Pořád pláče, a UM

Anonymní
16.12.20 06:20

Pořád pláče, a UM

Ahoj holky, mám 12ti denního chlapečka a je už pár dní na um. Respektive má spotrebovanou 500g krabici um. Do teď ho jen večer bolelo břiško, ale od včera pláče celý den a celou noc. Před jídlem, po jídle.. Ani nevím kolik mu toho mám dávat. :( ze začátku pil 60ml, teď vyzahl i 100ml. Má 3500g. Ale je přece blbost mu dávat kazdy dvě hodiny 100ml.. :think: poradí někdo? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62241
16.12.20 06:31

Se se dává po 3 hodinách. Dodržujes dávku? Neredis moc? Jinak ho nejspíš může bolet bříško

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 06:33
@martina.se píše:
Se se dává po 3 hodinách. Dodržujes dávku? Neredis moc? Jinak ho nejspíš může bolet bříško

3 hodiny nevydrží.. Neredim, dávám podle návodu.. Jen kloudne nevím tu dávku, jestli není na něj 100 ml moc…ale zase 60 mi přijde málo.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 06:33
@martina.se píše:
Se se dává po 3 hodinách. Dodržujes dávku? Neredis moc? Jinak ho nejspíš může bolet bříško

Po jak dlouhe době se pozná že um nesedí? Do teď to bylo v pohodě. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1628
16.12.20 06:54

Jakápak blbost, jak má hlad mu dej. Naše malá ze začátku třeba jedla co dvě hodky, co jsem jí měla nechat křičet hlady? Jinak ho může bolet bříško, kapes nějaké kapky? Můžou ho trápit klidně prdiky, zkoušela si s ním cvičit, nahřát mu bříško, rourku?? Jinak to, že mu UM nesedne, správně by se měl užívat aspoň 10 -14 dní, ale já třeba Kendamil vysadila po 4 dnech, to bylo šílený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 08:11
@EvieK píše:
Jakápak blbost, jak má hlad mu dej. Naše malá ze začátku třeba jedla co dvě hodky, co jsem jí měla nechat křičet hlady? Jinak ho může bolet bříško, kapes nějaké kapky? Můžou ho trápit klidně prdiky, zkoušela si s ním cvičit, nahřát mu bříško, rourku?? Jinak to, že mu UM nesedne, správně by se měl užívat aspoň 10 -14 dní, ale já třeba Kendamil vysadila po 4 dnech, to bylo šílený.

Espumisan a biopron.. Mě spíš zaráží že celá krabice ok, a teď tohle :(

• Citovat
  • Nahlásit
2294
16.12.20 08:20

No tak kdyz cela krabice ok a ted toto..asi ho jen boli brisko, zkusila bych rektalni rourku do zadecku, bud to pomuze nebo ne :nevim: kdyz ne, tak to prdikama neni. Zmer mu teplotu a rourku mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
16.12.20 08:23

Dobry je espumisam, biogaia, nahrivat polstarek z pecek davat na brisko, polohovat na tygrika, cvicit s nozickama, zkusit tu rourku kdyz uz nic nepomaha… Az bude vetsi davat cucnout fenyklovy caj ale jen tak cucnout at to nepije na hlad, to je taky na prdiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.12.20 08:53
@Anonymní píše:
3 hodiny nevydrží.. Neredim, dávám podle návodu.. Jen kloudne nevím tu dávku, jestli není na něj 100 ml moc…ale zase 60 mi přijde málo.. :nevim:

Já bych mu dávku neomezovala. Některý děti jsou prostě větší žrouti. Věř mi, že je to lepší než bojovat o vypití každého ml. Při kojení taky neovlivníš kolik si vycucne a kdyby byl přejezený tak by spíš ublinkával. Jak píši výše můžou to být prdíky tak zkuste rourku, cvičit s nožičkama… My měli i nějaký krém na masírování bříška, ale už nevím jak se jmenoval. Ale někdy se může máma stavět na hlavu a nic nepomůže a dítě prostě brečí a brečí. Přeji pevné nervy a ať to brzo přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
16.12.20 14:29

Ja bych nabizela klidně těch 100ml co 2 hodiny. Když zbyde, tak zbyde, casem to vymyslis. Na 99% bude ale brečet určitě prdikama, kluci to maji velmi často. Je tady milion diskuzi, co a jak, kdyz maji mimca prdiky, precti si to. Ja zase jen poradím, ze nam biogaia třeba vůbec nesedla (neblinkaci deti-dvojcata-najednou blinkala), pomohl až Maxik probiotika z dr. Max a espumisan, klidně 15 kapicek pred kazdym kojenim. Tenkrat mi řekla laktacni, že se až po týdnu muzou objevit výsledky, zda jim espumisan skutečně pomáhá. A po vigantolu ty deti často boli brisko - zkus alternativu misto vigantolu, my pouzivali vitamin D od Terezie, ale až prdiky přejdou, vratte se radeji zase k vigantolu, protože jedině vigantol je „doktorsky“ potvrzený, že opravdu obsahuje vitamin D (dle dr).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.12.20 10:47
@EvieK píše:

Co jste měli za problém s Kendamilem? My máme druhý den a pláčeme po něm. Malá mi při každém jídle prdí. Teď jsem dávala dávku, už nechtěla tak jsem ji už nedala a chvíli byla v klidu a pak jsem ji vzala na ruce a strašný řev. Koukla jsem do pliny a tam bylo nakadeno, ale úplná voda. Skoro jsem ji nemohla očistit, jak řvala. Pak jsem ji dala na prso, aby se uklidnila. Tam usla. Už se bojím dalšího krmení. Nevím jestli mám po dvou dnech dát jiné UM nebo ji nechat zkusit zvyknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
18.12.20 13:48
@Kala2 píše:
Co jste měli za problém s Kendamilem? My máme druhý den a pláčeme po něm. Malá mi při každém jídle prdí. Teď jsem dávala dávku, už nechtěla tak jsem ji už nedala a chvíli byla v klidu a pak jsem ji vzala na ruce a strašný řev. Koukla jsem do pliny a tam bylo nakadeno, ale úplná voda. Skoro jsem ji nemohla očistit, jak řvala. Pak jsem ji dala na prso, aby se uklidnila. Tam usla. Už se bojím dalšího krmení. Nevím jestli mám po dvou dnech dát jiné UM nebo ji nechat zkusit zvyknout.

Přesně tak, měla po něm šílený průjem, ale též spíše jako voda, navíc se kroutila a neustále tlačila i při krmení i v noci a úplně mi cervenala. Takže po 4 dnech jsem nasadila Bebu a nejednou klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
18.12.20 13:48

Jinak ja teda nečekala až si zvykne, po těch 4 dnech jsem to vzdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.12.20 13:55
@EvieK píše:
Jinak ja teda nečekala až si zvykne, po těch 4 dnech jsem to vzdala.

Tak nevím, jestli to vzdát rovnou nebo počkat aspoň 4 dny. Teď mi po krmení usla, tak uvidíme. Ale taky plakala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
18.12.20 14:09
@Kala2 píše:
Tak nevím, jestli to vzdát rovnou nebo počkat aspoň 4 dny. Teď mi po krmení usla, tak uvidíme. Ale taky plakala.

To už záleží na tobě, no ja 4 dny teda vydržela a skřípala jsem zuby. Teď bych to vysadila hned kdyby se situace opakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat