Poloha miminka ve 3. trimestru

175
4.4.20 11:23

Poloha miminka 3. Trimestr

Ahoj :mavam: mám dotaz. Kdy vám lékař zjišťoval polohu miminka a od kdy u vás byla poloha již neměnná? Četla jsem nejake články a tam psali, že ve třetím trimestru se už poloha moc nemění.. já jsem ve třetím a mě doktor zatím nic neříkal, myslela jsem, že se poloha řeší třeba až kolem 35-6 tt a ne už na začátku třetího trimestru :nevim: mě teda doktor zatím nic neříkal a ani v prukazce nemám nic o poloze napsaného. Tak mě zajímá, jak jste to měly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

145
4.4.20 11:26

Ahoj, ja jsem 35 tt a asi od tak 27 tt mi pise do prukazky konec panevni… mozna to neresi, protoze uz je male hlavickou dolu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
4.4.20 11:27

Otočil se v den porodu hlavou nahoru. Takže 40. tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
4.4.20 11:29

Jo a mam tu polohu v prukazce od Dr i namalovanou :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
4.4.20 11:53

@Mystery-lady Já měla koncem pánevním, otočil se ve 37 týdnu. A nikdo to neřešil, jen řekla doktorka, že pokud se neotoci hlavou dolů, že naplánujeme císař, ale, že má ještě čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3127
4.4.20 12:11

Dcera se taky otočila docela pozdě, měla omotanou šňůru kolem krku takže asi věděla proč, pamatuji si že to bylo v noci a i mě to vzbudilo. V prukazce to pravděpodobně máš napsaný, ale zkratkou. U druhyho doktorka nic neříkala, ale i já sama jsem cítila že je hlavou dolů a kope do žeber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11309
4.4.20 12:17

Na každý kontrole, celou dobu byl syn KP.. otočil se až v devátým měsící hlavou dolů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11942
4.4.20 12:19

Kontrolovali na kazde kontrole, kdyz uz to slo nahmatat. U prvniho ani nevim, druhy se pretocil kolem 30tt dolu a uz tak zustal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11942
4.4.20 12:20
@maarkeeta píše:
Otočil se v den porodu hlavou nahoru. Takže 40. tt

Si to na posledni chvili rozmyslel? Ty jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1137
4.4.20 12:50

Moje druhá dcera byla asi v 34tt otočená hlavičkou dolů, pak se zase přetočila příčně. Zpátky se otočila až ve 40tt, porod proběhl v den termínu, spontánně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
4.4.20 13:06

@beruska9 Jo, rozmyslel. A to měl přes 4 kg :-) A já nejsem úplně velký kus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.20 19:39

Maly měl v druhem trimestru polohu hlavičku napravo a nozicky na levo, takze mne jakoby objimal a zadeček na ultrazvuk v místech mého pupíku. V 8. Mesici se pretocil hlavou šikmo dolu doleva. Vše bylo v poradku, čekalo se, ze porodim spontalne, ale jako dítě diabeticky jsem nemohla přenášet. A tak se čekalo, jestli to pujde spontalne, nakonec v den termínu proběhl cisar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama