Poprvé letadlem

28
22.1.11 22:29

Poprvé letadlem

Mám letět poprvé letadlem (cca 2 hod.) a tak bych se radši chtěla zeptat, jestli může let letadlem nějak ublížit člověku, který trpí nízkým tlakem a migrénami? Díky za rady a tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5528
22.1.11 22:44

Dvě hodiny jsou v pohodě. Ani nemrkneš a budeš zase nohama na zemi :) S migrénami zkušenost nemám, ale tlak mám pořád šíleně nízký. Nikdy jsem však při letu neměla problémy :think: (Jestli to nebylo panákem, kterého si pravidelně dávám, když létám. Spíš ze zvyku než že bych ho potřebovala. :lol: )
Tak šťastný let!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
22.1.11 22:45

Mam nizky tlak i migreny a litani miluju! :palec: 2 hodiny jsou jako nic, uzij si to :-) (horsi je ale cekani na letisti, obzvlast na Ruzyni, kdyz je nekolikahodinovy zpozdeni :cert: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
22.1.11 22:45

myslim, ze budes OK, kor kdyz let trva jen dve hodky… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.1.11 22:48

Děkuju vám všem za zklidnění, věděla jsem, že tady mi určitě někdo poradí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
23.1.11 08:38
asha píše:
Mam nizky tlak i migreny a litani miluju! :palec: 2 hodiny jsou jako nic, uzij si to :-) (horsi je ale cekani na letisti, obzvlast na Ruzyni, kdyz je nekolikahodinovy zpozdeni :cert: )

Mě tak napadlo, že to zpoždění a čekání ti ten tlak spíš zvedne. To víš, naštvání udělá své :mrgreen:
Ale jinak přeji příjemný let a hezké zážitky (bez čekání :wink: )

• Citovat
  • Upravit
28
23.1.11 11:36

Vidíš, to mě ani nenapadlo :-D
Vaše komentáře mě zklidnili, zkusím toho panáka a uvidím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fialka15
2.2.11 14:52

dve hodiny prejdú veľmi rýchlo, s nízkym tlakom nebudeš mať problémy, neboj sa! lietanie je úžasné, príjemnú cestu! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
28
2.2.11 22:59

děkuji za podporu, snad to zvládnu v pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
3.2.11 06:10

Zvládneš :palec: A kam vlastně letíš? Jestli to není tajné? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
19.6.19 14:52

Ahoj, obnovuji diskuzi. Zajímala by mě obuv do letadla, můžu krosky nebo raději nějakou letní obuv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18861
19.6.19 14:54
@Diggy píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi. Zajímala by mě obuv do letadla, můžu krosky nebo raději nějakou letní obuv?

Vzala bych si pohodlnou letní obuv. Poletíme odpoledne, budu mít klasické tenisky, sandály budu mít na ven k moři. Obuv typu Crocs nosím k vodě a na chvilkové nošení, ne jako vycházkovou obuv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
19.6.19 15:00

Krosky? omg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
19.6.19 15:04

Krosky křusky :mrgreen:
Jestli máš zdravý cévy a neletíš přes půl světa, vem si cokoliv, v čem ti je dobře. Není třeba plašit s něčím extra. Letěla jsem i v lodičkách a úplně v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.19 15:04

Jasně že můžeš “ krosky” :roll: pokud je to tvoje standardní obuv..Ruzyňské letiště žádný dress code nemá… bohuzel :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama