Poradíte s IG? Přidávání hudby do Reels

2050
21.7.21 20:35

Poradíte s IG?

Je tu někdo kdo má firemní IG? Potřebuji poradit s přidáváním hudby do Reels :lol: V osobním IG můžu přidávat populární hudbu Bruno Mars, Mirai, Chinaski apod, ale v tom firemním můžu vybírat jen z nějaké omezené nabídky z neznámých písniček. Nevíte co s tím? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
404
21.7.21 22:02

Jo, taky to mám na jednom business účtě takto - nevím, čím to je, taky jsem to hledala - někomu prý pomohlo se odhlasit a přihlásit, někomu prý přepnout účet z business na personal a zpátky, ale mně nic nepomohlo, hudba jde pouze na mém soukromém ucte a pak na jednom dalším business účtě, který spravuji :nevim: jinak já to vyřešila tak, že jsem si do svých stories naházela hudbu, co se mi líbí a co chci dát do stories toho firemního účtu a pak šla tím firemním účtem na stories, kde jsem měla tu hudbu a uložila si to z toho stories na ten firemní účet (je to pak v nabídce uložených skladeb, kdyz chceš pridat hudbu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
21.7.21 22:23

@Malaika1234 Dík za radu, zkusím to udělat jako ty :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
21.7.21 23:24

Firemní účty mají omezené možnosti. Myslím, že to nejde úplně ovlivnit jen odhlášením/přihlášením. Na eMimino IG jsme to donedávna měli neomezené a před týdnem přišla zpráva, že už máme smůlu, že nám to nechávali otevřené vše omylem… ;) Hezký den, Iva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 13:47

@PeBa12 Hele já mám taky firemní účet a hudba mi tam jde vybrat jakákoliv.
Tak jediný co můžu poradit je abys zkusil se odhlásit přihlásit, nebo to zkusit co to bude dělat třeba na jiným zařízení… Jinak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat