Popírá sebe samu?

Anonymní
15.7.21 15:25

Popíra sebe samu?

Už se v ní fakt nevyznám. Když se s holkou bavíme o naší (tehdy ještě ne-společné) minulosti nebo vztazích, tak mi někdy řekne věci, které za čas popře. Třeba - dřív se kolem mě točilo dost kluků, které jsem tahala za nos. Za pár dní se bavíme, vrátíme se k tomu a já ji třeba řeknu, tak to víš, jak to mají kluci, když jsi jich kolem sebe měla víc. A ona mi řekne, takhle to nebylo, byl jeden nebo dva a všechno to byli jen kamarádi a měli svoje holky. Týká se výhradně témat z minulosti, moc to nechápu. Ještě jsem se s tím nesetkal.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
108
15.7.21 15:28
@Anonymní píše:
Už se v ní fakt nevyznám. Když se s holkou bavíme o naší (tehdy ještě ne-společné) minulosti nebo vztazích, tak mi někdy řekne věci, které za čas popře. Třeba - dřív se kolem mě točilo dost kluků, které jsem tahala za nos. Za pár dní se bavíme, vrátíme se k tomu a já ji třeba řeknu, tak to víš, jak to mají kluci, když jsi jich kolem sebe měla víc. A ona mi řekne, takhle to nebylo, byl jeden nebo dva a všechno to byli jen kamarádi a měli svoje holky. Týká se výhradně témat z minulosti, moc to nechápu. Ještě jsem se s tím nesetkal.

Hlúpa sliepka. Klame a ztraca sa v tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 15:34

Mám jednu takovou kamarádku. Občas si vymýšlí storky, co nejsou pravda. Jedné kamarádce třeba tvrdila, že kdysi byla na potratu, vymyslela si že otcem jejího dítěte je cizinec, že ji její máma v závěti vydědila nebo že z jednoho jejího přítele se vyklubal gej :mrgreen: - nic z toho samozřejmě pravda není. Proč to dělá, netušíme - asi chce být zajímavá :nevim: Už jsme si na to u ní víceméně zvykli, že ji v podstatě nikdy nelze brát vážně. Což je trochu blbé, když pak v něčem mluví pravdu, ale nikdo ji to nevěří. Ale za partnera (ku) bych teda takového člověka nechtěla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11310
15.7.21 15:43

Tak něco může být úmyslná lež, aby v té chvíli zapůsobila. Něco může být brýlemi, které si zrovna nasadí - já třeba měla ve škole vyplňovat dotazník, jestli moje budoucí prvňačka poslouchá pokyny, je samostatná, zvládá chvíle bez rodičů atd., no a upřímně jsem nevěděla, protože v každé situaci platilo něco trošku jiného a netuším, kde je ten benchmark. Takže přítelkyně si v jedné chvíli vybaví jednu historku, na základě které něco plácne, za pár týdnů si vybaví jinou, kde to bylo opačně, a čert aby se v tom vyznal.
Obecně si myslím, že lže ve vztazích každý neukotvený člověk. Někdo dospěje v osmnácti, někdo až ve třiceti. Ti mladí jsou občas sami v sobě tak zmatení, že si občas něco přikrášlí atd. Důležité je z toho vyrůst :lol: Takže jestli jí je 18, neřešila bych a užívala si (jestli vám to jinak klape), jestli jí je 30, už bych to neměla zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
15.7.21 15:59

Je to lhářka a bude lhát pořád. S tím fakt nechceš žít :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6392
15.7.21 19:00

Chce být v danou chvíli zajímavá, tak placa co se jí zrovna hodí. Zřejmě nevyzrala a sama se sebou nespokojená osoba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 02:46

Buď je inteligencí chudší a chce na tebe mermomocí zapůsobit. Nebo hůř, je chorobná lhářka a postupem času se to bude zhoršovat. S léčením nejde moc počítat, chce to hodně vlastního sebeuvědomění a odhodlání, což dokáže jen zlomek lidí. Do partnerovy rodiny přišla chorobná lhářka. Nikoho ani nenapadlo, že by to všechno byly výmysly. Doteď většina rodiny to její lhaní určitým způsobem omlouvá, ale je vidět, jak ty vztahy začínají „ochabovat“. Ale u nás se k tomu připojují daleko více nemorální věci a aspoň u toho lhaní doufám, že je opravdu nevědomé a je to nemoc.

• Citovat
  • Nahlásit
326
16.7.21 04:50

Ahoj,
pises „treba“, tak jak chapu se to opakuje a nebyl to jeden pripad.
Nu tak hocina je lhraka. Jee ted jsem si vzpomel na film s hercem Liškou, " ajeeem automekááánik! repraky here, vlcak Rita :D, „pagina“, " auto na srcky, fizl na srcky" a cela cesta tou skoda 100? 1000? :D To byl taky takovy uspesny lhar :D - jen na ten nazev filmu si nemuzu vzpomenout :mrgreen:
Nu smir se ze holcne se neda verit ( a jinak muze byt naprosto fajn). at uz lze umyslne, programove ci neumyslne - chorobne. Nebudes to s ni mit lehky. zivot ji naucil ze takhle je to v poradku a takhle ma Zivot lehci a ze to prochazi. Tohle ji meli naucit a vysvetlit rodice kdyz byla decko ze takhle to v poradku Fakt NEni!. Ale tak se trebas zajimej i o jeji rodice :D
T.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6177
16.7.21 05:18
@Anonymní píše:

Kdyby jí na tobě záleželo, tak si to bude pamatovat a nebo ti neřekne nic, aby nemusela lhát. Nebere to s tebou moc vážně a nebo je ještě opravdu moc mladá. Bavte se a vážné řeči neveďte. A když už je vedete, musíte se dokázat s tím srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat