Reklama

Poradíte destinaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

_0812_
Kecalka 467 příspěvků 09.08.18 15:59
Poradíte destinaci?

Čauky, řešíme už dovolenou na příští rok. Pojedeme jako rodina k moři poprvé, takže bych chtěla, aby to fakt byla echt dovolená. Určitě ne žádná arabská země, manžel je nesnese. Takže uvažujeme o Řecku nebo Španělsku, ale může být i jinde jen ne ty arabské destinace a něco moc daleko, aby to na malou dceru nebylo moc. Mě spíše táhne to Řecko, ale nebazíruju na tom. Projíždím pořád cestovky, ale ještě jsem nenarazila na to, co by mě zaujalo. Požadavky : minimálně 4 hvězdičky, all inclusive (klidně i ultra), čisté moře (ráda šnorchluju), bazén s atrakcemi pro děti (stříkací postavičky, klouzačka, klidně i atrakce pro dospělé), nějaké vyžití pro děti, NEJLÉPE UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVU nebo hezkém apartmánu nebo studiu (nechci klasický pokoj), možnost si tam zajít na jídlo i mimo hlavní jídla (pizza, kebab…) a nějaké menší možnosti nákupu v okolí resortu (stačí suvenýry, olivový olej, koření a nějaká bižu) a pokud by tam nabízeli i hezké výlety, ale jen po moři, třeba plavbu na nějaký ostrov nebo tak a ne busem někde po okolí, tak by to byl hezký bonus. Poradíte prosím někdo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 09.08.18 16:10

Nám se líbí tady a řekla bych, že by to mohlo tvoje požadavky splňovat.

Jolynka
Extra třída :D 13617 příspěvků 09.08.18 16:19

Rhodos

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 16:47

Nám se líbilo tady:
https://www.fischer.cz/…-zante-beach?…|2019-06-18&AMC1=2
a tady:
https://www.firotour.cz/…cess-rlp279/
To druhé by asi vyhovovalo spíše Vašim požadavkům. Ale u toho prvního hotelu je krásné moře, blízko od letiště a super dětský klub pro děti. Na Zakynthosu asi nejlepší hotel, moře ideální pro děti, blízko letiště. Lodní výlet za želvami a podél krásných skal a průzračného moře, se zastávkami na koupání přímo z lodi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 16:58

Vkládám ještě jednou, asi se to špatně vložilo: https://www.fischer.cz/…-zante-beach?…|2019-06-18&AMC1=2
Ještě je to řetězec hotelů Louis, takže mají i hotel na Krétě Louis Creta Princess.

a12
Vesmírná mluvilka 30406 příspěvků 09.08.18 17:15

Ani nevim jestli apartmany, nebo bungalovy maji all in? :think:
Jinak vylety po mori ma krasny zakynthos.. Bud zelvy nebo klasika navagio.. A na tom vylete je hodne k videni celou cestu i mimo tuhle plaz..

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 09.08.18 17:42

Nám se líbilo tady:
https://hotel.invia.cz/…mmer-palace/

Příspěvek upraven 10.08.18 v 08:51

_0812_
Kecalka 467 příspěvků 09.08.18 18:21

Děkuji moc :kytka: na všechno hned mrknu :)

_0812_
Kecalka 467 příspěvků 09.08.18 19:26
@ivašot. píše:
Nám se líbí tady a řekla bych, že by to mohlo tvoje požadavky splňovat.

Tak toto je dokonalé, přesně něco takového jsem hledala. Moc děkuju za tip :)

Kejklir
Povídálka 26 příspěvků 09.08.18 20:27

@_0812_ No já byl tento rok v Polsku a to v Lébě.I když mě každý zrazoval,byl jsem tam velice spokojený.Baltské moře je chladnější,ale ve vedrech jaké byli, bylo osvěžující a ve vodě člověk vydrží dost dlouho.Baltské moře je bohaté na vlny a tak se člověk dost vydovádí.Je tam opravdu levně a hlavně nádherně.Jsou tam prvotřídní písečné pláže,tak že za mě je Polsko jasný vítěz.Byl jsem v Chorvatsku, ve Španělsku,Por­tugalsku,Itáli­i,Francii,Řec­ku. Polsko mě zaujalo snad nejvíc.

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 09.08.18 21:08
@_0812_ píše:
Tak toto je dokonalé, přesně něco takového jsem hledala. Moc děkuju za tip :)

vím, letos jsme tam byli podeváté :D

luca241
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 09.08.18 23:21
@_0812_ píše: Čauky, řešíme už dovolenou na příští rok. Pojedeme jako rodina k moři poprvé, takže bych chtěla, aby to fakt byla echt dovolená. Určitě ne žádná arabská země, manžel je nesnese. Takže uvažujeme o Řecku nebo Španělsku, ale může být i jinde jen ne ty arabské destinace a něco moc daleko, aby to na malou dceru nebylo moc. Mě spíše táhne to Řecko, ale nebazíruju na tom. Projíždím pořád cestovky, ale ještě jsem nenarazila na to, co by mě zaujalo. Požadavky : minimálně 4 hvězdičky, all inclusive (klidně i ultra), čisté moře (ráda šnorchluju), bazén s atrakcemi pro děti (stříkací postavičky, klouzačka, klidně i atrakce pro dospělé), nějaké vyžití pro děti, NEJLÉPE UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVU nebo hezkém apartmánu nebo studiu (nechci klasický pokoj), možnost si tam zajít na jídlo i mimo hlavní jídla (pizza, kebab…) a nějaké menší možnosti nákupu v okolí resortu (stačí suvenýry, olivový olej, koření a nějaká bižu) a pokud by tam nabízeli i hezké výlety, ale jen po moři, třeba plavbu na nějaký ostrov nebo tak a ne busem někde po okolí, tak by to byl hezký bonus. Poradíte prosím někdo?

Star Beach village Chersonissos, Kréta.ma to vše,co požadujes

_0812_
Kecalka 467 příspěvků 10.08.18 01:33
@ivašot. píše:
vím, letos jsme tam byli podeváté :D

A můžu se tě prosím ještě zeptat jak jste byli ubytovaní a orientační cenu na osobu? Všechny cestovky co jsem koukala už to mají vyprodané, jediná invie myslím to ještě měla. Zaujaly mě ty bungalovy s privátním bazénem a to mi vypočítalo cenu já+manžel+dcera 4 roky na 199 tisíc i s nějakým jejich pojištěním. Nějakých 93000 dospělý a za dceru deset :mrgreen: to už jsme se s manželem smáli, že to rovnou můžeme na Maledivy a ještě nám tak čtyřicet tisíc zbyde :mrgreen: koukala jsem na fotky na googlu i video na YouTube jsem našla a fakt to tam vypadá nádherně. :)

_0812_
Kecalka 467 příspěvků 10.08.18 01:34

@luca241 děkuji, mrknu na to :)

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 10.08.18 07:21
@_0812_ píše:
A můžu se tě prosím ještě zeptat jak jste byli ubytovaní a orientační cenu na osobu? Všechny cestovky co jsem koukala už to mají vyprodané, jediná invie myslím to ještě měla. Zaujaly mě ty bungalovy s privátním bazénem a to mi vypočítalo cenu já+manžel+dcera 4 roky na 199 tisíc i s nějakým jejich pojištěním. Nějakých 93000 dospělý a za dceru deset :mrgreen: to už jsme se s manželem smáli, že to rovnou můžeme na Maledivy a ještě nám tak čtyřicet tisíc zbyde :mrgreen: koukala jsem na fotky na googlu i video na YouTube jsem našla a fakt to tam vypadá nádherně. :)

bydlíme v rodinném pokoji s výhledem na moře. Ta cena je taková, jako ti to vypočítalo. Je mi jasné, že za tu částku bysme mohli kamkoliv, ale mě exotika naprosto nelaká, vlastně asi nejsem cestovní typ :) . Nám to tam naprosto vyhovuje, včetně toho, že zam vlastně jezdíme pomalu jako domů, s většinou personálu se známe roky. Hotel i za tyhle ceny je každoročně komplet plný. Ani v Řecku by nebyl problém najít hotel ještě podstatně dražší :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama