Pomáhá Vám modlení?

Anonymní
23.6.18 11:48

Pomáhá Vám modlení ?

Ahoj všichni vím že je to asi trochu zvláštní dotaz ale ráda bych se zeptala jestli někomu z vás pomáhají modlitby v těžkých životních situacích popřípadě jak se to projeví a za jak dlouho je mi jasné že se člověk musí snažit sám a taky věřit ale zajímají mě vaše zkušenosti. Nemyslím jen věřící lidé lidé kteří chodí do kostela ale i ostatní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
23.6.18 11:52

těžko, modlím se každý den ať tady nejsou debilní diskuze a už dneska jich tu bylo několik

• Citovat
  • Nahlásit
5775
23.6.18 11:53

Nechápu tvůj dotaz. Ptáš se za jak dlouho se to splní, o co se modliš? Divné. Víra není zaříkávání, jako že tě někdo objede virgulí a řekne ti, že za dva dny si fit. Je trochu mimo si myslet, že když nic nepomohlo, tak ještě zkusíme kouzelné bahno, pak se vyzkoušíme pomodlit a ono něco zabere.. Tak to prostě nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5168
23.6.18 11:56

Pomáhá to psychicky, člověk se zklidní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.18 12:05
@Doe_Jane píše:
těžko, modlím se každý den ať tady nejsou debilní diskuze a už dneska jich tu bylo několik

Nikdo Vás nenutí to číst.

• Citovat
  • Nahlásit
8839
23.6.18 12:07

@Doe_Jane a proč do nich lezete? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5871
23.6.18 12:10
@Anonymní píše:
Ahoj všichni vím že je to asi trochu zvláštní dotaz ale ráda bych se zeptala jestli někomu z vás pomáhají modlitby v těžkých životních situacích popřípadě jak se to projeví a za jak dlouho je mi jasné že se člověk musí snažit sám a taky věřit ale zajímají mě vaše zkušenosti. Nemyslím jen věřící lidé lidé kteří chodí do kostela ale i ostatní.

Já taky moc nechápu vlastně na co se ptáš, jako @alisekR . Nemá to hlavu ani patu. Možná je to dané tím, jak neodděluješ věty…

Příspěvek upraven 23.06.18 v 13:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
23.6.18 12:11
@Makca87 píše:
@Doe_Jane a proč do nich lezete? :think:

hádej

• Citovat
  • Nahlásit
17737
23.6.18 12:13

Modlení uklidňuje. Je to stejné jako opakovat mantry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.6.18 12:20

Dalo by se říct, ze pomáhá. Nejspíš je to tím, ze v to opravdu věřím . Vždycky všechno dobře dopadne, ale nesmíme čekat zázrak hned :-) vše má svůj čas .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8839
23.6.18 12:25
@Doe_Jane píše:
hádej

Protože nemáte co na práci? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
23.6.18 12:32
@Makca87 píše:
Protože nemáte co na práci? ;)

a ty máš co na práci?

• Citovat
  • Nahlásit
2783
23.6.18 12:33
@Anonymní píše:

Pomahaji. Jo, musis se snazit - verit a vyjit tomu vstric. :D Delka je ruzna. Hodne stesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
23.6.18 12:38

Určitě to nefunguje tak,ze se dostaneš do špatné životní situace, začneš se modlit a vsechno bude dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1765
23.6.18 12:41

Když porovnáme převážně ateistické Čechy s pobožnými Poláky, kteří se nepochybně více modlí, tak se to nijak neprojevuje. A muslimové, tráví na modlitbách daleko více času než křesťané, přesto utíkají oni k nám a ne my k nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama