Kde mít přes den miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 53 příspěvků 27.03.18 12:39
Kde mit pres den miminko

Holky kde mate pres den miminko? Mam na mysli jak ho ochranit pred sourozencem. Budeme mit vekovy rozdil 23 mesicu a mame byt. Chtela bych mit dite u sebe, ale zaroven ab y na nej v nestrezenych okamzicich syn nedosahl, resp. nemel ho hned u sebe napr.na sedacce ci zemi atd kde jsem mivala jeho takto. Napadnul me pojizdny prouteny kos jedine. Je vysoky a muzu si ho prevest kam chci. Mate jine typy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

luci.no
Kecalka 304 příspěvků 27.03.18 12:43

@Linda1985 cestovní postýlka, ohrádka?

kuchle
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 50 inzerátů 27.03.18 12:44

@Linda1985 já měla pojízdný proutěný koš. Pak chtěla napsat to samé, co @luci.no Předběhla mne ;)

kornelije
Závislačka 2716 příspěvků 27.03.18 12:45

@Linda1985 ja mela vajicko autosedačku, brala jsem si miminko i do koupelny když jsem se sprchovala… :D

mgdln
Závislačka 4215 příspěvků 27.03.18 12:46

Pakliže je považuješ za nutné mimino chránit před sourozencem, pojízdný koš nevím zda je vhodný - aby ho dvouleťák nezvrhl.
Mimino bych si dala do šátku nebo zavěsila do hacky - háčky na hacku můžeš mít po celém bytě. No a mezi tím ho dávat do postýlky…

A to je dvouleťák skutečně tak nebezpečný, že nemůžeš nechat mimino na zemi?

ka2ka
Extra třída :D 12088 příspěvků 27.03.18 12:48

Normálně v postýlce a tu si přetáhnu pokud nutně potřebuju

Heivka
Závislačka 2863 příspěvků 27.03.18 12:49

Já měla syna do půl roku jenom ve vysokém košíku (ochrana před psem) a teď na druhé dítě si budu košík půjčovat znovu. Ještě plánuji ušít hnízdečko na gauč/postel. S tím a hrací dekou do půl roku vystačíme.

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 46 inzerátů 27.03.18 12:49

Mela jsem starý kočár, ale nesměly lítat balony..

dedrichov
Závislačka 2595 příspěvků 27.03.18 12:50

Mívala jsem cestovní postýlku

Alyss1
Závislačka 2740 příspěvků 27.03.18 12:50

Prouteny kos. Postylka na koleckach.

Alyss1
Závislačka 2740 příspěvků 27.03.18 12:55

Nocmene ja jsem se dlouho bala a mela vzdy jednoho ci druheho pod dohledem. Kdyz jeden spal, druhej holt sel se mnou na zachod:) ne ze bych se bala ze by mu schvalne ublizil, ale spis nechtene. (Hodi mic, da mu bonbon, bude hochtit pochovat:(:)

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4634 příspěvků 27.03.18 12:56

Měla jsem koš My sweet baby. Je dost stabilní, aby ho starší dítě nepřevrátilo, teď mám postýlku. Nicméně já jsem byla překvapená, jak krásně a ohleduplně se starší k miminku chová. A to je pořádný drak. :mrgreen:

Lenka_Hal
Závislačka 3987 příspěvků 27.03.18 12:57

Ja mela kolebku, co se houpala jen do stran (ani by vyklopit nesla) a na koleckach. Nosit se mala nikdy moc nechtela, jen na par minut.

vertunka
Závislačka 4138 příspěvků 27.03.18 13:43

Ja mam v obyvaku jeste jednu postylku tam mimino davam, kdyz jdu na wc nebo neco delat

Lemonkas
Závislačka 4151 příspěvků 27.03.18 13:55

Mela jsem rozestup 20 mesicu, mela jsem tez prouteny kos, v kterem jsme mela mrnouse na ocich, nebo i v lehatku a kdyz spinkal nechavala jsem ho spise v postylce v loznici, aby mel aspon trochu klid…ohradku jsem nikdy nemela

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama