Reklama

Hrozně se bojím porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 21:46
Hrozně se bojím porod

Ahoj, já vím že teď mě asi ukamenujete k smrti, a jsem si toho vážně vědoma Problém je v tom že od začátku těhotenství kouřím a to ne malo moc me to mrzí vím že tím malí moc ublizuju ani nevíte jak bych si za to nafackoval ale již od samého začátku těhotenství mám paničkou poruchu a úzkosti a jedine co mi pomáhalo byly cigarety že jsem se aspoň. Na chvilku uklidnila nic méně 10.5 by měla přijít plánovaným cisarkym řezem malá na svět ale hrozně se bojím aby jí něco nebylo..nemůžu na to přestat myslet… Bojim se i porodu a proto kouřím ještě víc tak 15 cigaret možná i víc četla jsem že potom hrozí syndrom náhlého úmrtí kdyz se v těhotenství kouří a to bych neunesla.. od samého začátku trpím depresi a ty cigarety mě prostě uklidňují no nevím co mám dělat cim víc se to blíží tím je to semnou horsi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10439 příspěvků 20.04.18 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj, já vím že teď mě asi ukamenujete k smrti, a jsem si toho vážně vědoma Problém je v tom že od začátku těhotenství kouřím a to ne malo moc me to mrzí vím že tím malí moc ublizuju ani nevíte jak bych si za to nafackoval ale již od samého začátku těhotenství mám paničkou poruchu a úzkosti a jedine co mi pomáhalo byly cigarety že jsem se aspoň. Na chvilku uklidnila nic méně 10.5 by měla přijít plánovaným cisarkym řezem malá na svět ale hrozně se bojím aby jí něco nebylo..nemůžu na to přestat myslet… Bojim se i porodu a proto kouřím ještě víc tak 15 cigaret možná i víc četla jsem že potom hrozí syndrom náhlého úmrtí kdyz se v těhotenství kouří a to bych neunesla.. od samého začátku trpím depresi a ty cigarety mě prostě uklidňují no nevím co mám dělat cim víc se to blíží tím je to semnou horsi

Proč bychom tě kamenovali? Jsi těhotná a máš v rukou zdraví svého dítěte. Ty se pak o něk budeš starat. A že máš nervy a nezvládneš to jinak než se smradlavým čvaňhákem je dost smutné. Berlička, nic víc.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 20.04.18 21:52

Víš ono pokud si kouřila i před těhotenstvím takhle hodně nedoporučuje se hned s tím seknout. Pro to tělo je to velký šok, absťák…Kamarádka kouří tak 7 denně, gynekolog jí vyloženě „doporučil“ nepřestávat protože by byla ve stresu z toho a dítě by taky mohlo mít absťáky…má zdravého skoro ročního kluka :kytka: Musíš věřit že to dobře dopadne :kytka:

Šarlota4
Echt Kelišová 9651 příspěvků 20.04.18 21:53

Proc to neresis s doktorem? Napsal by ti na uzkost nejakou medikaci.

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 20.04.18 21:54

Měla by ses hlavně uklidnit a zbytečně se nestresovat…omez kouření na minimum co pujde proč se bojíš porodu když jdeš na pl. císař?

Lekninka91
Extra třída :D 10226 příspěvků 20.04.18 21:55
@Celeste97 píše:
Víš ono pokud si kouřila i před těhotenstvím takhle hodně nedoporučuje se hned s tím seknout. Pro to tělo je to velký šok, absťák…Kamarádka kouří tak 7 denně, gynekolog jí vyloženě „doporučil“ nepřestávat protože by byla ve stresu z toho a dítě by taky mohlo mít absťáky…má zdravého skoro ročního kluka :kytka: Musíš věřit že to dobře dopadne :kytka:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak určitě :palec:

zudina
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 20.04.18 21:57

Dycha to i tve dite a to je velmi smutne, fakt tohle nechapu, kdyz se tak bojis o zdravi sveho ditete proc teda kouris… nemam pro tebe radu, kazdy sveho stesti strujce

zudina
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 20.04.18 21:58
@Celeste97 píše:
Víš ono pokud si kouřila i před těhotenstvím takhle hodně nedoporučuje se hned s tím seknout. Pro to tělo je to velký šok, absťák…Kamarádka kouří tak 7 denně, gynekolog jí vyloženě „doporučil“ nepřestávat protože by byla ve stresu z toho a dítě by taky mohlo mít absťáky…má zdravého skoro ročního kluka :kytka: Musíš věřit že to dobře dopadne :kytka:

:mrgreen: jako for dobry

Russet
Extra třída :D 10439 příspěvků 20.04.18 21:58
@Celeste97 píše:

Tonje jen takové chlácholení těch, co nedokážou přestat. Nekouřit je normální. Ničí to zdraví i netěhotným.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 20.04.18 22:03

Nevím co vám na tom přijde vtipné, prostě jí to tak gynekolog řekl :nevim: Já sama už nekouřím, kouřila sem minimálně a s těhot. jsem přestala uplně. A pokud je někdo těžce závislý což zakladatelka zřejmě je, není dobré přestat ze dne na den! To samé s drogami, zkuste si závislákovi na heroinu říct že si od zítra nedá.. :lol:

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 20.04.18 22:04

Tohle je trol, ne? Máš panickou poruchu a úzkosti a neřešíš to? To nemyslíš vážně, viď.
Bojíš se císaře? Proč? Jako jo, po operaci to není žádný žůžo, ale já, když jsem věděla datum císaře jsem byla v klidu. Teď už s tím stejně nic neuděláš, když kouříš celé těhotenství. Mě na genetice řekly max 5 denně.
„četla jsem že potom hrozí syndrom náhlého úmrtí kdyz se v těhotenství kouří a to bych neunesla“ - No, tak.. proč neřešíš svoje zdravotní problémy a kouříš dál?
Mě je fuk jestli kouříš nebo ne, je to tvoje věc, za to ti nadávat nebudu. :kytka:

A fakt nechápu proč má někdo potřebu tohle psát zrovna na tohle forum :D Pochopení tady nenajdeš.

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 20.04.18 22:06

@zudina jenže to není fór opravdu to tak je, pro dítě kuřáka není dobré přestat ze dne na den kvůli abstákům… stres se pak přenáší na dítě a zakladatelka je asi hodně silný kuřák, když vyhulí krabku denně, ale samozřejmě, když to nedokázala do dnes omezit tak už je to jedno jestli vykouří 5 nebo 15…no bohužel smutné ale hlavně nezodpovědné vůči dítěti… bohužel

iiiv
Extra třída :D 10857 příspěvků 20.04.18 22:09

@Petistaaa furt je lepší, když má dítě absťák v bříšku než po porodu :roll:

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 20.04.18 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj, já vím že teď mě asi ukamenujete k smrti, a jsem si toho vážně vědoma Problém je v tom že od začátku těhotenství kouřím a to ne malo moc me to mrzí vím že tím malí moc ublizuju ani nevíte jak bych si za to nafackoval ale již od samého začátku těhotenství mám paničkou poruchu a úzkosti a jedine co mi pomáhalo byly cigarety že jsem se aspoň. Na chvilku uklidnila nic méně 10.5 by měla přijít plánovaným cisarkym řezem malá na svět ale hrozně se bojím aby jí něco nebylo..nemůžu na to přestat myslet… Bojim se i porodu a proto kouřím ještě víc tak 15 cigaret možná i víc četla jsem že potom hrozí syndrom náhlého úmrtí kdyz se v těhotenství kouří a to bych neunesla.. od samého začátku trpím depresi a ty cigarety mě prostě uklidňují no nevím co mám dělat cim víc se to blíží tím je to semnou horsi

Zbytečně se nervuješ, už to stejně nezměníš. Nevíš jak to dopadne, tak se uklidni a snaž se nějak zabavit. Choď hodně ven, třeba tě to tam nebude tak lákat to cigáro. Měla si to dávno probrat s gynekologem, mohla si být více v pohodě skrze léky. Proč se bojíš, když rodit nebudeš?

zudina
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 20.04.18 22:09
@Petistaaa píše:
@zudina jenže to není fór opravdu to tak je, pro dítě kuřáka není dobré přestat ze dne na den kvůli abstákům… stres se pak přenáší na dítě a zakladatelka je asi hodně silný kuřák, když vyhulí krabku denně, ale samozřejmě, když to nedokázala do dnes omezit tak už je to jedno jestli vykouří 5 nebo 15…no bohužel smutné ale hlavně nezodpovědné vůči dítěti… bohužel

Tak pak je asi lepsi si dat zvykacku nicorette.. ja jsem taky byla silny kurak, prestala jsem ze dne na den a tohle bych diteti neudelala. Dite primo inhaluje ty srajdy a dusi se v brise, tohle muze dopustit jen totalni h.o.vado

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama