Reklama

Pozná se z obyčejného braní krve těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronik68
Nováček 3 příspěvky 22.03.18 06:12
Pozna se z obyčejného bráni krve těhotenství?

Ahoj, s přítelem jsme se nedávno milovali a já se bojim abych nebyla tehotna, měla jsem menses naposledy v únoru, poté jsem měla ovulacni krvácení a teď nic i když by už ji měla mít, 20 dni mám zpoždění.. ohledně těhotenství, tak to nezvracim, nic me nebolí ani, ani chute nemam.. a tak se chci zeptat, jelikož jsem byla před tydnem na endo, tak jestlu při bráni krve tam, by se těhotenství poznalo

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 22.03.18 06:16

Nepoznalo, pokud se na to nedela rozbor. a test sis delala? s takhle dlouhym zpozdenim uz bude nednoznacny.

vokishka
Extra třída :D 12328 příspěvků 22.03.18 06:16

Ne. Proc si neudelate tehotensky test.

P4ja
Kelišová 5433 příspěvků 22.03.18 06:38

A nebylo by lepší udělat si test? Je hezké, že tak věříte uživatelkám tady. Ale myslíte, že jsou přesnější než test?

Jana206
Nadpozemská drbna 26299 příspěvků 22.03.18 06:46

Ne. Ale pokud Ti lékař dělá krevní testy, můžeš ho požádat, aby v žádance zaškrtl i test na hCG. Pokud jde o chorobu, kde by těhotenství mělo nějaký vliv, dává se to automaticky u žen ve fertilním věku. Není to položka, která by lékaře v rámci ostatních krevních vyšetření zruinovala.

Pokud to ale v žádance nezaškrtne, nikdo to nepozná.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.03.18 07:03

@Veronik68 ne, pokud se na těhotenství nedělá cíleně, tak to nepoznají

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 22.03.18 07:09

Ne, udělej test uz by byl jasný.

hapolda
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 22.03.18 07:29

Uz zase? Proc si lidi mysli ze se tehotenstvi pozna snad z hodnot krevniho obrazu nebo hormonu stitne zlazy?? :zed: 20 dni zpozdeni, nechraneny sex ale bude se ptat jestli by nemohla byt tehotna misto toho aby naklusala do lekarny pro test. Nechapu :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 22.03.18 08:02

Samozrejme ne. Udelej si test a budes vedet. Max dojdi k dr, kdyz bude negativni ;)

Veronik68
Nováček 3 příspěvky 22.03.18 17:23

Jaká je velká pravděpodobnost, když jsme to dělali těsně před menstruaci a žádné příznaky těhotenství nemam?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 22.03.18 17:26

@Veronik68 to ti nikdo nerekne. Proste si udělej ten test

Veronik68
Nováček 3 příspěvky 22.03.18 17:30

Výsledek je negativní

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 22.03.18 17:31

@Veronik68 tak si skakni k dr na vyvolavacku ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama