Polévka místo UM - 7. měsíc

2016
16.1.21 10:30

Polévka místo UM - 7. Měsíc

Syn, 7,5 měsíce občas odmítá odpoledne UM. Dle dávkování na obalu by měl vypít cca 600 ml UM. Ráno vypije 180ml UM, pak má přesnídávku, oběd, pak tedy občas mléko. Na noc mléko. Vždy vypije max 180 ml.. mohu nahradit odpolední mléko polévkou? Jak moc je zásadní pití mléka pro jeho vývoj?? Váží 10 kg.. Děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6445
16.1.21 11:24

@lucije28 myslím že se nestane nic když bude mít méně mléka moje dcera bude mít za týden 10 měsíců a od 8 má jenom jednu dávku mléka a to ráno těch 180 ml pak dostane dopoledne jogurt pak oběd pak přesnídávku a večer kaši říkala jsem to doktorce a problém s tím nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
16.1.21 11:29

V 7,5m uz jsem kojila jen rano a pred spanim. K snidani mliko, svacina ovoce, obed, svacina jogurt, vecer mlecna kase a cucnout pred spanim…dle mudr by melo dite mit cca pul litru mleka denne, ale pocitaj se do toho prave i jogurty a kase, pozdeji pak syry, tvaroh atd. takze jsme se tam vzdy v pohode vesly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
16.1.21 12:38

Jenže syn právě kaše už odmítá, a jogurt nepozře… :roll:, nejraději zeleninové obědy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
16.1.21 12:41

@lucije28 tak se zeptej doktora jinak ti neporadím mě dcera jí vše co jí dám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
16.1.21 14:02

Nas taky nechtel. Dr rikala ze aspon kase a jogurty… ty taky moc nechtel, zarazovala jsem po mensich davkach.
UM jsem mu davala do te zeleniny k obedu, mel z toho takovou kremovou polivku, to mu moc chutnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
16.1.21 15:52

Je to hrozne o zkouseni..nase taky nejedla vsechny kase, po zkouseni jsme zusatli u kasi od alete, stracatelova a jogurtova, taky ji chutnal kefir, do jogurtu pridat ovoce, rozmackany banan…nejak by tu mlecnou slozku mel do sebe dostat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
18.1.21 12:22

Ja jsem obe holky kojila, takze nemam vubec prehled kolik toho vypily..
Kazdopadne zkoušej mleko nabizet v ruznych formách, jogurt s ovocem, různé kase na snidani, nebo k obedu bramborova nebo jina kase k masu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat