Pohyby dítěte

5
21.6.15 09:45

pohyby dítěte

Čau ženy, začínám sedmý měsíc a ty pohyby potomka jsou naprosto nesnesitelný, máte nějaký rady, jak to,,omezit,, nebo zpříjemnit? Prosím odpusťte si komenty typu že jsem krkavčí matka a nic nevydržím, mymslím, že každá si užíváme ažaž a je moderní doba dost na to, abysme musely,,trpět,, zbytečně…při těch kopancích se opravdu necítím v pohodě a je to kolikrát až na zvracení, takže se snažím fungovat, ale akorát jsem unavená a rozladěná…díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ya-ya
21.6.15 09:49
@KT77 píše: Čau ženy, začínám sedmý měsíc a ty pohyby potomka jsou naprosto nesnesitelný, máte nějaký rady, jak to,,omezit,, nebo zpříjemnit? Prosím odpusťte si komenty typu že jsem krkavčí matka a nic nevydržím, mymslím, že každá si užíváme ažaž a je moderní doba dost na to, abysme musely,,trpět,, zbytečně…při těch kopancích se opravdu necítím v pohodě a je to kolikrát až na zvracení, takže se snažím fungovat, ale akorát jsem unavená a rozladěná…díky moc!

a co bys jako chtela delat? nejaky obbovak, aby se pokud mozno nehybal a spal? :roll: nechapu a jsem zvedava, co ti kdo poradi

• Citovat
  • Upravit
5931
21.6.15 09:50

Krkavčí matka nejsi, ale trošičku pokory vůči přírodě a zázraku, kterým je zrození dítěte, ti chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38986
21.6.15 09:53

@KT77 když je ta moderní doba, tak sis mohla dítě adoptovat a vyhnula by ses tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1576
21.6.15 09:54

Buď ráda, že se hýbe, lepší, než kdyby se nehýbalo vůbec, to bys teprv měla starostí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
21.6.15 09:54

@KT77 Smířit se s tím, že pohyby k životu dítěte patří a přijmout skutečnost, že ostatní nejsou zodpovědní za to, že já se necítím v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
21.6.15 09:57

Prý bývají děti klidnější po hořčíku. Buď řada, že je aktivní, prostě to musíš vydržet. Kdyby se býval málo, tak by jsi zase zakládala diskuzí, že se mimi málo hýbe. Jinak vím o čem pises, já měla ( nejen ) v bříšku 2 dabliky. Na utz ve 20 TT doktor říká, že tak akční dítě už dlouho neviděl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47667
21.6.15 10:00

@KT77 zrovna na tohle pomoc fakt neni. malá oproti klukům taky byla akční a pořád a ta akčnost jí zůstala :mrgreen: :mrgreen: Možná až dítě bude větší už tolik kopat nebude. Zkus se zeptat doktora ale já za časté kopance byla ráda, alespon nějaká kontrola že je malá ok. Ono se říká že těhotenství je nejkrásnější období no ale ne vždy tomu tak je. Ale zpětně si říkám že to vlastně vše byla pohoda, člověk zapomíná a rychle :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4912
21.6.15 10:01

Myslím ze na ty,,nepříjemné'' pohyby ti pomůže jediné - porod! Tak vyčkej času, jako…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
21.6.15 10:13

@KT77 tak mu domluv, je přeci moderní doba :mrgreen:.

• Citovat
  • Upravit
17327
21.6.15 10:20

Vidíš a já se celý těhotenství těšila, že pohyby ucítím a měla jsem smůlu malej byl otočenej tak, že jsem ho skoro vůbec necítila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.15 10:21

Hm ty kopance musime asi pretrpet :D ale zkus se hybat nebo hodne prochazek.. mimink pry haja kdyz chodis tak to by se snad tak hybat nemelo :Dzkus taky nosit co nejvic volne obleceni at to nikde netlaci… a ja si taky odkrvala brisko kdyz sem sedela a maly asi nemel rad svetlo takze se otocil vzdycky nak jinak.. tak mozna se ti poootci taky do lepsi polohy aspon na chvilku :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
21.6.15 10:22

Tak já byla ráda za každý - i když někdy až bolestivý - dloubanec, kopanec a vůbec všechno. Věděla jsem, že žije. Užívej si to. Vždyť to zažiješ jen párkrát za život. Někdo třeba nikdy. Víš, jak se mi kolikrát po tom stýská? Počkej, až se narodí, to tě teprve bude trápit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
21.6.15 10:24

Jak jinak jsem mohla čekat pochopení že… :-D doktorka mi např. poradila ten hořčík a nebo si lehnout na bok a podložit nohu polštářem - takže oni rady jsou, jen holt co kus to originál že, chvíli to fungovalo, ale protože už to nefunguje, prosila jsem o rady a holt si to tedy UŽIJU a nebudu jíst, když jste tak milý tady :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47667
21.6.15 10:30

@KT77 jen hořčík se doporučuje jen do určitého týdne tak to bych si ohlídala. Jedině zkoušet no ;), ty kopance budou čím dál větší. jen prý ke konci těhu už dítě nemá žádné volné místo ale tak daleko jsem nikdy nedošla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama