Pohřeb tchána, kde mám sedět?

1839
9.3.16 08:25

Pohřeb tchána

Ahoj, holky, potřebovala bych radu.. čeká nás pohřeb tchána, jelikož jsem nikdy nebyla na pohřbu jako rodina, tudíž mě zajímá, kam si mám sednout? Do první řady k manželovi, jeho mamince a sestře, nebo k ostatním smutečním hostům? Pokud budu sedět s nimi, to potom budou kondolovat hosté i mě, není to divné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25447
9.3.16 08:29

@olinka11 upřímnou soustrast a tady snad pomůže a nebo napsat dotaz http://poradna.pohreb.cz/…ak-se-chovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
9.3.16 08:30

Mně přijde logické, že si sedneš vedle manžela, já bych to tak udělala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
9.3.16 08:36

Sedla bych si vedle manžela. Jeho rodinu považuji i za svou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6834
9.3.16 08:41

Jestli půjdete i s dětmi, tak ty si sedni s dětmi a manžela nech s matkou a sestrou, měla bys být taky v první řadě, ale na vedlejší lavici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
9.3.16 08:41

Vedle manzela samozrejme, vyjadrujes tim podporu i jemu, kondolovat ti budou, proste podekujes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1839
9.3.16 08:42

Děkuju za rady, nechtěla jsem jen, abych provedla něco, co se nehodí. Cítím to stejně, sednu vedle manžela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
9.3.16 08:45

Myslím, že lidi budou kondolovat rodině, pokud by někdo vyjádřil smutek tobě, tak to přijmi, tam není prostor pro nějaké vysvětlování. Sedni vedle manžela a při kondolenci měj ruku na jeho zádech jako oporu, to už ti nikdo nebude kondolovat. Jinakrodině už kondolovat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
9.3.16 08:59

@olinka11 upřímnou soustrast.

Sedni si normálně vedle manžela. Tchán byl přece aj Tvoje rodina a kondolovat Ti pravděpodobně budou tam stačí poděkovat…

Jinak chlap byl semnou aj na pohřbu mého dědy a taky semnou seděl v první řadě a lidi mu kondolovali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5914
9.3.16 09:40

Normálně první řada, jsi nejbližší rodina, i když si přivdaná…za dobu manželství mi umřel děda, obě babičky a manželův děda, všude jsme seděli v první řadě spolu…Manželův děda měl polský pohřeb, tam se jmenují i členové rodiny, uznávají jen sezdaní, četli manžela a mě jmenovali jako manželku a naší dceru jako vnouče…švagrovo přítelkyni nečetli, nebyla manželkou, tak nebyla brána jako rodina…i když seděla v první řadě. My všichni žijeme na druhé straně republiky, takže jsme se nechali vést tamním bratrancem, co a jak máme a nemáme dělat…, abychom se nedopustili nějakého přešlapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat