Těhotenství, nebo menstruace?

17.1.20 19:58

Pomoooc..Těhotenství, menstruace?

Ahoj holky, s pritelem se uz rok snažíme o mimi. Mam celkem pravidelný cyklus 28 dni, občas se MS opozdi třeba o den.. jednou se mi stalo ze az po 4 dnech jsem tu mrchu dostala :,(..ale na co se ptám..1.1 jsem měla mit ovulaci a s pritelem jsme soulozili 31.. MS jsem měla mit 13-14.1…dnes je 17.1 a do te doby jsem měla bílý skoro tuhý výtok..rikala jsem si ze by to mohlo vyjít protože me uz 4 dny bolí lehce pod břichem. A z ničeho nic ted vecer v praci jsem si všimla ze mam nějaký hnědý flek na kalhotkach..zklamáním jsem si vzala tampon a kdyz jsem ho doma vyndala byl trosku od krve..(jako většinou první den MS ale o neco slabší)..Myslíte ze jsem naivní, kdyz jsem si myslela ze 3 den zpoždění by z toho mohlo neco být? Uz jsem fakt zoufalá..spousta lidi říká at na to nemyslím at tomu nechám volný průběh ale kdyz na to například 3 měsíce nemyslím tak to stejne nejde :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

839
17.1.20 20:03

@Brokensaidka člověk na to stejně myslí i když si myslíš že ne :) vím o čem mluvím. Naivní určitě nejsi, zkoušela jsi test? Ten by ti to už ukázal. Občas se stává že ženy mívají ms i když jsou těhotné. Tady bych zrovna řekla že se prostě jen opozdila, ale není to jisté samozřejmě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
17.1.20 20:05

Ahoj, no rok už je celkem dost. Máš nějak potvrzenou ovulaci? Asi je na čase už to začít řešit s gynekologem. Jinak, větu nemyslí na to, nesnáším a většinou ti to řeknou lidí kteri otěhotněli ani nevěděli jak :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 20:11

@Jessica4 test jsem nezkousela, rikala jsem ji kdyby to byl týden zpoždění tak bych si ho udělala hned.. ale po tom nemilem zjištění me ani test nenapadl jeste dělat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 20:14

@Lucie1906 na gynde jsem byla před 3 měsíci a rikala ze tam mam vše v pořádku ze by nejdřív zjistila jestli má dost spermii partner..jenže ten na to vyšetření nechce tak jsem se na tu gyndu vyprdla..(to jsem byla taky nabrucena s tím ze žádný mimi nechci ze jsem k ničemu beztak ja)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
17.1.20 20:15

@Brokensaidka tak ho přeci jen zkus. Kdyby to nevyšlo, tak se už zkus nechat prohlédnout doktorem :) rok je ta hranice pro řešení proč nejde otěhotnět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 20:19

@Jessica4 to ja vim ze rok, jenže doktorka rikala ze nechce nejdřív zasahovat do me kdyz neví jestli je partner vubec plodnej..
muzu zkusit ale nevim no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
17.1.20 20:19

Poradila bych se se svym lekarem, udelat poradne vysetreni tebe aj partnera. Muze to byt jen psychika, ale taky nemusi, ja trebas mela zdravotni problemy. Na dceru sem si pockala zhruba 6 let ( uz sem se uvnitr sama sebe smirila s tim, ze deti mit nebudu ), ted cekame druhe a to se povedlo pres telisko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
17.1.20 20:22

@Brokensaidka Rekl ti, proc nechce na vysetreni? Pises, ze se snazite, tim padem chcete dite oba, pak nechapu, proc to chlap neresi :think: mozna u tech chlapu to asi bude tezsi, maji strach, kdyby zklamali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
17.1.20 20:23

@Brokensaidka tak podivat se na ovulaci není fakt problém. Řekla bych že se jí jen nechce.. Jinak ano. Pak posílají do caru a začíná se většinou spermiogramem a hormonálními profily u obou partnerů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 20:29

@shadowbabe no prave, boji se tam jit protože co kdyby zklamal,..nedokážu mu vysvětlit ze by jsme to zvládly..je strašně tvrdohlavej :weary:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
17.1.20 20:32

To chapu ten jeho strach, drzim palce, aby jej touha po diteti prekonala :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
17.1.20 20:46

@Brokensaidka Tak já měla taky problém otěhotnět, mám super doktora takže se to začalo řešit mnohem dřív než za rok, hned mi nabídl folikulometrii a udělal hormonální profil, pokud by všechno bylo v pořádku tak pak spermiogram. No všechno v pořádku nebylo, náběh na PCO a žádná ovulace, nasadil mi clostilbegyt a druhý cyklus jsem otěhotněla. Takže nevím jak to má tvoje Dr. ale já bych řekla že by hlavně měla začít u tebe a to alespoň základním vyšetření jako je hormonální profil. No asi bych začala uvažovat nad změně lékaře, ale záleží na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 20:52

@Lucie1906 co je hormonální profil? :oops: No zkusím se tam jeste objednat no.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 20:52

@shadowbabe dekuji, snad to nejak zvladnem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama