Kniha pro staršího sourozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123Soňa
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 25.02.18 08:34
kniha pro staršího sourozence

Ahoj. Kamarádce se narodilo druhé dítě. Ráda bych jejímu prvorozenému(2,5 ro­ku) koupila nějakou knížku na toto téma, že se narodil mladší sourozenec.
Mám jednu takovou pěknou knížku o Kamilce, kde se tohle řeší, ale to je vyloženě kniha pro holčičky. Bylo by něco podobného pro kluka?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2816 příspěvků 25.02.18 08:57

Já pro syna koupila od nakladatelství Svojtka knížku Jsi velký bráška, je pěkná a doufám, že to syna trochu připraví na příchod miminka.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 25.02.18 09:05

@Heivka jeeee, hrozně moc ti děkuju! Vypadá pěkně jednoduše pro dvouleťáka. jdu objednat!

kočkaVločka
Povídálka 25 příspěvků 25.02.18 12:01

@123Soňa A můžu se zeptat na tu knížku o Kamilce pro holčičky? Čeká nás přírůstek v létě, dcera bude mít necelé dva roky.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 25.02.18 14:30

@kočkaVločka
https://www.levneknihy.cz/…odina/131567
Těch Kamilek je asi 5 dílu, to o tom, jak se jí narodí mladší bratříček je myslím v této. Ale dcera je miluje všechny. Čteme je pořád dokola už asi 2 roky :?

Ale jeswtli jí nebudou ještě ani 2, tak zkus spíš
https://www.knihydobrovsky.cz/…ricka-663636
je to alternativa k té o bratříčkovi, co mi doporučovala Heivka, koukala jsem na youtube- tam je listování touto knihou, mrkni…

ale Kamilky rozhodně doporučuju taky (teda spíš dcera :) )- ale ty jsou tak cca od tří let, řekla bych…

123Soňa
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 25.02.18 14:43

@kočkaVločka
Jo a ještě tohle je pěkná kniha o těhotenství, porodu…
 https://www.databazeknih.cz/…a-svet-16122

kočkaVločka
Povídálka 25 příspěvků 26.02.18 20:04

@123Soňa Děkuji moc, podívám se na to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama