Ustydnutí a počůrávání ve 4 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 12.04.18 22:02
Ustydnutí a počůrávání ve 4 letech

Zdravím! Dcera (4 roky) se posledních pár dní zase začala počůrávat. Dle mého nejspíš ustydla. Nic jí jinak není ale říká, že to nejde udržet. Běží i na záchod nebo si sundá venku kalhoty aby čůrala na trávu ale je but počůraná uplně nebo dost přičůrnutá že se musí vyměnit kalhotky. Drží jí to takto od neděle. Chtěla bych se proto zeptat na nějakou radu jak jí toho zbavit. Jak jí pomoci. Od středy je ze školky doma - tam se počůrala venku a v úterý při spaní. Mám ji koupit nějaký urologický čaj? Nahřát jí v teplé vaně nebo stačí jen aby byla doma? Už sem jí zase začala dávat košilku. Děkuji za pomoc a radu.

Reklama

Reakce:

warita
Kelišová 6423 příspěvků 12.04.18 22:07

Tak snad k doktoru jako prvni?

jinak slovo ustydnuti slysim poprve.

pannda
Kelišová 6271 příspěvků 28 inzerátů 12.04.18 22:07

Nech hlavně vyšetřit moč

alisekR
Závislačka 4654 příspěvků 12.04.18 22:09

Tak v první řadě bych švihala s močí k doktorů. Aby vyloučil bakterie a bílkovinu. A to bez legrace. U dětí podle mě není nějaká samoléčba na místě. Kdo nezažil u dítěte zánět ledvin, tak neví, jaká je to hrůza. :think:

Makito
Kecalka 268 příspěvků 12.04.18 22:10

Někdo radí čůrat do vany s teplou vodou, nevím nezkoušeli jsme.
Každopádně k lékaři, když to bylo v neděli, už si tam nejpozději v úterý měla být. To není sranda, zánět moč. měchýře.
Tak přeji ať se rychle uzdraví! :hug:

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 12.04.18 22:18

Právě že neříká by jí to pálilo když čůrá. Kdyby pálilo tak bych o lékaři uvažovala hned. Počůrala se takto v neděli 1, v pondělí také 1 - ve školce venku, v úterý 1 - při spaní, ve středu vše dobré a dnes to venku nestihla 2×. A ten dnešek mě celkem znervoznil. Nic jí nebolí, nepálí. „Jen“ jí to prý nejde udržet jako dřív.

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 12.04.18 22:19

Když je doma tak běží hned na nočník a v pohodě.

Makito
Kecalka 268 příspěvků 12.04.18 22:20

Jak často chodí?

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 12.04.18 22:22

Dneska celkem často. Za odpoledne - od 4 do 7 byla asi 4×.

nozu
Extra třída :D 11049 příspěvků 12.04.18 22:24

@Fantazie děti to pálit nemusí. zajdi s ní zítra radši k lékaři i s močí

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 12.04.18 22:32

Ono to palit nemusi :think: Ja si s mocakem a ledvinama uzila svoje v puberte, mela jsem 2× do mesice antibiotika. Urologicky caj do ni necpi, nekoho jeste vic drazdi. Zajdi co nejdriv k doktorce na rozbor moci. A zkus dcerce koupit v lekarne brusinky, ty jsou mnohem lepsi nez uro caj. Me nejvic pomahala Lichorerisnice kapky, ale nejsem si jista, jestli ji muzou deti :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 13.04.18 09:30

@Fantazie rozhodně k dr.. nechat vyšetřit moč.. pak se můžeš pohnout dál.. a dítko netrestat atd, opravdu za to nemůže.. po léčbě by to mělo zmizet.

smurfka
Nadpozemská drbna 28423 příspěvků 13.04.18 09:36

@Fantazie párkrát se nám to stalo taky..volala jsem dr, ale nemohla jsem prostě odchytit moč, protože bud se počurala na zem, nebo už měla v kalhotkách a když už si sedla na záchod tak byla tak hysterická, že jsem pod ní nemohla nic dát..
nasadila jsem brusinkovou štávu - sirup a za pár dní byl pokoj..nic ji nebolelo, nepálelo, prostě utíkala utíkala a počurala se - nestihla..

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 13.04.18 18:18

Tak sem byla u lékaře. V moči nic nemá. Naštěstí. Má to prý v hlavě. Tak nevím co jí to zase napadlo. Takže budeme zase vysvětlovat a doufat že bude líp.

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 13.04.18 18:21

Ptal se jestli se něco nestalo nového. O ničem nevím. Jen v neděli když se počůrala poprvé tak byla na oslavě kde se počůrala malá holčička a všichni okolo z toho byly v pohodě. říkali té holčičce ze je vše v pohodě že se to převleče a v pohodě.
Jinak o ničem nevím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama