Elektrizující pohled do očí

Anonymní
19.6.20 21:43

Pohled do očí

Stalo se vám někdy, že jste se někomu podívali do očí a projel vámi tak strašně zvláštní, elektrizující pocit? :oops: Ráda bych věděla, co to znamená, proč se to děje a zda to cítí podobně i ten druhý. Nemohu se o tom nikde dozvědět víc. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

875
19.6.20 21:46

Náš pohled do očí
když jiskra přeskočí
těžko se skrývá
Ta láska na míru
s doteky motýlů
taková bývá. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16438
19.6.20 21:47

Oči jsou okno do duše. Někdy se to stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
19.6.20 21:49
@Anonymní píše:
Stalo se vám někdy, že jste se někomu podívali do očí a projel vámi tak strašně zvláštní, elektrizující pocit? :oops: Ráda bych věděla, co to znamená, proč se to děje a zda to cítí podobně i ten druhý. Nemohu se o tom nikde dozvědět víc. :D

Znamená to, že se ti zapalujou lejtka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
19.6.20 21:57
@Anonymní píše:
Stalo se vám někdy, že jste se někomu podívali do očí a projel vámi tak strašně zvláštní, elektrizující pocit? :oops: Ráda bych věděla, co to znamená, proč se to děje a zda to cítí podobně i ten druhý. Nemohu se o tom nikde dozvědět víc. :D

Ne, fakt to nemusí cítit i ten druhý. Já jsem to tak jednou měla a protějšek to měl evidentně na salámu. Je to prostě silná přitažlivost, přičemž ten druhý o tebe nemusí mít žádný zájem. Může, přeju ti to, ale žádné andělské poselství v tom fakt nehledej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
19.6.20 22:05

Stává se mi to pokaždý, když se kouknu do zrcadla. Projede mnou šok a vlna odporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
20.6.20 08:06
@Tableta píše:
Stává se mi to pokaždý, když se kouknu do zrcadla. Projede mnou šok a vlna odporu.
:lol: :lol: :lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama