Pokec, pocit samoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neuz
Stálice 82 příspěvků 10.06.19 22:29
Pokec, pocit samoty

Hledam jen nekoho na par pismenek..nekoho kdo se citi sam.. mam dve deti.. a je mi smutno..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
topkiss
Kecalka 341 příspěvků 10.06.19 22:37

@Neuz
To jsme na tom podobně

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28757 příspěvků 10.06.19 22:42
@Neuz píše:
Hledam jen nekoho na par pismenek..nekoho kdo se citi sam.. mam dve deti.. a je mi smutno..

Jak jsou staré tvoje dítka? ;) :mavam:

zakruta
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 10.06.19 22:43

@Neuz nejsi v tom sama ;)

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28757 příspěvků 10.06.19 22:48
@zakruta píše:
@Neuz nejsi v tom sama ;)

Ty jsi v tom? A s kým? :P :mavam:

zakruta
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 10.06.19 22:52

@mrav Mraviku, panenka Maria byla jen jedna, takze jedine s tim nejvyssim :lol:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28757 příspěvků 10.06.19 22:54
@zakruta píše:
@mrav Mraviku, panenka Maria byla jen jedna, takze jedine s tim nejvyssim :lol:

A není na tebe Karel trošku starý? :lol: :mavam:

Neuz
Stálice 82 příspěvků 10.06.19 22:56

Je to smutne ze je nas vic… Jednomu 5let a druhemu 5mesicu…

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28757 příspěvků 10.06.19 23:00
@Neuz píše:
Je to smutne ze je nas vic… Jednomu 5let a druhemu 5mesicu…

Ale zas to ber pozitivně - máš s kým pokecat. Nahoď téma. 8) :mavam:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 10.06.19 23:06

Proc je ti smutno kdyz mas dve male deti..? Jsou lide co nemaji deti ani partnera, ti jsou sami, tem muze byt smutno

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66450 příspěvků 10.06.19 23:08

@Renca8 Protoze se 2 malymi detmi si na dospelacke urovni nepokacas…

odlaska
Kecalka 326 příspěvků 11.06.19 06:01

@Neuz To mě mrzí, chápu to. Děti jsou naše štěstí, ale přece jen něco nenahradí. Já jsem již skoro tři roky na mateřské a chybí mi kamarádka, se kterou bych se mohla svěřovat, povídat si, podnikat společné akce.
Závidím své švagrové, která tohle našla, našla si kamarádku, jejíž dcera je o měsíc mladší, teď jsou obě společně těhotné, rozumí si i s partnery a jezdí na společné dovolené. něco takového bych taky chtěla, bohužel mám problém poznat normální holku s podobně starými dětmi. A když už poznám, tak je „zadaná“ (rozuměj už na to kamarádku má)
Zkus se seznámit, třeba se poštěstí… Držím palce..

carola
Echt Kelišová 7528 příspěvků 11.06.19 08:48
@odlaska píše:
@Neuz To mě mrzí, chápu to. Děti jsou naše štěstí, ale přece jen něco nenahradí. Já jsem již skoro tři roky na mateřské a chybí mi kamarádka, se kterou bych se mohla svěřovat, povídat si, podnikat společné akce.
Závidím své švagrové, která tohle našla, našla si kamarádku, jejíž dcera je o měsíc mladší, teď jsou obě společně těhotné, rozumí si i s partnery a jezdí na společné dovolené. něco takového bych taky chtěla, bohužel mám problém poznat normální holku s podobně starými dětmi. A když už poznám, tak je „zadaná“ (rozuměj už na to kamarádku má)
Zkus se seznámit, třeba se poštěstí… Držím palce..

Tak si dej inzerát ve svém městě. Určitě je takových mamin víc. Držím palce, ať najdeš.

topkiss
Kecalka 341 příspěvků 11.06.19 09:17

No moje děti ještě ani nemluví, takže si s nimi nepopovídám ani o pohádkách. Navíc jsem s nimi sama a všude spokojené rodinky. Kamarádky taky nemají čas. Věnují se rodině

carola
Echt Kelišová 7528 příspěvků 11.06.19 09:46
@topkiss píše:
No moje děti ještě ani nemluví, takže si s nimi nepopovídám ani o pohádkách. Navíc jsem s nimi sama a všude spokojené rodinky. Kamarádky taky nemají čas. Věnují se rodině

A co rodina? Sourozence, rodiče, sestřenice?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama