Nuda na nemocenské, rizikové těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 19:49
Nuda na nemocenske

Dobry vecer :-) jsem v 15 tydnu tehotenstvi a musela jsem jit na rizikove tehu.. vychazky sice mam ale co nejvic se mam setrit a zbytecne nekde netrajdat :zed: jsem doma teprve 14 dni a uz mi hrabe… nedokazu si to predstavit nekolik mesicu :roll: holky poradte prosim nejake aktivity na doma a podotykam ze nejsem moc zrucna :lol: takze nejake vysivani a podobne pro me asi moc neni :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.03.18 19:50
@Anonymní píše:
Dobry vecer :-) jsem v 15 tydnu tehotenstvi a musela jsem jit na rizikove tehu.. vychazky sice mam ale co nejvic se mam setrit a zbytecne nekde netrajdat :zed: jsem doma teprve 14 dni a uz mi hrabe… nedokazu si to predstavit nekolik mesicu :roll: holky poradte prosim nejake aktivity na doma a podotykam ze nejsem moc zrucna :lol: takze nejake vysivani a podobne pro me asi moc neni :lol:
:mrgreen: :lol: já jsem doma téměř 3 týdny a jak já se těším, jak budu moct do práce :lol: ale jako nejsem těhotná a 14 dní jsem neměla ani vycházky.. naprosto chápu, naprosto nevím, co poradit, protože jsem byla sama zoufalá :think:

Lekninka91
Extra třída :D 10043 příspěvků 23.03.18 19:52

Já jsem koukala na dokumenty o vraždách a četla jsem detektivky :mrgreen:

Anonymní  23.03.18 19:54

Ja bych i rada delala neco uzitecneho..jak nektere maminky delaji oblecky pro miminka nebo neco ale jsem od prirody fakt nesika a dopadlo by to hrozne :lol:

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 23.03.18 19:55

Jéé, co já bych za to dala. Dokážu si vmyslet takových aktivit! Od čtení knih (klidně na notebooku), hledání receptů, vaření, vyrábění z korálků, šití, sledování ujetých holčičích filmů, kreslení…

Margery
Kelišová 6177 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 20:00

Já jsem už pátý týden a je to na palici.. Dělám všechno možné, i po troškách uklízím, krátké procházky. Občas mám staršího syna den doma, ten mě zabaví

Poříčanka
Povídálka 13 příspěvků 23.03.18 20:01

Jak ja bych se aspon chvili nudila. Mam prcka. V lete mu budou dva ale je to pekny certik. Zalezi co te bavi a kde bydlíš. ja kdybych mela cas a nekdy i chut tak bych si udelala velikonocni vyzdobu-treba jen větvičky do vazy a na to vajicka, zasadila obili, osazela truhlik nebo kvetinac jarnimi květy. Poridila bych si domu vic kytek. Roztridila fotky a treba nejake vytiskla a dala do ramecku nebo udelala fotoalbum. Naplanovala si vylety na pozdeji-my jezdili s prckem na delsi vylety od jeho tri mesicu a nekdy jsme plánovali dost na rychlo. A co treba vybavicku uz si premyslela co si poridit-spousta veci se da objednat pres net. Staci i pokukovat a koupit pozdeji. Co detsky pokojik uz mas predstavu? Da se zatim promyslet. Me tyhle veci zaberou vzdy hodne casu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.03.18 20:04
@Anonymní píše:
Ja bych i rada delala neco uzitecneho..jak nektere maminky delaji oblecky pro miminka nebo neco ale jsem od prirody fakt nesika a dopadlo by to hrozne :lol:
:lol: já jsem teď ob den pekla :mrgreen:

xjuklickova
Kelišová 5061 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 20:24

Tak jdi do práce, skoro to vypada, ze ti nic neni, jinak bys byla vdecna, ze muzes ležet.

zrcadlo
Kelišová 6374 příspěvků 23.03.18 20:25

Já jsem si půjčila scaner na diáky a nascanovala jsem si do PC celé svoje dětství :mrgreen: - pak jsem z toho udělala pár fotoknih. Pak jsem dělala jednu fotoknihu babičce k devadesátinám, tak jsem hledala v archivech staré fotky míst, kde se narodila, pracovala apod. Chtěla jsem si i udělat rodokmen, tak jsem hledala v digitalizovaných archivech, ale moc mi nešlo luštit staré písmo, ovšem nakazila jsem tím manžela, který je na to naopak talent, takže našel svoje i moje předky do 18.století.
Jo a viděla jsem všechny filmy Hercule Poirot a spoustu dalších seriálů.

Anonymní  23.03.18 20:45
@xjuklickova píše:
Tak jdi do práce, skoro to vypada, ze ti nic neni, jinak bys byla vdecna, ze muzes ležet.

Kdyby to slo sla bych :-)) bohuzel muj zdravotni stav to nedovoli :-)) to bych se asi neptala a byla nadsena ze mohu byt doma ne :roll:

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 23.03.18 20:49
@zrcadlo píše:
Já jsem si půjčila scaner na diáky a nascanovala jsem si do PC celé svoje dětství :mrgreen: - pak jsem z toho udělala pár fotoknih. Pak jsem dělala jednu fotoknihu babičce k devadesátinám, tak jsem hledala v archivech staré fotky míst, kde se narodila, pracovala apod. Chtěla jsem si i udělat rodokmen, tak jsem hledala v digitalizovaných archivech, ale moc mi nešlo luštit staré písmo, ovšem nakazila jsem tím manžela, který je na to naopak talent, takže našel svoje i moje předky do 18.století.
Jo a viděla jsem všechny filmy Hercule Poirot a spoustu dalších seriálů.
:srdce: :srdce: Jůů, úplně ti závidím! Kdysi jsem takhle naskenovala spoustu krásných dětských fotek… Dál plánuji přehrání všech VHSek z dětství do počítače, ale to je na dlouho a času není bohužel nazbyt :(

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 23.03.18 21:32

Já byla doma v podstatě celé těhotenství a krom vycházek se psem taky nuda :nevim: ted jsem už doma rok (4m s dcerou) a už mi solidně hrabe :zed:

Anonymní  23.03.18 21:38
@Anonymní píše:
Dobry vecer :-) jsem v 15 tydnu tehotenstvi a musela jsem jit na rizikove tehu.. vychazky sice mam ale co nejvic se mam setrit a zbytecne nekde netrajdat :zed: jsem doma teprve 14 dni a uz mi hrabe… nedokazu si to predstavit nekolik mesicu :roll: holky poradte prosim nejake aktivity na doma a podotykam ze nejsem moc zrucna :lol: takze nejake vysivani a podobne pro me asi moc neni :lol:

já jsem na nemocenské asi 4 měsíce, z toho asi měsíc a půl jen ležím a ještě pěkných pár budu a tudíž ruční práce vleže nepřihází v úvahu. Čtu, koukám na filmy, dospávám (teď už není co).

Kdybych se mohla pohybovat, práce je tu dost, vařila bych pekla, procházky..

Takže závidím :oops:

rena621
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 23.03.18 22:04
@Anonymní píše:

Cti spi odpocivej. Pak uz nebudes moct az budes mit mimi. Jeste budes spominat na to ze si se nudila velice rada.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama