Masturbace ve 14tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 10:06
Masturbace ve 14tt

Radeji anonymne.
Sem ve 14tt a s pritelem od zacatku tehu nespime. Do ted mi bylo zle, ale ted mam na to silenou chut ale pritel je na tejden pryc. Vadi masturbace a orgasmus?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6591 příspěvků 22.03.18 10:09

Pokud nemáš problémy a zákaz od doktorky, tak není důvod proč by to mělo vadit.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 10:11
@Anonymní píše:
Radeji anonymne.
Sem ve 14tt a s pritelem od zacatku tehu nespime. Do ted mi bylo zle, ale ted mam na to silenou chut ale pritel je na tejden pryc. Vadi masturbace a orgasmus?

pokud nemáš rizikové těhotenství, tak v pohodě..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 22.03.18 10:36
@Anonymní píše:
Radeji anonymne.

Pokud nemas zakaz od dr, tak by nemelo. Max ti bude kapku tvrdnout bricho, to je neprijemne urcite ;)

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 22.03.18 10:45

Já to raději v těhu vynechala, pak jsme měli i zákaz sexu. Bála sem se aby mi orgasmus nevyvolal kontrakce a nepotratila sem :-D

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 11:25

Pokud nemas zakaz, tak proc ne.. My teda sexovali uplne ve stejne intenzite jako pred tehotenstvim (=hodne) a i ja jsem se nijak neomezovala… Akorat mi po orgasmu hodne tvrdlo bricho, vzdycky jsem mela na jednyto strane uplne bouli :)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 22.03.18 14:38

Záleží, jestli máš nějaké obtíže. Třeba kdybys měla bolesti, křeče nebo zákaz od doktorky, tak pak by to vadit mohlo. Ale pokud se cítíš fit a navíc máš chuť, tak směle do toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:53

Nevim jestli to byl dobrej napad. Ted me trochu poboliva v podbrisku a porad citim ze se mi chce curat ale vycuram jen trosku a mam vodnaty vytok a to uz to nejaka hodinka zpatky je :/. Je to normalni?

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 15:12
@Anonymní píše:
Nevim jestli to byl dobrej napad. Ted me trochu poboliva v podbrisku a porad citim ze se mi chce curat ale vycuram jen trosku a mam vodnaty vytok a to uz to nejaka hodinka zpatky je :/. Je to normalni?

Muze byt a nemusi. Ja pri kazdych obtizich, ktery jsem normalne sla. Mela jsem to same co ty, nejvic do pulky tehotenstvi. Neustala potreba na zachod, nic jsem nevymackla, hrozny stavy. Nemohla jsem dlouho stat, jinak jsem sla bolesti uplne do kolen. Nic to nebylo… Ale u tebe tezko rict :nevim:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 22.03.18 15:17

Mně se v 11tt utvořil po orgasmu hematom a hóóódně jsem krvácela. Skončila jsem na 4 dny v nemocnici. Prý se to holt někdy může stát :nevim:
Každopádně pak jsme měli zákaz.
edit. nic mě ale nebolelo, jen jsem krvácela jasnou červenou

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 23.03.18 09:22

Já měla také vodnatý výtok, zničeho nic, v nemocnici mi tvrdili, že je to normální, no po pár hodinách mi ve 23tt praskla voda, takže ten výtok nebyl výtok, ale už prosakovala voda. Ale já měla zánět, to bylo něco jiného, kvůli němu se mi protrhly plodové obaly.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >