Pohyby v 2.trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka84v
Kecalka 154 příspěvků 21.04.18 06:55
Pohyby v 2.trimestru

Mam takovou otazecku, je mozne, ze v 19.tydnu tehotenstvi neciti pohyby pravidelne? Normalni stouchani citim treba tri dny a potom zase tri dny ne(a nebo i takove skrondani v brise, jako kdyz ma clovek strevni potize, jsou pohyby).? :D

Reakce:

barabrambora
Kecalka 392 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 07:18

@lucinka84v Ahoj, je to úplně normální. Prcek je ještě malinký a má tam dost místa. Stačí aby se jinak otočil a už ho necítíš.

Luciiiš83
Kelišová 5516 příspěvků 21.04.18 07:47

@lucinka84v přesně tak to mám i já… Jsem 17+6tt když ho nejmíň cítím nebo vůbec už vím že je otočný úplně nějak dovnitř a za 4 dny byl jinak teď dva dny ho cítím zase víc včera se vrtěl a je těsně i pod pupkem, s počátku jsem se hodně bála… Ted jsem klidnější..

lolink
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 21.04.18 08:09

U prvniho jsem az do porodu citila pohyb treba jednou za dva tri dny. Jelikoz jsem o tehu vedela prd, byla jsem v klidu. A narodilo se mi zdrave 4kilove dite. Dr. Rikala, ze je liny, ted je to hroznej raubir. :mrgreen: Nektere to tak maji. ;)

Laurie
Kecalka 383 příspěvků 21.04.18 08:35

Je to celkem brzo, já cítila první pohyby až někdy v 22tt :) když si nebudeš jistá, tak si lehni na záda, ruku na břicho a mělo by to být cítit líp, tak sem to dělala já :)

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 21.04.18 08:47

Jo, uplne pravidelne pohyby se sleduji az ve 3. trimestru, ve druhem jeste nemusi byt pravidelne ani caste…nicmene pokud bys mela pocit, ze neco neni v poradku, urcite je lepsi se nechat zkontrolovat. Ja mela prvni dite line, kolikrat se neozyval dlouho a trochu jsem stresovala…druhe tam ma pro zmenu non-stop technoparty :mrgreen: a to mam placentu vepredu a pry ho tim padem muzu citit mene :mrgreen: Ale I tak ma linejsi dny.

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 21.04.18 08:50

Jinak i to skrondani v brise muzou byt klidne pohyby, jen muze byt otocene tak, ze kope „dovnitr“ a je citit mene, ma tam jeste dost mista. Nekdy to ale muzou byt I streva, ja je po prvnim tehotenstvi kolikrat citila tak, ze bych byla rekla, ze mi tam radi dalsi mimino, i kdyz jsem si byla jista, ze tehotna nejsem :mrgreen:

lolink
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 21.04.18 09:05

@beruska9 ja ji mela vzadu a rekli mi, ze proto ho tolik necitim :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 21.04.18 09:05

Je to normální. Já koukala na utz, viděla jak se mimčo hýbe a přitom jsem nic necítila. Doktorka říkala, že je to normální, protože má ještě dost místa.
A na začátku to opravdu spíš připomínalo bublání a takové převalování, co by se klidně dalo zaměnit za trávicí pochody :)

lucinka84v
Kecalka 154 příspěvků 21.04.18 09:41

@P4ja Prave,ze to skrundani :D trva treti den a je to hodne podobne jako kdyz „kunka zabicka“a nebo jako kdyz ma clovek hlad a kruci mu nesnesitelne v brise. V pondeli jsem byla u dr. a vse bylo ok a rikala, ze tam ma jeste dost mista.

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 21.04.18 10:00

@lucinka84v Jj, to klidně může být ono. Ono teď opravdu cítíš jen ty velké pohyby. Počkej za pár týdnů. To budeš chtít vrátit to kuňkání, až tě bude mydlit :)

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 21.04.18 12:41

@lolink : hehe :mrgreen: No ja uz si nepapatuji, kde byla s prvnim, ale druheho rozhodne citim vic (nebo jen proto, ze je druhy? Kdo vi :mrgreen: )

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >