Pohlaví miminka - oblečení

30
31.5.16 09:20

Pohlaví miminka - oblečení

Ahoj holky, nechaly jste si (případně to plánujete) říct pohlaví miminka? Já jsem nechtěla, ale když jsem se začala koukat po oblečení, tak zjišťují, že skoro všechno je modré nebo růžové, případně ještě s všeříkajícím klučičím nebo holčičím nápisem. Zvažuji, jestli kvůli tomu ustoupit z přání mít překvapení nebo prostě více hledat unisexové věcičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5396
31.5.16 09:24

@zipi Ještě tedy nemám zkušenost, ale co tak občas zvědavě pokukuji, tak je spousta hnědého, krémového, žlutého… Beztak, co tak holky píší, tak do začátku toho není tolik třeba, stejně z toho rychle vyrostou. Koupila bych si do začátku várku krémového a po porodu kupovala dle pohlaví.. Ostatně mě se moc ty vyhraněné barvy nelíbí a až to nastane, stejně bude většina oblečení neutrální..Také se budu chtít nechat překvapit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53985
31.5.16 09:24

@zipi no my to vždy chtěli vědět ale pokud bych vydržela tak koupit něco málo v neutrálu. pro mě bylo lepší to vědět včas a nakoupit dle toho. Ono v neutrálu nic moc nenajdeš :? Záleží na Tobě jaké barvy preferuješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
31.5.16 09:25

My jsme si to nechali říct, ale doktor byl tak úžasně „přesvědčivý“, že stejně nic barevného nekupuju a radši vše v neutrálních barvách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
31.5.16 09:27

My si to rict nechali. Tak jsme to „prekvapeni“ meli uz v tehotenstvi, ne v den porodu :D tipovali jsme kluka a oznamili nam holcicku. A radost z te zpravy jsme urcite meli stejne velkou, jako by byla na porodnim sale :D
Dnes uz je fakt tezke najit vylozene hezke unisexove veci… A taky se lepe o mimcu mluvi, kdyz clovek to pohlavi vi, kdyz mluvim o ni/nem radsi nez o „tom“ miminku. Muzes se zamerit lepe na vyber jmena… Za me ano, nechat si rict :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
31.5.16 09:31

V tesku nakoupíš hodně bílé bodyčka, dupačky, my ikdyž čekali kluka, koupili jsme vše bílé, žluté, protož takové to škatulkování holčička do růžové a kluk do modré nemám ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
31.5.16 09:31

@hani28 zatím o něm mluvíme jako o miláčkovi :D
jinak právě ohledně oblečení jsem teda dost koukala, že unisex je tak 5% věcí, i v obchodě se na mě po dotazu prodavačka koukala jako „vy to nevíte?! Cože?!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
samurajka
31.5.16 09:32

My si teda nechame prekvapeni, ale pobavilo me nedavno v Tescu - meli sadu obleceni F&F pro miminka, ruzova a modra slevnena vic jak o polovinu a ta sama v bezove za plnou palbu :cert: :cert: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10975
31.5.16 09:33

Pokud bych chtěla překvapení, nakoupila bych jen nějaká body, overaly a polodupačky v bílé, případně třeba tm. modré nebo žluté. To se dá případně kombinovat i s růžovou a vypadá to pěkně. A zbytek dokoupila až po narození mimča. A na cestu z porodnice bych prostě měla nachystané holčičí i klučíčí :nevim:
Bílých věcí je pořád dost a navíc miminkům sluší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13429
31.5.16 09:34

U syna jsme si nechali překvapení a sehnala jsem spousty krásného oblečení neutrálního a vyloženě klučičí jsem začala kupovat až po porodu;) Kvůli oblečkům se nenechávej připravit o překvapení. Byla by to škoda :) U dcery jsem si to říct nechala, ale pokud by někdy bylo třetí tak se zase necháme překvapit. Podvědomě jsem stejně u obou těhotenství věděla co čekám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11694
31.5.16 09:34

@zipi
Však ti stačí koupit jen pár nejmenších kousků v pěkné smetanové například, zbytek dokoupíš až po porodu, nepotřebuješ mít přeci výbavu dopředu na půl roku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12127
31.5.16 09:36

Měli jsme 2× překvapení, neutralu se dá sehnat dost, spoustu jsme toho dostali do barvy po porodu. Dokoupení barvy byla v mém případě opravdu otázka chvilky :lol: dražší věci jako kočár bych kupovala neutral tak jako tak s ohledem na další potomky. Bavilo mě, jak bylo zvědavé okolí :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
31.5.16 09:36

@samurajka :D to fakt? :D

Jinak zakladatelko - pokud ti nevadí bazárky, tak tam je výběr dost…

A první dítě máme srpnové, druhé bude lednové, čili kombinézky, čepičky, všechny ty teplé věci, budu muset kupovat znovu od 56-62, po synovi máme nejmenší 68ky :D takže já koupím flís a zkusím ušít sama, těším se na to. Peněz je dost, ale to dítě z toho za vteřinu vyroste a na bazaru už nakupovat nechci, hlavně v Německu chcou všechny platbu předem na účet, což za použité zboží s neověřeným prodejcem už nelajznu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
31.5.16 09:37

@zipi, pokud chceš překvapení, tak si ho nenech vzít jen kvůli oblečení. Jak píše @hehehe, není třeba nakupovat velké zásoby. Deset bílých bodýček seženeš raz dva, smetanové tepláčky, žluté punčošky a zelené mikinky taky nejsou velký problém ;). Když se chce, tak to jde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
31.5.16 09:38

A nebo jak radí holky - nakoupit pár bílých věcí a pak dokupovat, kočárky jsou v neutrálních barvách, autosedačky taky, zavinovačky… vše jde koupit neutrál, nebála bych se toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat