7letá pořád odkašlává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maryska
Kecalka 148 příspěvků 08.11.14 21:56
pořád odkašlává

Chci se zeptat, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Dcera sedmiletá mi už asi týden ráno jak vstane odkašlává, přes den to je lepší a potom k večeru zase více, samozřejmě jak ulehne.Ale není to, že by kašlala, nebo měla suchý kašel, vyloženě odkašlávání. Dávala jsem nejdříve Robitusin. Bez efektu, tak jsem zkusila Amrosan sirup. Taky mi nepřipadá, že by to bylo lepší. V krku jí nebolí, rýmu nemá, teplotu taky ne. Tak fakt nevím.

Reakce:
pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 08.11.14 22:04

Nejspíš je to počasím, někdy to tak bývá, aniž by se u ní musel projevit pořádný kašel. Zkusila bych SOLMUCOL, má kromě složek na lepší vykašlávání i Acetylcystein, který působí antioxidačně, pro lepší obranyschopnost organismu.. Jsou to sáčky s pomeranč. příchutí, které se vypijí jako šumák

Fíková
Kelišová 5769 příspěvků 08.11.14 22:10

Seber jí ty cigára :mrgreen:
Ne, v tomhle počasí děti prostě kašlou. Kdyžtak dojděte k doktorce, ať na ní mrkne. Ale naše říkala, že to je přes zimu, alespoň ve větších městech normální.

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 22:15

Nemate doma doma nejakeho mazlicka? Ja kdyz byla mala, tak jsem taky porad odkaslavala a nakonec se zjistilo, ze mam alergii na seno atd. Mela jsem krecky. Bud tohle a nebo jen z toho studenyho vzduchu venku.

maryska
Kecalka 148 příspěvků 08.11.14 22:20

No bydlíme na ostravsku, takže i to asi hraje roli. Když tak ve škole v šatně poslochám ty děti, tak jsou na tom podobně, ale mám pocit, že so to rochu zhoršilo. Domácího mazlíčka bych vyloučila, máme spoustu zvířat, ale všechny venku. Ještě jsem četla jinde dobré zkušenosti se Sinupretem. Ale asi ji vezmu k Dr. spíše ať ji pro jistotu poslechne a třeba něco doporučí.

maryska
Kecalka 148 příspěvků 08.11.14 22:21

Jo a zajdu nakrájet cibuli s medem, to by nemělo uškodit. :)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.11.14 22:45

Odkašlávání může být i zlozvyk, zažila jsem to v rodině :-)

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 08.11.14 23:25

V tomto období je to celkem běžné a kašel je obranný reflex (čistí se dýchací cesty).Pokud se stav nezhoršuje dělala bych jen běžná opatření, cibulový čaj, česnek, majoránkový čaj, Priessnitzův zábal, hodně tekutin a normálně chodit ven. Maximálně bych si zašla k doktorce na poslech. Ještě jsem dávala Psí sádlo, to mám ráda jak voní ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >