Policie, taky u vás chrápou?

Anonymní
31.5.13 21:30

Policie,taky u vás chrápou?

Čus, jsem pěkně načuřená, přesto že nejsem žádnej bonzák, jsou prostě věci který mi vaděj, třeba když mi celé odpoledne sedí za barákem kde si hraje mraky dětí banda smažek, která si po dvou hodinách kamarádíčkování začně rozbíjet hlavy lahvema od píva, nebo dneska tu od pěti hodin lítá auto, řidič nějak ušák evidentně pod parou, dělá tu partě asi taxikáře, lítá tu jak hovdo, přesto že je tu 30 a policajti chrápou. Volala jsem do PC, nahlásila číslo, barvu i značku auta a už tři hodiny tu frajer lítá a nic se neděje, machruje, před chvilkou málem přejel dva lidi a nic se neděje. Teď když to npíšu blbě je mi to jedno, protože mi děti už v klidu spěj, ale sakra co je to za bordel, když dostanou víceméně veškerý informace a nic neřešej, člověk si tu provolává kredit a ho.no platný, je to u vás taky tak? Sakra za co jsou teda placený :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K-Black
31.5.13 21:32

No já teda nevím kde bydlíš, ale u nás funguje policie hned. Na uchyláka tu byli hned, a když jsem volala že má někdo otevřený okýnko v bavoráku tak tu byli taky hned :nevim: a kredit si snad neprovoláš, nejsou ty čísla náhodou zadarmo? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
8016
31.5.13 21:33

Volala jsi městskou nebo státní? ona městská má někdy zájmu více…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
31.5.13 21:34

Myslím že myslela za co jsou placení ti policajti ne? nobo to špatně chápu já? :mrgreen: Jinak je to hrozný, taky to znám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
31.5.13 21:35

@soleile píše že si provolává kredit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
12505

A zkoušela jsi tam volat, ještě jendou Číslo 158 je zadarmo ne,?Nebo se to změnilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600

Já jsem zavolala policii a vlastně vždycky přišli, ať už na rušení nočního klidu, tak na bezdomovce spícího v mrazu na ulici, tak i „sebevraždícího se“ dohledali podle signálu mobilu, jen při krádeži ve škole jsem se jich nedočkala :roll: Ale tak to nebylo nic akutního.
Pokud nedorazili, tak bych zavolala znovu, nevím, co je PC, já bych zkrátka zavolala 158 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
31.5.13 21:40

U nás taky chrápou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 21:40

A volala jsi mestkou nebo statni? Hlavni problem je v tom, ze treba u nas je jen jedna hlidka a pokud se nekde deje jeste neco jineho, tak je na operacnim kam tu hlidku posle nejdriv..pokud vim, tak na zachranne slozky se vola zdarma :-) B.

• Citovat
  • Nahlásit
K-Black
31.5.13 21:43
@atominnka píše:
U nás taky chrápou :roll:

no tak ono už je 3/4 na 10, tak co :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7995
31.5.13 21:44

U nas nechrapou, ale jsou blby jak stoudev. To snad kdyby radsi spali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
31.5.13 21:45

U Nás nechrápu, ale hrají pin pong s těma jejich plácačkama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
31.5.13 21:47

@Jasněnkaa taky pravda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@ncc1701 moc hezký :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
31.5.13 21:51

Táák to známe mi volali 3× jednou jsme šli v zimě na štedrý den na procházku a ejhle u jednoho auta dveře dokořán o to nic ale byli tam 2 dost drahé autosedačky a jelikož nám taky jednou auto vykradli bylo nám to líto volali jsem na 158 tam je to nezajímalo přepojili na městskou 156 ti přijeli po 45 minutách byli jsme zmrzlí jak preclíci a když přijeli tak se rozčilovali co jako mají dělat to nevím znechuceně jsem šli pryč no podruhé zase auto podobný problém po hodině jsem to vzdali a odešli policie nikde a když před barákem cigoš mlátil cigošku a u toho kopal do aut a skákal po střechách tak to už asi volalo více lidí no hold milá policie přijela za 40 minut to už ti dva seděli v autě a gol byl že se jich policajti ptali na 2 vytržníky jestli je náhodou nevidělí :cert: jo a jsem z OV mimochodem policii už nevoláme nemá to smysl mají to na háku jo a služebnu mají cca 5 minut autem aaa chrápou tady v okolí běžně dokonce muj syn kdysi takhle ráno když jsme jeli do školky a policie stále hnde vedle našeho auta tak říká jé mami tomu policajtovi teče slyna na košily hold nuda byla v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
31.5.13 21:53

Snoubenec je policejní psovod a toho dokážou vytáhnout i ve dvě ráno z postele takže i o 3/4na10 by měli být v pohotovosti. U nás si nemůžem stěžovat, většinou dojedou pár minut po zavolání, ale hodně to záleží na jednotce, kolik má lidí, pokud málo a všechny hlídky mají něco na práci, tak dojedou holt pozdějš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat