Pohyby ve 29. tt, jak to máte vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 09:52
Pohyby ve 29 tt ..

Tak co holky jak to máte s pohyby ve 29 tt… Já mám pocit že malého cítím jen ráno chvíli a večer jinak občas si kopne ale je i chvilka že o něm skoro nevím.. placenta ve předu což tlumí hodně… Ale i tak :o… Co vy jak to máte?

Reakce:
kamajka
Nováček 8 příspěvků 28.05.19 10:07

Ahoj, teď jsem už ve 33 tt ale ve 29 tt to nebylo nějak jiný, prcek se mi tam mele skoro pořád. Nejvíc tedy večer a nejmíň když někde chodím, ale ještě se mi nestalo že bych o něm delší dobu nevěděla, spíš už večer prosím, zda by mohl spinkat :lol: a placentu mám taky vepředu. Je to moje třetí a všichni byly takhle čilý. Ale to je individuální a nijak bych nestresovala, pokud se ozývá pravidelně.

prceek55
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 28.05.19 10:09

Ja cítím malou teda skoro furt (32tt) nebo převážnou většinu dne.. ale asi bude hodně akční :D každý to má jinak.. hlavně že ho aspoň sem tam cítíš :oops:

Aduš8
Závislačka 4953 příspěvků 28.05.19 10:13

Mám dny, kdy malou téměř necítím, protože se na to nesoustředím, ale jakmile se uklidním a sednu si, tak se tam mele pořád. Nejvíc, když si lehnu na levý bok. Ale cítím malou takhle silně až od té doby, co se otočila hlavičkou dolů, do té doby to tak silné nebylo.

prceek55
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 28.05.19 10:15

@kamajka a jsou děti tak akční aji teď? mě každý straší že když je malá takhle akční v bříšku, že bude takhle akční aji když se narodí :D kdyby byla po mně tak bych se tomu teda nedivila, já byla hrozně akční dítě :lol:

debra.morgan
Echt Kelišová 8972 příspěvků 28.05.19 10:17

Konec 30tt a citim pohyby až moc :D už několik týdnů, ale placenta na straně.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 28.05.19 10:22

V té době jsem dceru cítila fakt hodně, placenta taky ve předu. Ale troufám si říct, že jsem hubena, takže pohyby byly i krásne videt.

Planetka85
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 28.05.19 10:27

Záleží jak moc akční máš dítě :-) Já cítím pohyby skoro pořád (také placenta vepředu), plus při každé poradně je prcek vzhůru a zdraví kopancem i paní doktorku… Naopak moje sestra dítě necítila skoro vůbec až do porodu - při každých pásech musela malého budit, stále ji někdo někde lomcoval s břichem - dobrá zpráva pro Tebe - její syn je velký spáč pořád (jsou mu dva roky) a od tří měsíců spí celou noc bez probuzení :-)
Takže pokud je tvoje miminko teď spavé, může to být výhra do budoucna ;-) Já jsem naopak zvědavá na toho svého neposedu :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 10:33

@Planetka85
Tak snad jen mě to občas děsí… Když ho pozlobim mackam si břicho a lehnu na bok tak si kopne ale řekla bych že poslední týden skoro furt spi

kamajka
Nováček 8 příspěvků 28.05.19 11:01

@prceek55 no nejsou to žádný klidasove, přes den toho moc nenaspaly ani jako úplný miminka, starší spala teda luxusně v noci a mladší co jsem přestala kojit tak taky, ale i předtím se to dalo vydržet. A pohybove jsou šikovný, mladší začal chodit v 10.5 měsících. Ale není to nic na zblázneni, jen to prostě nejsou pecky, co sedí někde v koutě. Jsem vlastně ráda.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 28.05.19 13:04

Mám placentu vysoko vzadu a mám to úplně stejně. Někdy to jsou úplné hadoukeny, až je mi to nepříjemné, druhý den se mi sotva zavlní a já panikařím. Pak to zase přijde a já se slzou v oku vzpomínám, jak jsem měla celý den klid. Záleží, jak zrovna vegetí, a ta moje s oblibou leží hlavou na močáku a zády ven. Takže intenzitu neřeším, hlavně že vůbec něco.

Janita3
Závislačka 2803 příspěvků 28.05.19 19:24

Já jsem momentálně 29+1 placenta vpředu, první dítko a malou skoro vůbec necítím. Moc mě to trápí, pohyby k těhotenství prostě patří :( Někdy cítím takové malé ťupnutí, spíše večer, když se chystám spát a jsem úpně v klidu. Včera na prohlídce malá odpovídala a dle dr. pohyby cítím, ale pěkně v močáku, kope si přímo tam :roll: Je ale sranda někdy pozorovat břísko, to trošku poskakuje i když pohyby jako takové, nic :nevim:

Váš příspěvek
Reklama