Pozná se z obyčejného braní krve těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronik68
Nováček 3 příspěvky 22.03.18 06:12
Pozna se z obyčejného bráni krve těhotenství?

Ahoj, s přítelem jsme se nedávno milovali a já se bojim abych nebyla tehotna, měla jsem menses naposledy v únoru, poté jsem měla ovulacni krvácení a teď nic i když by už ji měla mít, 20 dni mám zpoždění.. ohledně těhotenství, tak to nezvracim, nic me nebolí ani, ani chute nemam.. a tak se chci zeptat, jelikož jsem byla před tydnem na endo, tak jestlu při bráni krve tam, by se těhotenství poznalo

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11280 příspěvků 22.03.18 06:16

Nepoznalo, pokud se na to nedela rozbor. a test sis delala? s takhle dlouhym zpozdenim uz bude nednoznacny.

vokishka
Extra třída :D 11537 příspěvků 22.03.18 06:16

Ne. Proc si neudelate tehotensky test.

P4ja
Závislačka 4499 příspěvků 22.03.18 06:38

A nebylo by lepší udělat si test? Je hezké, že tak věříte uživatelkám tady. Ale myslíte, že jsou přesnější než test?

Jana206
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 22.03.18 06:46

Ne. Ale pokud Ti lékař dělá krevní testy, můžeš ho požádat, aby v žádance zaškrtl i test na hCG. Pokud jde o chorobu, kde by těhotenství mělo nějaký vliv, dává se to automaticky u žen ve fertilním věku. Není to položka, která by lékaře v rámci ostatních krevních vyšetření zruinovala.

Pokud to ale v žádance nezaškrtne, nikdo to nepozná.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 22.03.18 07:03

@Veronik68 ne, pokud se na těhotenství nedělá cíleně, tak to nepoznají

Tichošlápek
Echt Kelišová 8754 příspěvků 22.03.18 07:09

Ne, udělej test uz by byl jasný.

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 22.03.18 07:29

Uz zase? Proc si lidi mysli ze se tehotenstvi pozna snad z hodnot krevniho obrazu nebo hormonu stitne zlazy?? :zed: 20 dni zpozdeni, nechraneny sex ale bude se ptat jestli by nemohla byt tehotna misto toho aby naklusala do lekarny pro test. Nechapu :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 22.03.18 08:02

Samozrejme ne. Udelej si test a budes vedet. Max dojdi k dr, kdyz bude negativni ;)

Veronik68
Nováček 3 příspěvky 22.03.18 17:23

Jaká je velká pravděpodobnost, když jsme to dělali těsně před menstruaci a žádné příznaky těhotenství nemam?

Tichošlápek
Echt Kelišová 8754 příspěvků 22.03.18 17:26

@Veronik68 to ti nikdo nerekne. Proste si udělej ten test

Veronik68
Nováček 3 příspěvky 22.03.18 17:30

Výsledek je negativní

Tichošlápek
Echt Kelišová 8754 příspěvků 22.03.18 17:31

@Veronik68 tak si skakni k dr na vyvolavacku ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama