Reklama

Bolest v kříži a tlak na konečník 39tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilmanek
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 14:19
Bolest v kříži a tlak na konečník 39tt

Ahoj holky, chci se zeptat. Jsem ve 39tt a čekám druhé mimco. S prvního porodu si nic moc nepamatuji, byla jsem od začátku v nemocnici. Teď v úterý mi odešla hlenová zátka a od středy mám vždy večer a k ránu poslíčky, ale dnes od 2h od rána mě bolí v kříži a mám tlak na konečník jako když se mi chce na velkou, ale nejde to. :? Občas mi teda i stvrdne břicho a naka ta malá bolest v podbřišku, ale nejvíc mě trápí ty záda. Chci se zeptat jestli jste na tom některá podobne nebo jste něco takového podobneho zažila a za jak dlouho se asi tak dostavil porod??? Moc děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

problemova
Kecalka 189 příspěvků 20.04.18 14:24

Odchod hlenové zátky by měl být začátek porodu ne? To bych se určitě jela ukázat na gynekologii a řekla jim to… 8o

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 20.04.18 14:27
@problemova píše:
Odchod hlenové zátky by měl být začátek porodu ne? To bych se určitě jela ukázat na gynekologii a řekla jim to… 8o

No hlenova zatka muze odejit klidne i tyden pred porodem.

Nicmene v tomhle pripade bych taky jela do porodnice. Kor kdyz jsi druhorodicka.

Ilmanek
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 14:28

Nechci plašit, ale někde na internetu jsem vyčetla, že bolesti v kříži když jsou pravidelné, můžou být začátek porodu. Nevíš o tom něco??

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10103 příspěvků 20.04.18 14:28

@problemova nemusí byt, mne odešla více jak 14 dní před porodem ;)

@Ilmanek jestli mas kousek porodnici, tak tam pro klid duše zajeď, ale já takové tlaky a bolesti krize měla kolem toho 40tt bezne

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29580 příspěvků 20.04.18 14:28

Já měla oba porody bolesti pouze do zad - křížů..bolesti do břicha jsem nezažila..takže konktrakce do zad..( počítat stejně jako do břicha..- já teda jela když mě ty záda boleli téměř nepřetržitě a přijela jsem na 6cm otevřená :mrgreen: )

Nadpozemská drbna 29580 příspěvků 20.04.18 14:33

Jinak já teda měla rychlé porody..první 2h od prvních pravidelných bolestí zad, druhý porod 3 hodiny od první bolestí zad..( hlenová zátka odešla vždy den předtím )

Ilmanek
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 14:34
@smurfka píše:
Já měla oba porody bolesti pouze do zad - křížů..bolesti do břicha jsem nezažila..takže konktrakce do zad..( počítat stejně jako do břicha..- já teda jela když mě ty záda boleli téměř nepřetržitě a přijela jsem na 6cm otevřená :mrgreen: )

Jak moc si tu bolest měla intenzivní??? :zed:

Nadpozemská drbna 29580 příspěvků 20.04.18 14:39
@Ilmanek píše:
Jak moc si tu bolest měla intenzivní??? :zed:

seděla jsem na záchodě, zádama opřená o prkénko nohy natažené ( protože jsem se zárověn i čistila - u prvního - druhého ne )…tak intenzitu popsat nemůžu prostě jsem nemohla chodit rovně, zhrbeně nebo po čtyřech..ale je to bolest jako kontrakce do břicha ( pokud si je měla u prvního porodu )..prostě to jsou kontrakce, jen bolí jinde.. :nevim: ze začátku jsem to měla stupnované..že byli bolesti co x minut, až mě to prostě bolelo nepřetržitě..ale intenzitu fakt popsat neumím.. :think:

Pocahonta
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 14:42

Jela bych raději do porodnice, nic za to nedáš… Prohlídnou tě a když tak tě pošlou domu. U obou dětí jsem měla kontrakce pouze do zad. Z toho u syna (druhé dítě) jsem byla na běžné kontrole u gynekologa a ten mě okamžitě poslal do porodnice, že začínám rodit (viděl kontrakce na monitoru). Já je vnímala pouze jako obtěžující, do hoďky se se to rozjelo a když jsem dojela do nemocnice, byla jsem otevřená na 5 cm.

Nadpozemská drbna 29580 příspěvků 20.04.18 14:43

@Pocahonta tak to musel být bůh..u obou porodu když mě připojili na pásy tak kontrakce neviděli..prý to kontrakce do zad nesnímá..( jasné když je sonda na břichu ), tak nevím

Ilmanek
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 14:43

U prvního mě bolelo vše od třísel po tvrdé břicho a záda… V pondělí jsem byla na kontrole a bylo mi řečeno, že už se další týden neuvidíme 8) spíš si tu bolest už nedokážu představit… Rovne chodit mi to moc nejde… :)

kjhui
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 20.04.18 14:44

@Ilmanek no bolest křížová a tlaky na velkou a nejde to, řekla bych že rodíš… nebo co myslíš že bude až ty tlaky na velkou až to půjde?

Ilmanek
Nováček 6 příspěvků 20.04.18 14:48
@kjhui píše:
@Ilmanek no bolest křížová a tlaky na velkou a nejde to, řekla bych že rodíš… nebo co myslíš že bude až ty tlaky na velkou až to půjde?

To je právě to… Ráno mě hrozně bodalo ve vnitr dole jako od čípku k pupíku… :nevim:

Nadpozemská drbna 29580 příspěvků 20.04.18 14:52

@Ilmanek
prosim tě..každá ti tu radí jít se nechat prohlédnout ( se zabalenou taškou případně )…a ty tu kecáš jak tě bolí v pupíku od rána.. :roll:
tak sorry, doufám že porodíš doma ve vaně takhle.. :roll: žádná z nás není doktor..tak ti to asi neřeknem jestli rodíš..není jednodušší skočit na prohlídku? at víš na čem jsi?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >