pomoooc - pád

11.1.07 21:32

pomoooc - pád

Ahoj holky,
jsem ve 22.tt a před dvěma hodinama se mi stala nepříjemná věc, zakopla jsem a upadla, bylo to spíš takový kecnutí na kus zadku. Myslíte, že se mohlo něco stát ?? Cítím se normálně, prcek dělá jako pominutej, ale jinak se nic zvláštního neděje. Netušíte někdo, do kdy by se něco projevilo ??
díky moc
evelína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2245
11.1.07 21:36

asi ve 23.týdnu mi jedna paní najela vozíkem do břicha jasně,že nechtěla taky bylo všechno v pohodě,ale celou noc jsem přemýšlela a na konec ráno jsme jeli na pohotovost byl totiž víkend a tam mi ULT a mimi bylo v pohodě a zdravé no ale doktor mě pěkně seřval,že když se něco takového stane že mám přijít hned a nečekat do druhého dne mimča jsou dobře chráněna před nárazy,ale kdyby se mi to stalo zas tak bych k doktorovi šla hned

neboj mimi bude v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
11.1.07 21:57

Na mě spadnul asi kolem 26tt. v metru při rozjíždění starý obézní pán,který si chtěl sednout vedle mě. No, bylo mi divně, a tak jsme s manžou pro jistotu volali dr., jestli nemáme třeba radši přijet/měla zrovna ordinační hodiny/-řekla,at jedeme okamžitě. Udělal UZV, zkontrolovala placentu,jestli se neodlučuje a já měla klid-jinak bych klidně nespala. ale ten pán spadnul přímo na moje břicho,což je takyněco jiného. Nicméně když jsem v 1.těhu třeba dostala ránu el.proudem,bolali jsme pak do nemocnice,kde nám sami řekli,at přijedeme,koukli na UZV a jeli jsme klidní domů. Pokud máš pocit,že bys klidně nespala,tak asi zavolej do poroky,kde ti řeknou,jestli máte či nemáte přijet. :wink:

• Citovat
  • Upravit
11.1.07 22:14

ja jsem plasan a jela bych radeji na pohotovost.jistota je jistota :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama