Co znamená hematom CVM 39 mm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 20:57
Co znamena hematon CVM 39 mm

AHojky, Prosím mam dotaz, jsem 15 týden a mam prý hematon, ten už jsem v minulosti mela, ale vždycky byla velikost popsána číslo X číslo ted mam ale z vyšetření napsáno hematón CVM 39 mm víte některa co to znamena? Jak je velký? Jinak vůbec nespinim jako driv u hematonu je možne ze se vstřebává i tak? díky

Reklama

Reakce:

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 22.03.18 22:24

Zkratku CVM netuším (není to překlep cm?). Já chodila k různým doktorům, někteří psali rozměry jen jedním číslem. Když jsem porovnávala zprávy, tak udávali zřejmě velikost té delší „strany“. Co se týče vstřebání, tak já jsem nezašpinila ani jednou, natož abych krvácela, a hematom se ztratil. Nejdřív se pořád zvětšoval, hnali mě i do hospitalizace, tu jsem odmítla, takže klidový režim, výsledek byl ten, že hematom tam byl pořád a já si po 2 týdnech ležení pomalu ani neuvařila čaj. Tak jsem si řekla buď, a nebo, začala jsem normálně fungovat a hematom se kupodivu začal vstřebávat. Naposledy byl na ultrazvuku vidět jakýsi zbyteček (taková dlouhá linka v horní části dělohy) v cca 15. týdnu.

termij
Kecalka 109 příspěvků 23.03.18 09:22

Je Děkuji za odpověď s
Cm to nebudou to má prave 39 mm ale.tak asi to bude ta nejdelší strana i tak mi přijde zase velký ????tak snad se mi vstřebává i tak doktorka říkala že bud částečné odloučení placenty a nebo praskla cévka ptala. Se zdá jsem ne zvedala nic těžkého a ja si vzpomněla ze jsem zvedla vrch paladny nebylo to těžké ale možná to stačilo ???? doufám že to Teda je spis jen ta cevka… to.me z nemocnice hned vykopli druhý den ráno ze mi Pomoc nemůžou a ještě me upozornili ze v 15 týdnů se to stejné bere připadne jako. potrat! Jsem vděčna paní doktorce co mě večer pro bolest přijala pro bolest břicha po naordinovanem hořčíku to přešlo ale jinak tady v ty nemoci to vyhodí i kdybys krvacela bohužel už tu zkušenost taky mám z dřívějška celkem se divíme ze jinde nechávají az do te doby než se hematon vstřebá

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama