Pohyby miminka u baculek

11.8.15 14:40

Pohyby miminka u baculek

Ahojka holky. Chtěla bych se zeptat zdali nemáte zkušenost s pohyby přes větší bříško? Jsem silnější postavy a jsem zmatená zdali to co cítím jsou pohyby miminka.Jsem ve 21. Tydnu a cítím takové dloubani v podbřišku a žádné bublinky a ani nic podobného, jenom to dloubani a občas takové pichnuti i do močového měchýře. Vůbec nevim jak ty pohyby poznat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

903
11.8.15 14:46

Ahoj, já jsem též silnější postavy a při prvním těhu jsem pohyby začala cítit v 16.tt…to byli bublinky, a jako když pracují střeva…ale v tom 21.tt už to bylo opravdu jako napínání kůže - jak se prcek roztahoval… :-) takže to u tebe pohyby budou… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 14:50

@cecil7 já jsem si právě říkala aby to nebyli jenom střeva :P :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
903
11.8.15 14:52

@Bellinečka v takhle pokročilém těhu určitě ne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 14:54

@cecil7 děkuji,to mě uklidnilo. už jsem z toho byla smutná protože kamarádky říkali že oni už v tomhle týdnu cítili kopance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2341
11.8.15 14:55

Ja jsem teda hubenour, al svoje zkusenosti také mam. když jsem byla poprvé tehotna, porad jsem slyšela, jak budou pohyby jako bublinky a bude to jakoby lochtat, moje gynekol. tomu rikala, ze me budou jakoby dobat rybicky 8o tak jem cekala. a porad nic. asi ve 22tt mi doslo, ze to mam uplne jinak. pohyby mimca byly neco, co uz jsem dlouho pokládala za pohyby strev a pokazde se bala, ze poletim na wc :lol:
ted jsem tehotna podruhe, uz teda 30tt, tak je to zrejme, ale ze zacatku zas jen pracovaly streva, jen uz jsem vedela.
takze jen chci rict, ze to asi každý vnima trosku jinak.
ja nevim, co s temi bublinkami všichni maji :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 15:00

@peta81 tak to mám nejspíše stejně. Ale už bych mrnouse chtěla cítit víc. teď to je jenom občas a fakt jen jakoby střeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 15:00
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
11.8.15 15:01

@Bellinečka Ať tlustá nebo hubená, nejvíc je to podobné právě činnosti střev. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
11.8.15 15:19

Jehéééé závidím, závidím… vzpomínám si, když jsem prvně dceru ucítila :).. bylo to zvláštní… něco jako „praskání“ v podbřišku a hned jsem věděla, že to je malá. I doktor mi to potvrdil.. dodnes si pamatuji, že to byla první chvíle, kdy jsem k tomu prťousovi ucítila opravdu něco více jak těšení. Pamatuji si, že sem ležela ve flanelových, kostkovaných teplácích na posteli, když jsem to začala vnímat…
No každopádně, těch silnějších pohybů ještě bude a bude… taková nenápadná řacha do žeber nic příjemného nebo přetahování se, jakou polohu zaujme.. já kolikrát musela jemnými tlaky zatlačovat nožičky nebo prdýlku :D… protože se nedalo sedět, ležet ani stát :D… už se těším na druhého prďolku :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 15:36

@Icestar tak to jsem rada :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 15:37

@Proužek tak to určité budou pohyby miminka  :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 11:29

Ahojka holky, dnes jsme byli na ultrazvuku a doktor říkal že to pohyby jsou a budeme mít chlapecka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
903
18.8.15 15:28
@Bellinečka píše:
@Proužek tak to určité budou pohyby miminka :)
:srdce: :srdce: :srdce: tak super :-) :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
19.8.15 11:11

Já jsem úplně jistě cítila pohyby od 22tt a bylo to takový jako praskání bublin :-) Teď jsem 36tt, jsem hodně silná a břicho se mi vlní jako mexický vlny :-) Vůbec bych se nebála, i s velkým bříškem jsou pohyby cítit krásně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama