Pomlouvačná kamarádka

22.2.21 18:06

Pomlouvacna kamaradka

Ahojky, mám dvě kamaradky, tak nejak se tři kamaradime, obe jsou o rok starší(19) ta jedna je z nás nejpopulárnější a nejhezčí, proste klukum se libi a td..neříkám ze všem ale víte jak to myslim, poslední dobou ale začala pomlouvat tu druhou kamaradku jak ji už se*re a bla bla, cekala jsem teda, ze se s ni prestane bavit ale ona místo toho na druhy den přidala na instagram s ní fotky a pod to komentáře typu”moc si mi chybela kocko”, “miluju te”. Tím u mě klesla a já nevim, jestli to ty druhy mám říct nebo se na to vyprdnout a prestat se s tou pomlouvackou kamaradit. Lidi si totiž do zivota musíte vybírat ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6780
22.2.21 18:12

Když to řekneš, tak budeš ještě za bonzaka a ještě budeš nakonec ta co pomlouvá druhý. Nech to bejt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 18:12
@Cenarius píše:
Když to řekneš, tak budeš ještě za bonzaka a ještě budeš nakonec ta co pomlouvá druhý. Nech to bejt.

Oki

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
22.2.21 18:22

Teď budeš v té nejhorší pozici, prostředník. To nemám ráda, většinou to dopadlo blbě pro mě 😂 obě strany si budou stěžovat tobě a ty pak budeš za potvoru, ze jsi nic neřekla ani jedné z obou stran. Na druhou stranu, když to řekneš, taky se to otočí proti tobě. No, prostě nevýhodná pozice 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
22.2.21 18:22

V příštím životě se chci narodit jako chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
22.2.21 18:33

Určitě pomlouvá i tebe, osobně bych jí nevěřila už ani nos bez očima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 19:12
@Paola21 píše:
Určitě pomlouvá i tebe, osobně bych jí nevěřila už ani nos bez očima

To mě taky napadlo, jestli tohle nedela náhodou i u mě když to děla u ostatních..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
22.2.21 20:02
@Deniskadeniska píše:
To mě taky napadlo, jestli tohle nedela náhodou i u mě když to děla u ostatních..

Určitě to dělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
22.2.21 20:14
@Jana dnešní píše:
V příštím životě se chci narodit jako chlap.
Že ty závidíš, že můžeme psát do sněhu co? :P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 20:54
@Cenarius píše: Že ty závidíš, že můžeme psát do sněhu co? :P

To bylo dobry :D :D :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 22:56

Je to mrcha, nic bych jí nevěřila..bych se vsadila, že před tou druhou pomlouvá i tebe..je to trapná,,kamarádka". Nikdy jsem neměla ráda holky a jejich triky :? Když to řekneš, je možné že ztratíš obě. Ale záleží pak na tobě, jak moc o tak falešný kamarádství stojíš :think: proto nemám ani dnes ve 30 moc kamarádek, tyhle,,zrady" jsem nikdy nepřekousla a neuměla jsem s nima hrát tu hru..mám známe, s kterýma mluvím jen o kravinách a o vážných věcech mluvím jen se svýma dvěma kamarádkama co mám :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat