Reklama

Pomsta za lenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 13:06
Pomsta za lenost

Ahoj :) bydlim se sestrou sama v byte obe jeste studujem a rodice bydli jinde takze je na nas cely chod domacnosti. V nasem veku nic divneho ale co je divne tak moje starsi sestra. Neuklizi neumi uvari na nakup nezajde proste se o ni staram a delam ji sluzku a kdyz ji reknu ze toho mam dost rozbreci se a da echo rodicum jak ji sikanuju a ta nejhorsi jsem ja.. rodice ovsem vi ze ona nic nedela ale nic s tim nedelaj s vetou nojo vzdyt ji znas.. tak to je vydrz s ni.. ja de rozhodla se ji nejak pomstit ale nevim jak a hlavne nejak nenapadne aby ji nedoslo ze jsem to byla ja :D dekuju vsem za rady :cert: :cert: :cert: :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

hani28
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 02.04.18 13:14

Zacit nakupovat a varit jen pro sebe, prat a uklizet jen sobe? Pripadne se odstehovat.

Petruna21
Echt Kelišová 9862 příspěvků 02.04.18 13:16

V čem se jí chceš pomstít?? 8o je prostě líná a to asi nezměníš žádnou pomstou :lol:

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 02.04.18 13:21

Nechápu, proč se o ní staráš. Prostě pro ni nic nedělej.

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 02.04.18 13:22
@Anonymní píše:
Ahoj :) bydlim se sestrou sama v byte obe jeste studujem a rodice bydli jinde takze je na nas cely chod domacnosti. V nasem veku nic divneho ale co je divne tak moje starsi sestra. Neuklizi neumi uvari na nakup nezajde proste se o ni staram a delam ji sluzku a kdyz ji reknu ze toho mam dost rozbreci se a da echo rodicum jak ji sikanuju a ta nejhorsi jsem ja.. rodice ovsem vi ze ona nic nedela ale nic s tim nedelaj s vetou nojo vzdyt ji znas.. tak to je vydrz s ni.. ja de rozhodla se ji nejak pomstit ale nevim jak a hlavne nejak nenapadne aby ji nedoslo ze jsem to byla ja :D dekuju vsem za rady :cert: :cert: :cert: :D

Kolik je vám se sestrou let?

Příspěvek upraven 02.04.18 v 13:37

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.04.18 13:23

Chápeš, že lidi jsou od přírody lenivé bytosti? Proč by měla vařit, když to za ní udělá někdo jiný? Proč by měla uklízet, starat se o někoho jiného, když nemusí?

Starej se o sebe, nedělej jí služku a ono jí to časem dojde, protože jí ani nic jiného nezbude.

debra.morgan
Závislačka 3272 příspěvků 02.04.18 13:23

Nechapu jak pomstit 8o proste si nakup jen to co snis, uvar si pro sebe, ona at si zajde…domaci prace si rozdelte na půl a ty si delej to svoje a o jeji se nestarej…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 13:23

@nostress me 21 ji 24

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 13:26
@tyniste píše:
Chápeš, že lidi jsou od přírody lenivé bytosti? Proč by měla vařit, když to za ní udělá někdo jiný? Proč by měla uklízet, starat se o někoho jiného, když nemusí?Starej se o sebe, nedělej jí služku a ono jí to časem dojde, protože jí ani nic jiného nezbude.

To uz jsem taky zkusila ale marne :( dala echo rodicum a zacla si vymyslet ze na ni rvu a delam ji nejruznejsi naschvaly. Svym zpusobem me vydira, kdyz neuklidim hned vola rodicum ze ji sikanuju a rodice ji z nevim proc duvodu veri ????

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.04.18 13:27
@nostress píše:
Kolik je vám se setrou let?

…dospělí hrozně milují čísla. Když jim řekneš, že máš nového kamaráda, nikdy se neptají na to nejhlavnější. Nikdy neřeknou: „Jaký má hlas? Na co si rád hraje? Chytá motýly?“ Místo toho se ptají: „Kolik je mu let? Kolik má sourozenců? Kolik váží? Kolik vydělává jeho otec?“. A pak si myslí, že už ho znají.…Antoine de Saint-Exupéry, Malý princ :srdce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 02.04.18 13:27

Uplne jednoduché. Neprala bych jí, nežehlila a vařila bych jen pro sebe. Nákupy taky jen pro sebe. (Nejlépe jidlo, co nejí). Pokud by to nerespektovala, odstěhovala bych se.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.04.18 13:29
@Anonymní píše:
To uz jsem taky zkusila ale marne :( dala echo rodicum a zacla si vymyslet ze na ni rvu a delam ji nejruznejsi naschvaly. Svym zpusobem me vydira, kdyz neuklidim hned vola rodicum ze ji sikanuju a rodice ji z nevim proc duvodu veri ????

Situaci ti nezávidím. Jedinou radu co mám, je nepolevit, ignorovat tyto výstupy a starat se o sebe - nebude jí to bavit věčně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 13:30
@sediza píše:
Uplne jednoduché. Neprala bych jí, nežehlila a vařila bych jen pro sebe. Nákupy taky jen pro sebe. (Nejlépe jidlo, co nejí). Pokud by to nerespektovala, odstěhovala bych se.

Ja bych se rada odstehovala ale studuju a nemuzu si to dovolit.. :( ona to samy je zavisla na tom co ji kdo da a brigady ji musi hledat rodice jinak by byla doma zadarmo..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 13:31
@tyniste píše:
Situaci ti nezávidím. Jedinou radu co mám, je nepolevit, ignorovat tyto výstupy a starat se o sebe - nebude jí to bavit věčně.

Ja se obavam ze bude :( uz ji to bavi 4 roky!!! :zed: :,(

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 02.04.18 13:34
@Anonymní píše:
@nostress me 21 ji 24

Ve vašem věku jste už dospělé ženy, a ty nemáš žádnou vyživovací, ani jinou povinnost vůči svojí o tři roky starší sestře, pokud teda kromě toho, že je líná, nemá žádné jiné postižení. Sedla bych si s ní, a v klidu, ale důrazně jí řekla, že služku a blbku už jí dělat nebudeš. Ale že máš pro ni návrh. Podělíte se o veškerý chod domácnosti, s tím, že napíšeš rozpis služeb, včetně vaření a nakupování. Pokud nebude souhlasit, tak bych peníze na stravu a chod domácnosti rozdělila na polovinu, a nakupovala, vařila a prala bych si pouze sama pro sebe. Po ní bych neuklidila ani skleničku, prostě nic. Musela bys to ale dlouhodobě vydržet, jinak se nic nezmění. Normálně to, co je její, prostě ignoruj. Buď se chytne za nos, nebo shnije ve špíně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama