Kaše na zasycení dříve.

Anonymní
1.1.21 01:51

Kaše na zasycení dříve.

Dobrý den, ráda bych se optala jak je to s kasickama. Syn má za 11 dní po d ukončení 4 měsíce. Váhou je k 8kg s délkou k 67cm. Bohužel, um už mu nestačí. Krmíme i 2× za noc, což na UM není obvyklé. Mám tu samozřejmě kaši HiPP od ukončeného 4m, ale tápu, jestli ji dát na moc a pak třeba ještě čaj třeba meduňka od sunarky, atd… děkuji za rady. Anonym kvůli příbuzné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8588
1.1.21 06:22

Jak jako že krmení um 2× za noc není obvyklé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
1.1.21 07:05

Tak náš malý ji teda ve 20:00 hod pak v 01:00, 04:00-05:00 a pak co 3 hodinky. Ale od 4 mesice se může začít s prikrmy. Pak je jen na tobě co dáš, Ale my teda osobně dnes začínáme cuketou a az bude hezky papat zeleninove prikrmy, tak až potom budeme volit i kaše a jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
1.1.21 07:39

Já ti nevím, ale mně se nezdá krmení 2× za noc hodně :nevim: Kaši bych nedávala, je hodně těžká do žaludku. Ono se to říká - kaše zasytí nebo spíše dříve se to říkávalo, ale není to úplně pravda. Normálně bych mu dávala UM dle libosti. Jestli máš pocit, že mu UM nestačí, spíše začni přikrmovat přes den zeleninou. To od 4m můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 07:51

@karkarka @Mkilus ano, náš chce i po 2,5h 230.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 07:53

@Kotatko03 o těch prikrmech uvažuji. Čaj mi nechce, um ho moc nezasyti, tak nevím. Navíc klidně nespí, no děs.

• Citovat
  • Nahlásit
7355
1.1.21 08:08

Dej mu zeleninu - na oběd, klidně i večer. Na oběd tam můžeš rozmichat trochu mletych ovesnych vloček pro zasycení, ale pozor, ať potom nemá žízeň. Muj syn se taky ve 4m sápal po jídle a mléko už mu nestačilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
1.1.21 10:13

Já mám poslední dobou pocit, že se nějak zase rozmohla představa toho, že malé mimino se má krmit po 3-4 hodinách a spát celou noc. A každá druhá matka hledá nějaký zázračný způsob, kouzelnou kaši, která dítě ucpe, aby moc neotravovalo. Mimina se prostě budí a mají hlad mimo přesně stanovené Intervaly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19008
4.1.21 21:03
@DeeSocialWorker píše:
Já mám poslední dobou pocit, že se nějak zase rozmohla představa toho, že malé mimino se má krmit po 3-4 hodinách a spát celou noc. A každá druhá matka hledá nějaký zázračný způsob, kouzelnou kaši, která dítě ucpe, aby moc neotravovalo. Mimina se prostě budí a mají hlad mimo přesně stanovené Intervaly :nevim:

ano přesně tak, 19m momentálně za noc asi 6× vzhůru :roll: jako je to děsný, a le 2× za noc ještě jde.

kaše se moc nedoporučuje, ale pokud trváš na vyzkoušení dej mu jí nejdéle 17-17:30 a pozor, aby to nemělo opačný efekt…

úplně začínat by se mělo zeleninou na oběd, až se rozjí, tak jí můžeš dávat klidne i k večeři ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 22:32

@Káťa19 už mám nakoupené zeleninové skleničky, tak uvidíme, jestli budou chutnat, pak bych vyzkoušela ovocné/ domácí a kaši odsunu na 6 m. Bojím se že váhy.

• Citovat
  • Nahlásit
19008
7.1.21 11:11
@Anonymní píše:
@Káťa19 už mám nakoupené zeleninové skleničky, tak uvidíme, jestli budou chutnat, pak bych vyzkoušela ovocné/ domácí a kaši odsunu na 6 m. Bojím se že váhy.

Ovice bych urcite vecer nedavala, navic az po dukladnem jezeni zeleniny, az kdyz opravdu sni celou porci obeda třeba 14 dni… Jak vahy? Jakoze pribere po kasi?

Muzes davat domaci kasi jahlovou, ryzovou atd ze zdrave vyzivy a ne ty doslazovane kupovane hnusy. Jde rozmichat s vodou, do toho dat pak ovoce, par lzicek presnidavky nez mleko apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13826
7.1.21 14:06

Nam se osvedcily na vecere huste zeleninove polevky. Kase jsem davala k snidani, ale az jako poslední, okolo 8.-10.mesice u holek. Na noc muzou tlacit bříško.
Jinak s tim vstavanim na krmení, sice jsem kojila, ale kolikrat jsem kojila i 10×., mimco muzou i trapit zoubky, chce sw pomazlit, boji se tmy..

A ty caje od Sunaru jsou to ty granulovane? Ty moc vhodne nejsou, obsahuji glukozu. Nejlepsi mas klasicky sackovy caj medunku, treba z lekarny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13826
7.1.21 14:10

A kdyby jsi se chtela podivat na recepty na domaci kase, jak pise @Káťa19, tak je tu skupinka vaříme pro kojence a batolata, tam najdeš spoustu ruznych receptu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat