Polštář

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slunickop
Stálice 94 příspěvků 01.09.10 18:07
Polštář

Ahoj, chci se jen zeptat na takovou maličkost.Našemu malýmu je 14 měsíců, stále spí bez polštáře, není čas mu ho už dát??Nebo je to jedno, či zdravější pro jeho páteř bez něj?? Díky :-)

Reakce:
Misula.vdf
Kelišová 5394 příspěvků 01.09.10 18:12

Podle mě, pokud polštář nevyžaduje, je to jenom dobře…Náš malej ho v té době už měl, ale on neměl bez něho klidné spaní.

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 200 inzerátů 01.09.10 18:14

já jsem ho tuším dala v tomto nějak věku nebo možná kolem roku a půl, ale jen takový nizounký, skoro nic. Teď už je ve velké posteli a polštáˇř má, ale vyndala jsem z něj asi polovinu náplně, co tam byla :mrgreen:

slunickop
Stálice 94 příspěvků 01.09.10 18:19

Díky za rady, no spaní klidný tedy nemá, z postýlky by nejraději pořád přelejzal ke mě a já jsme měkká a vezmu si ho smaozřejmě, pak se ale nevyspím..ale to je zas jiný problém..jen tedy zkusím polštář dát a pak písnu ju?? :lol: :lol: :lol:

Misula.vdf
Kelišová 5394 příspěvků 01.09.10 18:21

Jasně, dej vědět. Náš malej právě strašně cestoval po postýlce a tulil se k plyšákům, prostě hledal měkoučké místečko, dala jsem polštář a byl klid, ale nesmí být moc vysoký.

lena7
Stálice 72 příspěvků 01.09.10 18:27

Kačce budou 3r a polštař nemá ,kdyz jsem tam dala polštařek malej a placatej tak stejne skoncil nazemi.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.09.10 18:42

J8 sama za sebe bych ho nedávala pokud ho nevyžaduje. Kity ho dostala až do velké postele a dneska kolikrát hodí polštář bokem a spí bez něj úplně.

Kačka si zas pod hlavu strká co se dá plyšáka z postýlky i ruce, nebo si přeleze v postýlce tak ať má pod hlavou peřinu. Vím, že do roka by polštář mít neměla… co s tím? mám dát, nemám… :nevim: :nevim:

Misula.vdf
Kelišová 5394 příspěvků 02.09.10 11:23

Markit, podle mě, je lepší menší, placatý polštář, než si lámat hlavičku na plyšáku

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 02.09.10 11:33

Misul - na jednu stranu si to taky říkám, na druhou mám strach, aby mi nezabořila xichtík do polštáře, hodně spí na bříšku a to se na plyšáku neudrží… :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

Misula.vdf
Kelišová 5394 příspěvků 02.09.10 11:39

A jak je malá stará??

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 02.09.10 11:47

7 měsíců.

Misula.vdf
Kelišová 5394 příspěvků 02.09.10 12:20

To je hodně malinká, dala bych doslova mini polštářek, ale jenom pokud je to nutností. Lepší by to bylo asi bez. Plyšáka na spinkání bych jí po usnutí vzala…

PeťulaK
Echt Kelišová 8049 příspěvků 02.09.10 12:26

Malá taky začala toužit po polštáři cca před 2 měsíci. Neustále cestovala a pak když narazila třeba jen na rožek peřiny, tak na něm usnula. Já ji teda dávám klasický velký polštář, který má minimum výplně a má ho vlastně pod celým tělem, takže dá se říct leží v rovině :nevim: Bez něj to spaní bylo opravdu dost neklidné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >