Reklama

Pořád samý problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 20:53
Pořád samý problém

Ahoj, já už opravdu čekám až si muj partner veme lupu a začne mě prohlížet a poukazovat na každou chybu na mém těle… Já se snažím udržovat, cvičím, snad dobře jím, ale on pořád hledá na mě chyby, pořád si hledá něco z čeho udělá šílený problém a začíná mě pěkně dusit.. Nebo si kompenzuje svoje nedostatky že vypadá čím dál hůř a shazovat mě mu dělá dobře?? K

Kdo má/měl taky vola co vyvolává umělé krize?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 30.07.18 20:54

Proc s nim jsi? 8o

Black_Orchids
Závislačka 3823 příspěvků 30.07.18 20:56

Ma ženskou

terinka4444
Hvězda diskuse 66607 příspěvků 30.07.18 21:01

Proč to není expartner? Proč dobrovolně žiješ s volem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 21:02
zakladatelka

@lennkaa tak už jsme spolu šest let a poslední půl rok se vše změnilo
@Black_Orchids to ne, on opravdu vypadá čím dál hůř

Mě příjde že tu svojí lenost si vybíjí na mě… :nevim:

amazon
Echt Kelišová 8750 příspěvků 30.07.18 21:03
@Anonymní píše:
@lennkaa tak už jsme spolu šest let a poslední půl rok se vše změnilo
@Black_Orchids to ne, on opravdu vypadá čím dál hůřMě příjde že tu svojí lenost si vybíjí na mě… :nevim:

Máte děti ?

koncice
Kecalka 112 příspěvků 30.07.18 21:05
zakladatelka

@terinka4444 zatím, nemohu jen tak, sbalit si pár švestek a jít, a dávno mě není dvacet, společný majetek, spoření, atd. Jako odejít se dá ale ne jen tak utnout kontakt..

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 30.07.18 21:14

A řekla jsi mu to ať se podívá především sám na sebe jak vypadá,že je to čím dál tím horší?

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24386 příspěvků 30.07.18 21:17

Jj kompenzuje si tim sve nedostatky…protoze on je strasnej ale to ty vlastne taky, takze on je na tom vlastne celkem dobre…
Pocitej s tim ze bude hur i bez lupy .....

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 30.07.18 21:20

Dle těch tvých diskuzí máte nonstop nějaké problémy, dohady, hádky. Když se nemáte rádi a nedokážete spolu normálně koexistovat, tak se na to vykašlete. Tady fakt jiné rady není.
Nebo ti jde o to jen se vymluvit a postěžovat si?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 30.07.18 21:36

Není to poprvé co jsi tady dostala dost rad. Jeho nezměníš tak nechápu co po nás chceš, buď ho už konečně kopání do zadku (to bys měla) nebo se s tím smiř (to nejspíš uděláš když ses na něj doteď nevykašlala).

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 30.07.18 21:42

No holka, když si přečtu tvé jiné diskuze, mezi vámi je to už několik let samý problém :nevim: To není láska, nechápu, proč spolu vlastně jste :think: :nevim:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 30.07.18 21:44
@koncice píše:
@terinka4444 zatím, nemohu jen tak, sbalit si pár švestek a jít, a dávno mě není dvacet, společný majetek, spoření, atd. Jako odejít se dá ale ne jen tak utnout kontakt..

no, tak s ním teda buď, ale řekni mu hezky rázně, ať si ty kecy narve do zadele a nechá si je pro sebe a neotravuje tě tím… ale podle svých zkušeností bych spíš řekla, že když už člověku není dvacet, tak má daleko víc jasno v tom, co si nechá líbit a jak na takové řeči reagovat… aspoň já bych mu teda tohle utnula hned v zárodku… ve dvaceti bych se tím trápila, ve čtyřiceti rozhodně ne…

_0812_
Kecalka 476 příspěvků 30.07.18 22:09

Týýý jo, Pepo, tobě ale narostl pupek. Pepo, nechceš koupit leštěnku? Na co? No aby jsi si mohl naleštit tu tvojí zvětšující se plešku a kup si kšiltovku nebo si nějaké letadlo splete ty tvé kouty s přistávací dráhou. Pepo, já vždycky věděla, že jsi výjimečný. Jakto? No protože průměr bývá 15 cm a ty s tím tvým extra podprůměrem jsi jeden z mála na světě, tak blbě je na tom už jen asijský liliput. Kurňa já bych mu dala neomalenci jednomu.

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 30.07.18 22:20

Bych se zacala joooo fintit. A jeste bych mu to oplatila stejnou minci. Teda pockat! Ja ne, ja bych s takovym volem nebyla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama