Emesin proti těhotenské nevolnosti - pomáhá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 19:19
Pomáhá to?

Ahoj holky, mám takový menší dotaz jsem v 11tt a ve čtvrtek nás čeká takový výslech asi 14 Km od mého města. Jenže problém je takový já jsem strašnej posera a plašan a mám pořád nevolnosti :nevim: jenže už sama do předu vím jak ten den se budu stresovat atd. A že moje nevolnosti budou ještě horší, tak jsem se chtěla zeptat je tu někdo takový kdo užíval tablety Emesin? Pomohli aspon někomu?

Reakce:
09Veronika09
Kecalka 153 příspěvků 16.04.19 19:36

A o jaký výslech se jedná? Jinak určitě bych do sebe nic necpala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 19:38

@09Veronika09 musím na ciz. policii je to tak na dvě hodiny :?

09Veronika09
Kecalka 153 příspěvků 16.04.19 19:41
@Anonymní píše:
@09Veronika09 musím na ciz. policii je to tak na dvě hodiny :?

a nervózní jsi proč? pokud jsi nic neprovedla, tak můžeš být v klidu, nic se ti nemůže stát přece

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 19:46
@09Veronika09 píše:
a nervózní jsi proč? pokud jsi nic neprovedla, tak můžeš být v klidu, nic se ti nemůže stát přece

Bohužel nejde ani o ten výslech jako o moje stále zvracení a motání hlavy :D spíš se bojím abych to tam nějak přežila v klidu ale asi budu muset jen doufat :)

09Veronika09
Kecalka 153 příspěvků 16.04.19 19:48
@Anonymní píše:
Bohužel nejde ani o ten výslech jako o moje stále zvracení a motání hlavy :D spíš se bojím abych to tam nějak přežila v klidu ale asi budu muset jen doufat :)

tak to pak chápu, mě bylo taky zle neustále a kolikrát bylo těžké dojít i na záchod. pokud si chceš brát nějaké léky, tak se raději poraď s doktorem

Kotatko03
Echt Kelišová 8402 příspěvků 16.04.19 19:56

Chapu, ze jsi nervozni, prece jen vyslech na policii neni nic, co by se nam delo denne a nervozita je prirozena. Ale neni se ceho bat, policiste jsou take jenom lidi a nemaji potrebu te trapit. Na tvem miste bych hned po prichodu je upozornila, ze jsi tehotna a muze se stat, ze se ti udela spatne, ver tomu, ze to pochopi.
Na nejaky Emesin bych se vykaslala, rano si dej neco dobreho, dobry caj a bude lip, a nebo si vezmi nekoho s sebou jako oporu :hug: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 19:56

@09Veronika09 zkusím :) jinak děkuji

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 16.04.19 20:25
@Anonymní píše:
Bohužel nejde ani o ten výslech jako o moje stále zvracení a motání hlavy :D spíš se bojím abych to tam nějak přežila v klidu ale asi budu muset jen doufat :)

Tak těm policistům řekni, až tam přijdeš, že jsi těhotná a máš silné nevolnosti, tak aby případně nebyli překvapení, když bys musela náhle oběhnout na toaletu. Uvidíš, že budou k tobě vstřícní. Však jsou to taky jen lidi. Aspoň ti poskytnou prostředí. Třeba nabídnou vodu, otevřou okno a tak.

LaraA
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 1 inzerát 16.04.19 20:27

Zkus ochucenou matonku. ta me zachránila v 1. trimestru u několika služebních cest a jednání ;)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8269 příspěvků 16.04.19 20:32

Rekni jim to nejak diplomaticky. Ze je ti hodne spatne, ze se ti kvuli tomu treba spatne koncentruje, nebo rekni, ze kvuli tomu obcas omdlis, tak at se neleknou. Uvidis, jak na tebe budou hodnejsi, nikdo nechce v praci dalsi problemy :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 00:05

Děkuji všem holky :palec:

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 17.04.19 00:24

Emesin jsem zkoušela, ale zázvorová lízátka jsou lepší ;) emesin mi pomohl maximálně tak na hodinu a pak mi bylo zase zle :D
Ale na výslechu rovnou řekni že jsi těhotná, budou na tebe brát ohled, případně si kup v lékárně lízátka pro těhotné a jedno i během výslechu pocucavej, nemělo by jim to vadit ;)

Váš příspěvek
Reklama