Žárlím na jeho rodinu

Anonymní
20.2.21 13:07

Žárlím na jeho rodinu

Ahoj,

vím že je to takový blbý, ale já hrozně žárlím na partnerovu rodinu.

Nejsme spolu nijak dlouho, ale štve mě, že jednou za čas prostě nakoupí úplně mega nákup za tisíce (dneska 5 000) samých takových delikates, nemyslím, špagety a vajíčka :lol: a prostě vše jim odveze, ale mně přinese jednou za čas čokoládu, kterou navíc nekoupil ani sám, jen dostal od klienta třeba.

Je mi to líto, vím že nemám nárok být naštvaná, ale jsem, což mu tedy určitě neřeknu, byla bych za pako. Jen nevím co s tím - jakože jak to řešit sama se sebou.

Dneska mi tím úplně zkazil náladu :lol: Oba máme svůj program a jen mi psal, že se vrátil z nákupu a že tam nechal 5000 a jede za rodiči no a já mám sto chutí mu napsat, že by občas takhle pozorný mohl být i ke mně, že by stačilo přinést kytku nebo mi koupit něco dobrého (což dělal, když jsme úplně začínali, že mi třeba přinesl kremrole který miluju atd).

No, jen si vylívám srdce, chápu že je to hloupý :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
20.2.21 13:18

A proč mu to teda neřekneš, když ti to vadí? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 13:19
@Dinocco píše:
A proč mu to teda neřekneš, když ti to vadí? :roll:

protože moc dobře vím, jak trapné to je, navíc po 4 měsících, co jsme spolu.
„Víš zlato, fakt mi vadí že vašim kupuješ neustále nějaká dary (ve všech směrech) a mně už nekoupíš pomalu ani čokoládu, když ji zrovna nedostaneš“ :?

• Citovat
  • Nahlásit
21570
20.2.21 13:19

A to rodičům nakupuje, aby nemuseli do obchodu nebo proto, že jsou bez peněz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
20.2.21 13:21

Pokud je to člověk, se kterým bys ráda žila, jednou třeba měla rodinu, tak je na místě se bavit i o těchto věcech. Ono tady těžko radit, nevím jak jsou na tom finančně rodiče? Já kdybych věděla, že moji nebo partnerovo rodiče nemají dostatek peněz a já bych mohla jim pomoct, tak také pomůžu. Možná to bere přítel jako „na přilepšenou“. Na jednu stranu se nabízí napsat, jsou to jeho peníze, ať s nimi nakládá jak myslí, ale na druhou třeba já s partnerem peníze řešíme společně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
20.2.21 13:22
@Anonymní píše:
„Víš zlato, fakt mi vadí že vašim kupuješ neustále nějaká dary (ve všech směrech) a mně už nekoupíš pomalu ani čokoládu, když ji zrovna nedostaneš“ :?

Tak po 4 měsících by to bylo opravdu velmi trapné a mimo mísu, protože ti do toho nic není.
Nicméně nevydírala bych, spíš bych se mile zeptala, jestli nějaké mňamky dovezl i pro vás dva ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
20.2.21 13:22

Tou rodinou myslíš rodiče? Nebo bývalou partnerku a děti? Víš co, jestli jsou rodiče už v pokročilém věku, tak za prvé jim chce prostě na starý kolena dopřát dobroty, protože by si je jinak třeba nekoupili, at´už z jakéhokoliv důvodu a taky, že je ta corona, tak aby nemuseli do obchodu.
Já tě docela i chápu, já třeba bych nedokázala to říct na plnou pusu, ale asi bych třeba na půl v legraci napsala/řekla JÉ, JÁ CHCI TAKY TAKHLE ROZMAZLOVAT nebo něco v tom smyslu.
Jak dlouho jste spolu? A asi spolu nežijete, že? Možná se to pak změní a bude rozmazlovat i tebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 13:23
@divine woman píše:
A to rodičům nakupuje, aby nemuseli do obchodu nebo proto, že jsou bez peněz?

ani jedno
Tak peněz má víc než oni, ale všichni si žijí nad poměry - i když samozřejmě by takhle nerozhazovali
A do obchodů normálně chodí.

Prostě to bere jako pro radost, říkám že to nejsou běžné věci, ale spíš „delikatesy“

• Citovat
  • Nahlásit
16435
20.2.21 13:23
@Anonymní píše:
„Víš zlato, fakt mi vadí že vašim kupuješ neustále nějaká dary (ve všech směrech) a mně už nekoupíš pomalu ani čokoládu, když ji zrovna nedostaneš“ :?

Po čtyřech měsících vztahu je to opravdu hodně trapné (aspoň že si to uvědomuješ).

Tvoje peníze to nejsou a do toho, jakou a jak drahou radost on chce udělat svým rodičům, Ti v tuto chvíli absolutně nic není.

Jak se chová k Tobě, to je věc jiná a s jeho rodiči vůbec nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
20.2.21 13:24

A proč jim to kupuje? Jen tak, nebo že nemají peníze? Jak víš, že mu to pak nezaplatí? Znáš jeho rodiče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21570
20.2.21 13:25

Tak to jim kupuje šampaňské a pravý kaviár, za tu sumu, ne? Nechceš mi ho půjčit, také by se mi to líbilo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 13:25

@Taktinevím nene nežijeme, jsme spolu krátce, známe se rok a spolu 4 měsíce.
On mi třeba řekne jestli něco nechci nakoupit našim - ale u nás není zvykem si kupovat tak drahé věci apod. Naši by byli spíš v rozpacích.

Mně se líbí že je tak starostlivý atd, jen prostě v tomto směru na mě vůbec nemyslí, to spíš ja jeho rozmazluju. A je mi to líto.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 13:26
@LolaAA píše:
A proč jim to kupuje? Jen tak, nebo že nemají peníze? Jak víš, že mu to pak nezaplatí? Znáš jeho rodiče?

neznám ale určitě mu to nezaplatí, on ani nepřizná co to stojí.
Peníze mají a dobré…oba navíc ještě pracují na solidních pozicích.
Ale o to nejde, dělá to pro radost prostě…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 13:27
@divine woman píše:
Tak to jim kupuje šampaňské a pravý kaviár, za tu sumu, ne? Nechceš mi ho půjčit, také by se mi to líbilo. :lol:
:lol: to ne, ale nakoupí třeba ovoce na 2 000 v jedné nejmenované prodejně, kde je exkluzivní, ale za nehorázný peníze. Jednou mě tam vzal a jedno mango stojí 400 Kč apod. Samozřejmě je chuťové dokonalé, ale za mě mimo mísu.
  • Citovat
  • Nahlásit
21570
20.2.21 13:35

No a tobě nenakoupí? Já bych si to dokonalé mango s chutí dala, kdyby mi ho někdo zaplatil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat