Pomalý nárůst váhy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
12.1.22 21:45

Pomalý nárůst váhy

Ahoooj, dcera se narodila s 2550 g a teď v 7 týdnech má teprve 3400 g. Plně kojim, ale přibírá pomalu a pediatricce se to nelíbí a nutí mě přejít na UM. Teď za poslední dva týdny přibrala jen 140 g. Pije ale hezky, kojim ji co 2-3 hodiny a ani neubkinkava. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12642
12.1.22 22:03

Dcera se narodila s 2840g a v sestinedeli měla 3600g doktorka to vůbec neresila. Kojila jsem ji do roku a půl a je z ní zdravá holka. UM bych nedávala. Koj jak si řekne, pokud bude pribirat, bude mít dost pocuranych plen a bude spokojená tak není důvod dávat UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
13.1.22 00:22

Malý měl při porodu 2,8. Ale ty váhové přírůstky měl taky takhle malé. Naše doktorka je zásadně pro kojení, takže do UM mě nenutila, ale vyslechla jsem si vždycky přednášku o tom, jak s tím musím něco dělat a víc a víc krmit. (Jak asi, když nechtěl??) Nezačal přibírat ani po příkrmech. V osmi měsících uzavřela své lamentování větou: ‘No, tak bude asi hubený po vás.’ a bylo! :lol:
Nechala bych to zatím na malé, když bude hezky pít a UM nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
13.1.22 16:48

Naše neměla na 6 týdnech ani porodní váhu. Ted ma 11 týdnu a uz zacala pribirat vic. Dulezity je, ze to nejde vahou dolu a pribira, bud v klidu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat