Pohovor na MěÚ - asistentka

Anonymní
13.7.20 17:53

Pohovor na MěÚ - asistentka

Ahoj holky, ráda bych získala informace, kdo z vás pracuje nebo absolvoval pohovor na městském úřadě. Tento týden mě čeká pohovor na pozici asistentky/referentky na odboru dopravy.
Nikdy jsem ve veřejné správě nepracovala, ale pracovala jsem téměř 3 roky jako administrativní pracovnice v menší firmě, letos jsem dostala výpověď a naskytla se mi možnost jít pracovat na úřad. Jedná se o pražský úřad, nejblíže k mému bydlišti, tak proto jsem si tam podala žádost. Chtěla bych se zeptat, na co si dát pozor, na co se ptát? Co si mám nejvíce prostudovat? Mám mít nějaké dané oblečení? Plánuji jít v tmavých kalhotech, lodičkách a košili :think: Nemám vůbec představu, jak na úřadě takové výběrové řízení probíhá. Vím jen, že budu mít komisi u pohovoru.
Z kolika lidí se tak skládá? Ze 3-5? :roll: Díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8667
13.7.20 18:09

To ti měli napsat v pozvánce na výběrové řízení. Ten odbor dopravy má tolik podoodělení. Možná správní řád, zákon o pozemních komunikacích.
V tom výběrku nebylo nic napsáno, tam to většinou bývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 18:14

@Sany80s

Pozvali mě na základě telefonátu, žádné oficiální pozvání jsem nedostala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
8667
13.7.20 18:15
@Anonymní píše:
@Sany80sPozvali mě na základě telefonátu, žádné oficiální pozvání jsem nedostala. :nevim:

Ale to výběrko bylo vypsané jakým způsobem. Tam opravdu nepsali, jaké zákony požadují?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 18:19

@Sany80s

Nene, jen požadavky tipu: samostatnost, spolehlivost, práce na PC, výhodou práce ve veřejné správě
Plat - 9.pl.třída
Pozice asistentka odboru dopravy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13954
13.7.20 18:36
@Anonymní píše:
@Sany80sNene, jen požadavky tipu: samostatnost, spolehlivost, práce na PC, výhodou práce ve veřejné správě
Plat - 9.pl.třída
Pozice asistentka odboru dopravy :think:

To bude taková holka pro všechno, která povede spisovou evidenci, bude kopírovat dokumenty a vyřizovat poštu. Ale nečekej žádný závratný plat. Ta 9. platová třída je dost mizérie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8667
13.7.20 18:45

Chtěla sjem napsat totéž, co @nozu . Docela mě u toho překvapuje i ta devítka.
Předpokládám, že budou chtít počítačovou gramotnost, abys tušila nějaké termíny ve správním řízení a přečetla bych si nějaké obecné věci na jejich stránkách, pokud jde o ten odbor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama