Pokles břicha

9541
5.9.09 12:31

Pokles břicha

Ahoj, chtěla bych se zeptat, za jak dlouho jste rodily po tom, co vám kleslo břicho? Jedná se o příbuznou a je na začátku 35týdne. Cítí, že i hlavička jí víc tlačí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
5.9.09 12:40

Někde jsem četla, že u prvorodiček do 14dnů, u vícerodiček do týdne.
ale nedá se to tak brát, někomu břicho neklesne vůbec, někdo běhá měsíc s pupkem „u kolen“. Miminko se narodí, až bude chtít, i kdyby se narodilo zítra, tak už je natolik hotové, že by ho to nemělo nějak ohrozit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
5.9.09 12:42

Ahojky mě pokleslo bříško ve 36 týdnu a nakonec jsem i přenášela takže si myslím,že natomhle nezáleží,každý to má jinak.Přeju zdravé miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
5.9.09 13:15

Ahoj, mě kleslo kolem 36-37 tt a rodila jsem vyvolávaně ve 42+3 tt. Taky si myslím, že to není moc rozhodující, ikdyž někdy třeba jo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
5.9.09 13:25

ahoj,
taky myslim ze na tom nezalezi…
v prvnim tehu mi kleslo par dni pred porodem (mala se narodila v terminu)

a ted uz ho mam dole 14dni a zatim nerodim… a TP mam az za necele 2 tydny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
5.9.09 15:40

Mně nekleslo vůbec, ale kamarádka-třetirodička nás v diskusi od konce října strašila, že ji budou muset zavěsit pod strop jako netopýra, aby dítě nevypadlo, že už ji děsně tlačí, a porodila, tuším, 22. prosince po vyvolávačce 8) (ahoj Xeňuleeee :-) :lol: :lol: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9237
6.9.09 11:23

Porodí, až se to bude mimču hodit (hold si prosazují svou a to ještě nejsou ani na světě). :lol:

Jinak já - u první mi kleslo břicho až po X hodinách kontrakcí na porodním sále (39+5). U druhé - kleslo ve 30tt (je fakt že to mi zastavovali rozjeté kontrakce ve špitálu) a vydrželo až do 38tt (přesně 38+0 hodinu po půlnoci praskla plodovka :lol: ) a to jsem měla poslíky každý den, chodila jak kačer a cítila hlavičku mezi nohama tak že jsem si sedala na bok. Ze mě si pro změnu dělaly baby srandu, že prej mám držet stehna u sebe ať jim na srazu neporodím. (Žéééé Lentil.) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.09 11:49

Mně břicho kleslo 5 týdnů před porodem a to jsem ještě týden přenášela :-) Takže si myslím, že to fakt neznamená vůbec nic a bude to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
10.9.09 22:04

Tak já jsem z těch, u kterých pokles břicha vůbec neznamenal blížící se porod. Vlastně za celé těhu jsem neměla břicho moc nahoře a a ještě víc mi kleslo a hlavička mě začala tlačit snad ve 31. týdnu. Rodila jsem ve 38. týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
12.7.13 08:33

Ahojky, oživuji tuto diskuzi, tak doufám, že někdo odpoví :-)
jsem 29.týden těhotenství, CS 2, bříško mi tvrdne už od cca 19. tt + různé tlaky v podbřišku, dle dr. zatím ok., že prý CS v tomto týdnu není nic kritického, ale stejně mi v hlavě neustále vrtá hrozba předčasného porodu…

poslední 2 dny mám pocit, že mi bříško začíná klesat, možná si to jen vsugerovávám, ale ptám se jak to poznám? nebo spíš, podle čeho jste poznali, že kleslo vám?
za jak dlouho jste pak rodili?

Díky H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16631
12.7.13 08:47
@hanula23 píše:
Ahojky, oživuji tuto diskuzi, tak doufám, že někdo odpoví :-)
jsem 29.týden těhotenství, CS 2, bříško mi tvrdne už od cca 19. tt + různé tlaky v podbřišku, dle dr. zatím ok., že prý CS v tomto týdnu není nic kritického, ale stejně mi v hlavě neustále vrtá hrozba předčasného porodu…

poslední 2 dny mám pocit, že mi bříško začíná klesat, možná si to jen vsugerovávám, ale ptám se jak to poznám? nebo spíš, podle čeho jste poznali, že kleslo vám?
za jak dlouho jste pak rodili?

Díky H.

Měla jsem ho až u kolen :mrgreen: prostě šlo dolů a změnilo tvar. I okolí si všimlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2254
12.7.13 09:24

Ahoj, já měla kleslé břicho už ve 30tt a všichni mě na to upozorňovali a tvrdili mi to za chvilku bude a přesto jsem týden přenášela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
12.7.13 09:38

@Navli díky, za odpověď, v kterém to bylo týdnu? a kdy si rodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
12.7.13 09:39

@baaruunkaa ahoj, ani nevíš, jak si mě potšila, že to vlastně nemusí nic znamenat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 09:47

Já mam bříško dole pořád, sice dr. říká že hlavička je ještě vysoko ale žádnou změnu na sobě nepoctiluji 39tt

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama