Pohovor v KFC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Noční můra123
Nováček 4 příspěvky 10.04.19 14:00
Pohovor v kfc

Dobrý den, mám pohovor v neděli v kfc Pardubicích Masarykovo náměstí.
Je to můj první pohovor vůbec netuším na co se me bude ptát a jsem z toho docela nervozní. Má někdo nějaké zkušenosti? ????

Reakce:
Dianadiana
Stálice 67 příspěvků 10.04.19 14:10

Spousta studentů chodí do fastfoodů na brigadu a opravdu se neboj, je to spíše formalita, prý berou každého :)

Meredithx
Kecalka 190 příspěvků 10.04.19 17:32

Víš, kolik je na you tube videi o pohovorech? Stovky. Zkus to tam. :roll:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 10.04.19 17:37

Ty jsi nervózní z pohovoru v kfc? :mrgreen: nemáš se čeho bát, berou všechny a nečekají že tam přijde nějaký rozený manager na pohovor

Noční můra123
Nováček 4 příspěvky 10.04.19 19:35

Nevím na co se mě budou ptát z toho jsem nervózní a opravdu potřebuji získat tu brigádu nemyslím si, že berou každého ale jestli se mi to povede budu jen ráda. Někde jsem četla, že vyplňují nějaké dotazníky.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 10.04.19 19:40
  • Tak vítej, víš jak se používá koště?
  • Já mám dokončenou VŠ!
  • Aha, tak já ti to ukážu.
Prof. Farnsworth
Kelišová 7080 příspěvků 10.04.19 19:45
@Noční můra123 píše:
Dobrý den, mám pohovor v neděli v kfc Pardubicích Masarykovo náměstí.
Je to můj první pohovor vůbec netuším na co se me bude ptát a jsem z toho docela nervozní. Má někdo nějaké zkušenosti? ????

Jdeš dělat do managementu? Jinak si nedokážu představit, že by někdo chtěl na pohovoru víc, než si okouknout jestli ten zájemce není nějaká troska. Máme nezaměstnanost 3% a volných nějakých 300 tisíc míst - v KFC musí být rádi za úplně každého kdo u nich bude chtít pracovat.

PupuP
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 10.04.19 19:57

@Prof. Farnsworth : vidíš a sestru nevzali, protože když se ptali, kde se vidí za 10 let tak řekla, že chce být učitelka. :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 7080 příspěvků 10.04.19 20:01
@PupuP píše:
@Prof. Farnsworth : vidíš a sestru nevzali, protože když se ptali, kde se vidí za 10 let tak řekla, že chce být učitelka. :mrgreen:

Měla odpovědět „Na tvým místě ty kr.vo“ :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama