Pomůžete mi? Přestěhování za přítelem

1298
13.4.16 09:18

pomůžete mi?

Ahoj holky..možná se budu opakovat, ale potřebuji vaši radu…řeším těch problémů dohromady více a nevím si laicky řečeno z řiti rady. Potřebovala bych proto vaši radu popř. váš názor jak byste v mém případě řešily.:-) Mám pocit, že nevím co se svým životem. Bojím se uadělat rozhodnutí které by mělo můj život ovlivnit a bojím se negativních důsledků za svoje rozhodnutí. Jde o to… před rokem jsem se přestěhovala za přítelem do cizího vzdálenějšího města. Bylo to pro mě velmi těžké odloučit se od svých blízkých, rodiny, přátel, známých. Ale řekla jsem si, jdu za svým srdcem. Mohu říct, že první měsíce byly pro mne velmi težké, ale pak jsme si našla práci a nějak to šlo:-) s přítelem jsme vycházeli dobře a dokonce se mi podařilo otěhotnět. Kolem Vánoc jsem ale přišla o práci- nečekaně a ve stejný okamžik jsme i potratila. Ikdyž to byl samotný začátek těhotenství, dost mě to sebralo. No tak jsem se rozhodla zaměřit se na tu práci a najít si ji. Mám už nějaké vyhlídky, nicméně…stále si v sobě samé říkám, zdali bych se neměla vrátit domů. Tam kde to znám. S přítelem si nějak přestávám rozumět, nevím jestli je to jen v mé hlavě, ale zjišťuji, že ani nevím, jestli s ním chci být. Asi to znáte, na jednu stranu umí mile překvapit, je chápavý, umí mě podržet, poradit. Ale na druhou stranu mi někdy přijde, že s ním nedokážu vydržet. Je svéhlavý, a kolikrát mi příjde, že mu vůbec nerozumím. Nevím co mám dělat. Do toho všeho mě letos v únoru požádal o ruku, což bylo krásné ale kazit se vše začlo až potom… nevím co dělat. Fakt nevím co se svým životem…mám se vrátit zpět domů, nebo zůstat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27301
13.4.16 09:23

Už jsi tu psala několikrát. Chceš ztratit přítele, bez práce u rodičů? Měla bys dospět. A nebo zkus psychologa..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4144
13.4.16 09:23

Máš za sebou hodně špatných věcí a jsi asi v rozpoložení kdy nevíš co dělat. Já bych si promluvila s přítelem a snažila bych se najít příčinu proč mu nerozumíš a prostě bych si s ním o tom všem promluvila. Pokud by se nic nezměnilo tak bych se asi vrátila domů, protože proč být s člověkem kterému nerozumíš. Ale prvně bych si promluvila a neházela flintu do žita. Třeba taky špatně nese, že jste přišli o miminko. Přeji ti ať najdeš zpět ztracenou rovnováhu, práci a hlavně sama sebe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
13.4.16 09:40

Vrať se domů, nejseš ještě připravena na život. Založila jsi několik diskusí na pořád stejné téma, zůstat, či ne. Ne, nezůstavej, vtať se k rodičům, tam máš své jistoty a vyhledej psychologa, ten ti pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
13.4.16 10:23

Zajdi k psychologovi.

• Citovat
  • Nahlásit
LvE
382
13.4.16 18:36

Ahoj…po tom, co tady píšeš, zkus si s ním promluvit…vždycky svítá naděje, ale v nejhorším případě doporučuju psychologa…taky ho navštěvuju a je to fakt povzbuzující :-)
Přeju hodně síly a optimismu ;) život máš ještě před sebou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat