Pořád se počůrává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 10:36
Porad se pocurava

Syn 2,5 let cca pred 2 mesici se nam po dlouhem snazeni podarilo odplenkovat. Chodil na nocnik, bez nehody, vzdycky si rekl. Plinku dostaval jen na noc.
Pred 14 dny se zacal zas pocuravat. Vubec si nerekne, ze se mu chce curat ani nerekne, ze je pocurany.
Porad se ho ptam, jestli se mu nechce curat, posazuju ho na nocnik, nic neudela a za 10 min je pocurany :(.Uz jsem z toho nestastna, proc se to zas tak zkazilo, kdyz uz byl bez plinky.
Mam mu dat zas plinky a za cas zkusit znovu nebo jak to resit?

Reklama

Reakce:

Kaspinka
Extra třída :D 11525 příspěvků 09.05.18 10:42

Plíny zpátky nedávat!!! Něco se u něj změnilo nebo na něco reaguje. Malej mi to dělal taky. Teď už je to zase v pohodě :) Vydržte ;-)

fia80
Závislačka 2832 příspěvků 09.05.18 10:52

Přestaň na něj tlačit a nech to na něm. Mě se velmi osvědčilo, že čím méně věci řeším, tak víc je to v pohodě.

Třeba mu navrhni, že může čůrat do záchodu jako táta. Půjdete koupit nálepku, kterou tam někde nalepíte a on se může na ni při čůrání trefovat.

A fakt to neřeš a předej tu zodpovědnost za jeho čůrání mu. On se přestane šprajcovat, když ho maminka přestane „prudit“ s věčnými otázkami, zda se mu chce čůrat nebo ho preventivně posazovat na nočník.

Ou
Závislačka 4184 příspěvků 09.05.18 11:07
@fia80 píše:
Přestaň na něj tlačit a nech to na něm. Mě se velmi osvědčilo, že čím méně věci řeším, tak víc je to v pohodě.

Třeba mu navrhni, že může čůrat do záchodu jako táta. Půjdete koupit nálepku, kterou tam někde nalepíte a on se může na ni při čůrání trefovat.

A fakt to neřeš a předej tu zodpovědnost za jeho čůrání mu. On se přestane šprajcovat, když ho maminka přestane „prudit“ s věčnými otázkami, zda se mu chce čůrat nebo ho preventivně posazovat na nočník.

Přesně tak.

Zakladatelko - nepanikař, to je prostě normální a za chvíli to bude zase zvládat.

vertunka
Závislačka 3697 příspěvků 09.05.18 11:53

Ne plinu nedavat. Spis vydrzet a opravdu to nechat na nem.

cecetka
Kelišová 6830 příspěvků 09.05.18 12:05

Vzdyt ma teprve 2,5 roku. Fyziologicky je to do 4 let normalni. Zabere se do hry nebo nejake aktivity a nevnima potrebu curat.

Heivka
Závislačka 2720 příspěvků 09.05.18 12:10

Mě to syn dělá s každým pokrokem, něco nového chvíli dělá bezvadně, pak najednou lup a je zase tam kde byl, pak si to v hlavě srovná a najednou to jde. Taky asi ve 2,5 letech chodil na nočník jen s jištěním v podobě učících se trenýrek (se savou pratelnou vložkou) a pak absolutní zásek. Tak jsem mu vrátila plínky a po dvou měsících si sám řekl o trenýrky a plínu má jenom na spaní. Sice si občas ještě dojde nebo řekne pozdě, ale lepší se to. Teď je mu 2 a 3/4

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama