Pokus o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 13:46
Pokus o miminko

Ahoj holky, mám takový problém a nevím si rady..
S přítelem se už 3 měsíce snažíme o miminko, stalo se mi, že se mi jeden měsíc vůbec nedostavila menstruace, ale testy byly negativní, byla jsem u doktora a ten mi řekl, že pokud se nedostaví další, tak mám přijít na vyvolávačku. Ta se ale dostavila. Pak přišel další měsíc a mám zpoždění už 8 dní - opět to samé, menstruace nikde a testy negativní.. poslední dobou pociťuji veelkou únavu a strašně mě bolí bradavky. Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co s tím? Děkuji moc za všechny názory a rady :-)

Reakce:

malina83
Závislačka 3471 příspěvků 04.11.18 14:06
@Anonymní píše:
S přítelem se už 3 měsíce snažíme o miminko, stalo se mi, že se mi jeden měsíc vůbec nedostavila menstruace, ale testy byly negativní, byla jsem u doktora a ten mi řekl, že pokud se nedostaví další, tak mám přijít na vyvolávačku. Ta se ale dostavila. Pak přišel další měsíc a mám zpoždění už 8 dní - opět to samé, menstruace nikde a testy negativní.. poslední dobou pociťuji veelkou únavu a strašně mě bolí bradavky. Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co s tím? Děkuji moc za všechny názory a rady :-)

Moc na to myslíš , psychika dělá divy ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 14:16

@malina83
Právě, že vůbec nemyslím..

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 04.11.18 14:51

A předtím jsi brala HA? Víš jistě kdy a zda vůbec byla ovulace? Po 8 dnech už bývaji na testu jasné // nebo minimálně „duch“ pokud byla ovulace déle :)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 04.11.18 14:54

Pokud tvůj poslední cyklus trval 60 dní, počítej s tím, že to tentokrát bude podobné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 14:59

@Kristyna.Vechto­va
Ha jsem vysadila v červnu 2017
Ovulační test byl pozitivní, takže to by mělo být v pořádku..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 15:10
@Anonymní píše:
S přítelem se už 3 měsíce snažíme o miminko, stalo se mi, že se mi jeden měsíc vůbec nedostavila menstruace, ale testy byly negativní, byla jsem u doktora a ten mi řekl, že pokud se nedostaví další, tak mám přijít na vyvolávačku. Ta se ale dostavila. Pak přišel další měsíc a mám zpoždění už 8 dní - opět to samé, menstruace nikde a testy negativní.. poslední dobou pociťuji veelkou únavu a strašně mě bolí bradavky. Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co s tím? Děkuji moc za všechny názory a rady :-)

pěkně si je vsugerujes ty bolesti ale 3 měsíce není tolik takže zobej kyselinu listovou a přítel taky nějaký vitamín a dělat testy naovulku a šup na to a hlavne nemyslet na to je to pes to největší zlo co můžeš udělat také jsem na to myslela 2 roky a 4 iui se nepovedli tak jsme měli jít na ivf a s přítelem jsme museli jít od sebe tak jednou přijel a vlitlu jsme na to a hup byla jsem tehu tak si poříd psa nebo nové auto nebo jiné zalibi.hodně štěstí

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 04.11.18 15:39

Psychika je fakt potvora…ac si rikas nebudu na to myslet, tak myslis ;) navic muzes mit rozhazene cykly…3 mesice snazeni je malo…jez listovku a dej tomu cas ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 04.11.18 15:47
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va
Ha jsem vysadila v červnu 2017
Ovulační test byl pozitivní, takže to by mělo být v pořádku..

A předtím byly cykly pravidelné? Že teď najednou „u snažení“ se změnily? Jinak ono to že je pozitivní test ještě neznamená, že je vše OK. Jinak v každém cyklu je „úspěšnost“ okolo necelých 20%. Takže bych spíš věřila psychice, dej tomu čas, však ono to přijde :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 15:50

@Kristyna.Vechto­va
Vzdy to bylo pravidelné, tohle je poprve, co s tim mam problemy,.. ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 04.11.18 15:58
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va
Vzdy to bylo pravidelné, tohle je poprve, co s tim mam problemy,.. ;)

Tak to bych, bohužel, vsadila na tu psychiku, ono samozřejmě člověk si říká - nee nemyslím na to, ale v prvním příspěvku píšeš „už 3 měsíce“ takže bych řekla, že i to o něčem svědčí. Každopádně držím palce, určitě to brzy vyjde :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 16:03

@Kristyna.Vechto­va
Je pravda, že jsem na to jednu chvilku ze začátku myslela hodně, sle nějak časem na to myslím co neméně, snažím se najít si jiný koníček, ráda koukám na ytb na nějaké ty deníčky atd, ale nějak tomu šance nedávám, tulíme se s přítelem většinou každý den :lol:
Spíše mám strach, aby se mnou bylo vše v pořádku po zdravitní stránce, např nějaká cysta nebo tak něco.. :?

malina83
Závislačka 3471 příspěvků 04.11.18 16:34

Přesně pokud píšeš už tři měsíce a používáš ovulacni testy tak na to opravdu myslíš a ne , že ne :lol: . Tři měsíce není žádná doba a zdravému páru to může trvat až rok než pocnou. Vyprdni se na testy a užívejte si s přítelem, kdy vás napadne a ono to přijde

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 04.11.18 17:07
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va
Je pravda, že jsem na to jednu chvilku ze začátku myslela hodně, sle nějak časem na to myslím co neméně, snažím se najít si jiný koníček, ráda koukám na ytb na nějaké ty deníčky atd, ale nějak tomu šance nedávám, tulíme se s přítelem většinou každý den :lol:
Spíše mám strach, aby se mnou bylo vše v pořádku po zdravitní stránce, např nějaká cysta nebo tak něco.. :?

My si poprvé řekli že teda dítě chceme na přelomu října/listopadu 2015, tak jsem vysadila a neřešila, otěhotněla jsem v únoru 2016 a test si udělala až na popud kolegyň neb jsem tomu nevěřila, že tak „brzo“ o ovulačních testech jsem ani nevěděla ani neřešila, věděla jsem že nějaká ovulace by měla být cca v půlce cyklu, ale žádné hlídání žádný sex podle kalendáře atp. Třeba kolegyně to řešila, hlídala ovulaci, testy, všemožné preparáty a nic a až když řekla že na to fakt prdí, celou „výbavu“ si uložila ke mě, že ji chce zpět za půl roku pokud nic a v dalším cyklu otěhotněla a to se s partnerem viděli víceméně jen o víkendu. Takže být Tebou všechny testy včetně těhotenských uložím někam hluboko do skříně a fakt to neřeším..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >