Pomůžete zachránit kamaráda?

13
15.12.20 15:52

Pomůžete zachránit kamaráda?

Ahoj holky,

chtěla bych zkusit sílu maminek a žen na emiminu, zda by dokázaly pomoct. Můj přítel dokončuje školu, jsme už zasnoubení ( :dance: ), má práci, ke které mu ta škola je uplně na nic, ale Ing. titul fakt chce a zbývá mu poslední krok. Píše diplomku ohledně nákupu v drogeriích (pro nás v poho téma) a pro svoji práci a data potřebuje získat ještě asi 400 respondentů tak do týdne… :,(

Tak moc prosím i vás všechny, zda byste to na 5 minut nevyplnily. Posílám odkaz na dotazník TADY .

Přeju vám moc hezké a klidné Vánoce a bez stresů ohledně dárků a vánočního cukroví. :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
805
15.12.20 16:03

Ahoj, on bude ty odpovědi někde dokládat? Pokud ne, tak jednoduše znasobte získaná data tolikrát, aby to hodilo ještě potřebných 400 dotazníků a hotovo. Já to tak u diplomky udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
15.12.20 16:08

Vyplněno, jen to číslování je chaotické. 1-nikdy. 7 každý týden. A ostatní čísla znamenají jaké časové rozmezí. Nevšimla jsem si, že by to bylo popsané, i když jsem vyplňovala v rychlosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
15.12.20 16:12

Vyplněno, ale na to, že dotazník je k diplomce, tak není zrovna šťastně vypracovaný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29569
15.12.20 16:16

To spíš bude nějaký dotazník, kde platí 10 kč za jedno vyplnění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
15.12.20 16:17

Máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
15.12.20 16:25

Já jsem si až zpětně na Emiminu uvědomila, jak náročná byla zřejmě moje škola.
Protože ty dotazníky, co tady lidé prezentují, by mi neprošly ani na gymplu, natož v diplomce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.20 16:31

No, tak tohle asi nebylo na diplomku, že ne, to snad nemůžeš myslet vážně. Jako vyplnila jsem ti to, že jsou ty vánoce a nějakou tu kačku ti přeju, ale že ti neni hanba, takhle kecat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
15.12.20 16:59

Sice nejsem ing. ale hned na druhé stránce jsem skončila. Nedává mi to smysl 1 - Nekupuji vůbec 7 - Nakupuji každý týden. A ta čísla mezi? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.12.20 16:59
@Pruhovaný_mýval píše:
No, tak tohle asi nebylo na diplomku, že ne, to snad nemůžeš myslet vážně. Jako vyplnila jsem ti to, že jsou ty vánoce a nějakou tu kačku ti přeju, ale že ti neni hanba, takhle kecat

Prosím? Samozřejmě že to je na diplomku. Co se vám tam nelíbilo? Proč tato negativita? To opravdu nechápu. Můžu mu dát zpětnou vazbu, co změnit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.12.20 17:01

@MrsNorris Můžu se zeptat, co byste změnila? Díky, můžu mu to poslat, ať pak nemá problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
15.12.20 17:09

Co příspěvek, to výtka a Vy se opravdu divíte, co je na dotazníku špatně? Zkoušela jste si ho vyplnit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97413
15.12.20 17:23
@luculis píše:
Prosím? Samozřejmě že to je na diplomku. Co se vám tam nelíbilo? Proč tato negativita? To opravdu nechápu. Můžu mu dát zpětnou vazbu, co změnit ;)

Na mě moc složitý ale máš to tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
15.12.20 17:30

@luculis to mu snad vedoucí práce musel tenhle dotazník schválit, ne? Nebo aspoň já to tak mám u diplomky. Není to moc šťastně vypracované. Např. parfém si fakt nekupuju každý týden ale někdy ano, ale určitě ne tak často, jak je nastavená ta škála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4297
15.12.20 17:34
@berusa.m píše:
Sice nejsem ing. ale hned na druhé stránce jsem skončila. Nedává mi to smysl 1 - Nekupuji vůbec 7 - Nakupuji každý týden. A ta čísla mezi? :nevim:

Možná trochu občas zdaseříct nakoupím? Taky jsem na tom skončila, přijde mi to nesmyslný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat