Reklama

Masturbace ve 14tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 10:06
Masturbace ve 14tt

Radeji anonymne.
Sem ve 14tt a s pritelem od zacatku tehu nespime. Do ted mi bylo zle, ale ted mam na to silenou chut ale pritel je na tejden pryc. Vadi masturbace a orgasmus?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 22.03.18 10:09

Pokud nemáš problémy a zákaz od doktorky, tak není důvod proč by to mělo vadit.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 10:11
@Anonymní píše:
Radeji anonymne.
Sem ve 14tt a s pritelem od zacatku tehu nespime. Do ted mi bylo zle, ale ted mam na to silenou chut ale pritel je na tejden pryc. Vadi masturbace a orgasmus?

pokud nemáš rizikové těhotenství, tak v pohodě..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 22.03.18 10:36
@Anonymní píše:
Radeji anonymne.

Pokud nemas zakaz od dr, tak by nemelo. Max ti bude kapku tvrdnout bricho, to je neprijemne urcite ;)

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 22.03.18 10:45

Já to raději v těhu vynechala, pak jsme měli i zákaz sexu. Bála sem se aby mi orgasmus nevyvolal kontrakce a nepotratila sem :-D

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 22.03.18 11:25

Pokud nemas zakaz, tak proc ne.. My teda sexovali uplne ve stejne intenzite jako pred tehotenstvim (=hodne) a i ja jsem se nijak neomezovala… Akorat mi po orgasmu hodne tvrdlo bricho, vzdycky jsem mela na jednyto strane uplne bouli :)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 22.03.18 14:38

Záleží, jestli máš nějaké obtíže. Třeba kdybys měla bolesti, křeče nebo zákaz od doktorky, tak pak by to vadit mohlo. Ale pokud se cítíš fit a navíc máš chuť, tak směle do toho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:53

Nevim jestli to byl dobrej napad. Ted me trochu poboliva v podbrisku a porad citim ze se mi chce curat ale vycuram jen trosku a mam vodnaty vytok a to uz to nejaka hodinka zpatky je :/. Je to normalni?

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 22.03.18 15:12
@Anonymní píše:
Nevim jestli to byl dobrej napad. Ted me trochu poboliva v podbrisku a porad citim ze se mi chce curat ale vycuram jen trosku a mam vodnaty vytok a to uz to nejaka hodinka zpatky je :/. Je to normalni?

Muze byt a nemusi. Ja pri kazdych obtizich, ktery jsem normalne sla. Mela jsem to same co ty, nejvic do pulky tehotenstvi. Neustala potreba na zachod, nic jsem nevymackla, hrozny stavy. Nemohla jsem dlouho stat, jinak jsem sla bolesti uplne do kolen. Nic to nebylo… Ale u tebe tezko rict :nevim:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 22.03.18 15:17

Mně se v 11tt utvořil po orgasmu hematom a hóóódně jsem krvácela. Skončila jsem na 4 dny v nemocnici. Prý se to holt někdy může stát :nevim:
Každopádně pak jsme měli zákaz.
edit. nic mě ale nebolelo, jen jsem krvácela jasnou červenou

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 23.03.18 09:22

Já měla také vodnatý výtok, zničeho nic, v nemocnici mi tvrdili, že je to normální, no po pár hodinách mi ve 23tt praskla voda, takže ten výtok nebyl výtok, ale už prosakovala voda. Ale já měla zánět, to bylo něco jiného, kvůli němu se mi protrhly plodové obaly.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >