Začátek těhotenství a srdeční akce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sloníci
Povídálka 25 příspěvků 11.08.15 11:34
začátek těhotenství a srdeční akce

Ahoj, včera jsem byla u dr. a potvrdil mi těhotenství 6+0, řekl mi, že už vidí srdíčko :-)a že všechno vypadá zatím dobře a večer ve zprávě jsem pak četla toto: v dutině děložní gs s žl. váčkem a embr. polem, akce není přesvědčivá, dle gs odpovídá na h. 6. Kontrola za tři týdny.
Nevím co si mám myslet o té nepřesvědčivé akci. Co si o tom myslíte?

Reakce:
brumdinka
Nadpozemská drbna 25483 příspěvků 11.08.15 11:36

@sloníci že je ještě příliš brzo na nějaké závěry, neřeš to a užívej si léta..za 3 týdny budeš vědět víc :kytka:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 11.08.15 11:36

Myslím, že jsi šla ještě brzy a že srdíčko bude tlouct až za pár dní. Spousta holek má akci cca o týden ještě později..Neboj, bude to v pohodě, fakt je to brzo..

mammy
Závislačka 3930 příspěvků 11.08.15 11:41

Že je všechno v pořádku, těhotenství prosperuje. V tomto týdnu je jasný, že srdíčko nebude bít jako zvon, prostě viděl jemné poblikávání srdíčka na utz, ale ještě to nebylo natolik dobře vidět, aby to mohl 100% potvrdit.

hipisek84
Závislačka 3049 příspěvků 1 inzerát 11.08.15 11:42

@sloníci Mě dr. taky opakovala na první kontrole, že vidí srdeční akci, ale je ještě pomalá, ona úplně na začátku je taková pomalejší atd., tak to bude určitě v pohodě, uvidíš a hlavně buď v klidu psychicky, to je hodně důležité :kytka:

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 11.08.15 11:42

Malinké miminko - malinké srdíčko! Na příští kontrole uvidíš víc :)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.15 11:43

Jj presne tak, ze mas byt v klidu do další KO pac srdíčka jsou videt většinou později ;)

Icestar
Závislačka 4232 příspěvků 11.08.15 13:07

@sloníci Začátek srdeční akce, kdy se první buňky teprve rozbíhají a sesynchronizovávají, je „nepřesvědčivej“ na ultrazvuku. Kdyby bylo něco v nepořádku, objedná tě za týden. Hlavně klid a užívej léta :kytka:

Váš příspěvek
Reklama