Muže miminko kopat hlavou ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 23.03.18 19:08
Muže miminko kopat hlavou ?

Ahoj, mam otazku :D
Pohyby cca citim od 16 tt tskove jak kdyby bublinky, ted ale konec 18 tt a 19 tt se mi zda ze by me koplo hlavou nebo dupou, nohy poznam to je takove jemne, ale par krat uz jsem cítilia takovy vetsi „kopanec“ (vetsi bublina jak kdyby). Koplo vas tak nekdy miminko hlavou, či dupou? Nebo co to muze byt? :D

Přečtěte si článek: Jak probíhá 16. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2868 příspěvků 23.03.18 19:16

Můj odhad je, že se mimčo asi převaluje, občas mám pocit, že se snaží procpat se ven skrz pupík jako ve Vetřelci.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 23.03.18 19:19

@Heivka aha :D bo mi prijde jak kdby byl hlavičkou otocene k břichu, a nejsk se přitáhne, nebo ja nevim :D vubec netuším co tam muze delat :)

brumi
Kelišová 6301 příspěvků 23.03.18 19:28

@Lucianaa099 nejpíš se mimiš převaluje, prostě dělá kotrmelce :D, všechny tři mi to taky dělali a čím byli větší tím víc jsem měla pocit že se snad tím břichem musí protlačit ven :D

eva valoi
Extra třída :D 10978 příspěvků 23.03.18 19:33

Tak hlavou nekope, ale hlavu můžeš cítit. Hlavu, zadek, záda, koleno…

rena621
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 23.03.18 19:41
@Lucianaa099 píše:
Ahoj, mam otazku :D
Pohyby cca citim od 16 tt tskove jak kdyby bublinky, ted ale konec 18 tt a 19 tt se mi zda ze by me koplo hlavou nebo dupou, nohy poznam to je takove jemne, ale par krat uz jsem cítilia takovy vetsi „kopanec“ (vetsi bublina jak kdyby). Koplo vas tak nekdy miminko hlavou, či dupou? Nebo co to muze byt? :D

No deti maji 10cm a delaji i salta vrti se a pohybuju hodne. Az budes mit dalsi ultrazvuk mozna to i uvidis. Moje mala nam delala sou ani se nedalo zjistit pohlavi. Myslim ze to bylo 19-20t.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 23.03.18 20:23

No ja posledni utz mela ve 13 tt, a na obrazovce skakalo, odráželo se o tu stěnu a vyskočilo na horu a pak zas dolu, jenze to jsem pohyby necitila jeste :D

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 23.03.18 20:24

Kopat hlavou :mrgreen: promin, ale je to vtipny prirovnani…jinak mi taky prijde kolikrat, ze tam musi delat premety…to je zduchanec na jedny strane, pak na druhy, pak uprostred…oni se ale taky rychle prevaluji a casto, takze to muze byt cokoli…muzes citit hlavu, prdku, nohu, ruku, koleno…cokoli ;) nohy cpou k hlave (videla sem na utz :mrgreen: ), takze to je kolikrat divocina… a bude hur :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 23.03.18 20:24

Ke konci těhotenství jde odhadnout, jestli dítě pohlo nohou, rukou, otocilo hlavou nebo se otocilo celé. V tomto stadiu ne.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 23.03.18 23:21

@Kukacka123 nohy a ruce poznam :D, ale pak se objeví ta hlava nebo dupa, proste neco většího nez je noha :D

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 23.03.18 23:52

Miminko tě může šťouchat kteroukoliv částí svého tělíčka a jak poroste, bude to intenzivnější a intenzivnější a ke konci těhu, jestli budeš mít takového divočáka jak jsem měla já, nebudeš vědět, jestli se bolestí smát či brečet. Nicméně neboj, břichem ti ten malý „vetřelec“ sám nevyskočí a hlavou břicho neprorazí :mrgreen: Přeji ti zdravé miminko a pohodové těhu :palec:

Příspěvek upraven 24.03.18 v 00:00

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 23.03.18 23:59

Jo a v pozdějším stupni těhu, pokud budeš vnímavá poznáš, čím tě miminko šťouchá, kde má nohy či hlavu, v jaké je poloze a tak. Já jsem malou dokonce párkrát těsně před porodem přesvědčila, aby ji ani za nic nenapadlo otočit se hlavou nahoru :lol:, následovala hlavičkou mou ruku, kterou jsem ji hladila směrem dolů, při jejím pokusu o nevítanou otočku, poslušná holčička. :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 24.03.18 08:26

@Lucianaa099 mozna ti prijde, ze to poznas :mrgreen: nekdy to jsou tak rychly stouchance, ze clovek nevi…fakt muze cimkoli :P ale jak rikas, to muze byt hlava, prdelka, kolinko, cokoli…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama