Pohyby miminka, najednou je cítím méně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 23:40
Pohyby miminka rada

Chci se zeptat mela jste to nektera taky tak?? Citila jsem pohyby uz docela dost i pritel kdyz dal ruku na brisko a najednou je sice citim ale jako uplne zacatek bublinky.. proste nezmizeli ale jejich sila se zmensila.. muze to byt nejakym z niceho nic nejakym zvetsenim delohy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 23.03.18 23:43

Miminko se mohlo přetočit a pohyby nejsou proto tak intenzivní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 23:44
@fragola píše:
Miminko se mohlo přetočit a pohyby nejsou proto tak intenzivní.

To me napadlo ale je to tak uz zhruba tyden.. a tyden asi na jednom miste pretoceny nebude ne?

beruska9
Extra třída :D 10757 příspěvků 23.03.18 23:51

Ve kterem jsi tydnu? Jestli 28tt a vic, rozhodne se nech zkontrolovat. Muze to byt zmena polohy, treba moje prvni dite se moc neprevalovalo, klidne bylo cele tydny stejne otocene, ale jakakoliv vyrazna zmena pohybu, hlavne ve 3. trimestru, by mela byt proverena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 23:55
@beruska9 píše:
Ve kterem jsi tydnu? Jestli 28tt a vic, rozhodne se nech zkontrolovat. Muze to byt zmena polohy, treba moje prvni dite se moc neprevalovalo, klidne bylo cele tydny stejne otocene, ale jakakoliv vyrazna zmena pohybu, hlavne ve 3. trimestru, by mela byt proverena.

Jsem teprve 23+2 no ja vim ze je to jeste ohledne pohybu brzo ale desi me prave ze uz jsem asi 4 tydny citila mimco fakt pekne i se mi boulilo chvilkama brisko a najednou jen bublinky cca ten tyden a nevim prave jestli kdyz se nejak otoci zustane tak treba i 14 dni :roll: take jsem slysela o tom ze z niceho nic se muze deloha zvetsit tak me napadlo i toto ale nevim :,( rada bych jestli to mel nekdo podobne

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 24.03.18 00:45

Zajdi si zítra na gyndu, ať máš klid.Muj malej byl hodně líný v bříšku, cítila jsem pohyby málo, doktorka se mě vždycky ptala, jestli je cítím pořád stejně malo nebo min než dřív…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 00:47
@Danulinka16 píše:
Zajdi si zítra na gyndu, ať máš klid.Muj malej byl hodně líný v bříšku, cítila jsem pohyby málo, doktorka se mě vždycky ptala, jestli je cítím pořád stejně malo nebo min než dřív…

No zitra si na gyndu asi nedojdu jedine na pohotovost a myslis ze mam az tak plasit?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 24.03.18 00:52

No hele, asi máš docela strach, když tady píšeš…Na pohotovosti řekneš, že cítíš málo pohyby, neboj, myslím si, že tě vyšetří bez keců. Neplas :) To né, jen už bys mohla mít zítra klid na duši :) Ja to zažila v těhotenství jen jednou, kdy se malej asi půl dne nehýbal a brečela jsem, bála jsem se, ale pak se konečně rozhejbal, tak jsem ani nikam nešla, ale týden bych to asi nevydržela, ale neboj, určitě to bude ok ;)

alilauter
Kecalka 277 příspěvků 24.03.18 03:46

Ahoj, řekla bych že taky. Okolo 18 tydne prvni pohyby občas a pak se i na delší dobu odmlčel, a občas byly slabší a občas silnější i dyl. Za mě, jeď do nemocnice, za ty nervy to nestojí. Já tam byla teda až v posledním měsíci 4×. Ne že bych byla tak vypleskla, ale když jsme přijeli, že necítím pohyby jako obvykle, natočili mi monitor a sami navrhli, že pro můj klid můžu ještě 3× stavit :lol: můžeš narazit na vzpruzelyho blba, který tě bude mít za citlivku, ale to je jeho problém. Raděj desetkrát zbytečně než jednou pozdě. Držím palce

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 24.03.18 06:29
@Anonymní píše:
No zitra si na gyndu asi nedojdu jedine na pohotovost a myslis ze mam az tak plasit?

Pro svůj klid bych plašila :)

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48066 příspěvků 24.03.18 06:47
@Anonymní píše:
To me napadlo ale je to tak uz zhruba tyden.. a tyden asi na jednom miste pretoceny nebude ne?

Ono to jen vypadá, že dítě dělá v břiše kotrmelce, většinou to tak není. Jako ono je to normální, že se pohyby občas trochu utlumí
Většinou je to tím, že děloha se zvětší a dítě má zase více místa, tak nejsou pohyby tak silné.
Samozřejmě, pokud d máš strach, zajdi si na kontrolu, ať máš klid.

Freya10
Kecalka 268 příspěvků 24.03.18 06:48

Ahojky,
neboj se zajet si do porodnice na kontrolu.
Já měla zase v těhotenství jeden den, bylo to asi v 26tt, kdy mi už od rána dost tvrdlo břicho. Žádná bolest, jen prostě tvrdlo. Mně v těhotenství od 23tt tvrdlo hodně, ale ten den to bylo prostě ještě víc. K večeru jsme pro jistotu jeli na kontrolu do porodnice a tam mě sestřičky s vlídným výrazem vyčetly, že jsem přeci měla přijet hned dopoledne, že přeci bylo zbytečný si kazit sobotu neustálým přemýšlením nad tím, jestli je vše v pořádku. Že příště mám, když se mi něco nebude zdát, hned přijet a ne se tím užírat půl dne, že od toho tam jsou…a to jsem je upozorňovala, že jsem plašan a takto mě tam budou mít co 2 dny…a oni, že v pořádku, že lepší než abych byla vystrašená doma :mrgreen: :kytka:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 24.03.18 07:16

Radsi bych plašila nez neco zanedbala, uz pro svuj klid. Hlavu Ti tam neukousnou a Ty aspoň budes klidnější.

andelka83
Generální žvanilka 20219 příspěvků 24.03.18 07:42

Radši jeď. Pro klid. Já jsem cítila pohyby, ve čtvrtek hodně (18 tt, třetí těhotenství), v pátek nic, v sobotu jsem se na to zaměřila, a přišlo mi že musí být otočené zády, bylo to strašně jemné, ale pak jsem začala špinit ( nic úplně neobvyklého, spinila jsem občas od začátku tehu), ale už mi to nedalo, šla jsem v úterý na kontrolu, a ve středu na potrat, miminku nebilo srdíčko. Takže pokud se ti něco nezdá, tak jeď. Držím palce, bude to nejspíš v pořádku, ale lepší mít jistotu.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 24.03.18 07:43

Je to normální, nestresuj se :) Miminko se mohlo přetočit, případně spinká ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >