Horor od kadeřnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 20:13
Horor od kadeřnice

Ahoj. Dnes jsem se vrátila od kadeřnice, která mi dělala ombré (s kterým jsem naprosto spokojená) ale pak přišel na řadu střih..měla jsem vlasy na zadek, husté kvalitní ona mi to zkrátila kousek pod ramena a to jsme se domluvily na 10cm no a pak mi to prostřihala tak že jsem přišla o většinu svých vlasu a ještě k tomu mi pramínky uprostřed hlavy ustřihla v půlce po celém obvodu..jsem naprosto nešťastná a hrozně toho lituju. Vím, že to jsou jen vlasy ale prosím dokázal by mi někdo pomoct se s tím vyrovnat? A pak si blbý poznámky ostatních nebrat k srdci? Děkuji..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vendulaaa
Závislačka 4956 příspěvků 10.06.19 20:19

Dej fotku… klidně nějakou “upravenou”

Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 10.06.19 20:19

Ber to s nadhledem, víc prostě neuděláš. Doroste to, a rychle, neboj :kytka:

Monchichik
Echt Kelišová 8630 příspěvků 10.06.19 20:22

Třeba ani blbé poznámky nebudou, to že to máš jinak než si chtěla přeci neznamená, že ti to nemůže slušet :kytka:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 10.06.19 20:22

Ted uz asi nic, to je lepsi říct rovnou. Ja vždycky kontroluju to první strihnuti, a pak jeste kontroluji prubezne. Kdyby to bylo moc, tak i za cenu, ze tam budu mit zub, ji proste zastavím. Prostrihani si po blbe zkusenosti delat uz nenechám.

Hlavně myslím, ze podobnou zkušenost ma kazdy a pak uz si to proste kontrolujes.

Každopádně tam dojdi zitra, s tim ze ji das zpětnou vazbu, ze tohle se ji moc nepovedlo. Pokud bude slušná, nabídne ti treba slevu, nebo neco.

Jinak to ber tak, ze na léto to bude super lehka hlava a pres zimu zase nechas rust.

Bubla_Bučková
Kelišová 6574 příspěvků 10.06.19 20:23

Je já bych takovej účes chtěla a zas mi to nikdo udělat nechce, nemáš kontakt? :mrgreen: hlavně klid, stejně v těhle vedrech je nejlepší culík :dance:

eM91
Stálice 88 příspěvků 10.06.19 20:23

Bude to sice chvilku trvat, ale oni dorostou :hug: alespoň víš, kam nemáš příště chodit. Taky jsem se nechala před pár lety ostříhat (od kamarádky - kadeřnice). Měla jsem vlasy do půlky zad a chtěla jsem to po ramena :zed: No byla to katastrofa :pocitac: Dneska je mám po zadek a vím, že tu blbost už neudělám

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 10.06.19 20:25

Zabila bych ji. A všechny kecy jak jsou to jen vlasy a že dorostou, jsou jen kecy. Mně třeba od jistého věku už vlasy nerostou…to, o co narostou, jsou vysílené konečky, které je potřeba zastřihnout.
Je mi tě moc líto :hug: kadeřnice je třeba hlídat, každý milimetr :cert:

Alušáček
Závislačka 3716 příspěvků 10.06.19 20:31

Já nechápu proč některé kadeřnice jsou jak blbé a dlouhé vlasy mají potřebu minimálně o polovinu zkratit :cert: Řeči typu jsou to jen vlasy neuznávám, nanarostou za týden :roll: Kadeřnici je potřeba hlídat a včas zastavit.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 10.06.19 20:35

No to je teda kravka 8o asi bych si od ní ty ustřižené vlasy vyžádala, aby je nemohla prodat :roll: od zadku k ramenům, to už nějakou tisícovku hodí… a asi bych tu dobu s kratšími vlasy využila k vyzkoušení účesů, ke kterým se s dlouhými pak zase nedostaneš, a chodila bych s rozpuštěnými a tak

Šarlota4
Extra třída :D 11316 příspěvků 10.06.19 20:37

Vzdyt jsi musela videt, ze to striha o dost kratsi nez jsi chtela 8o. No taky bych ji placla.

cecetka
Echt Kelišová 8359 příspěvků 10.06.19 20:41
@Bubla_Bučková píše:
Je já bych takovej účes chtěla a zas mi to nikdo udělat nechce, nemáš kontakt? :mrgreen: hlavně klid, stejně v těhle vedrech je nejlepší culík :dance:

Otazkou je, zda pujdou do culiku stahnout.

Byla bych vzteky bez sebe :cert: :cert: :cert:

Kriss Tina
Extra třída :D 10622 příspěvků 10.06.19 20:43

Ono to doroste, ale chápu já kolikrát udelala s vlasama nějaký experiment a pak sem toho litovala, a to sem si to udělala sama, ostříhat mi někdo tolik, když bych chtěla něco jiného tak ho asi zabiju. Ségře se teď stalo něco podobného. Nechala 2500kc v luxusním salonu, měla vlasy do půlky zad, chtěla strihnout 3cm konečky a má mikádo na ramena 8) a k tomu ji zprasili i barvu, tu co jí dali se jí po 2 umytich smyla, takže oči pro pláč a vyhozené prachy.

Verun83
Echt Kelišová 9885 příspěvků 10.06.19 20:48

Nj, podobny horor jsem zazilav listopadu. Od te doby cekam, az mi to doroste a bojim se jit k jine kadernici. Mne vlasy skoro nerostou. Tenkrat jsem myslela, ze me klepne. A drzela jsem se, abych nebyla hnusna.
Musis najit nejakou upravu, abys vydrzela, nez to doroste.

Nelly21
Povídálka 11 příspěvků 10.06.19 20:56

Já měla taky vlasy pod zadek a kadeřnice mi po domluvených konečcích sestříhala k lopatkam..furt jsou dlouhé ale já mam sebevědomí kvůli tomu úplně dole..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama