poraďte autodráhu!

1837
10.10.09 23:01

poraďte autodráhu!

Ahoj,
moje holčička (no jo, holčička :! 8) ) si přeje k Ježíšku autodráhu, a prý tam musí být značky a cedule, jako mají ve školce. Ve školce už to mají nějakej pátek, takže výrobce takřka neznámý :lol: a já, protože jsem taky holčička, ale s autodráhou jsem si skutečně nikdy nehrála, tak bych od vás - matky pravděpodobně kluků- potřebovala poradit, aby to bylo skladné, a přitom tam byly CEDULE A ZNAČKY :lol: :lol: já padnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20163
10.10.09 23:25

doporučuju vláčkodráhu - máme doma a spokojenost!
Prodává se jich velký množství druhů, já koupila :,-(u most+domky Tescovýrobek a ještě v akci a k tomu ještě doplňokový koleje a výhybky. Zadej si vláčkodráha do vyhledávače a máš jich na výběr spoustu.

(mimochodem já si jako malá hrála především s autíčky, dostávali jsme „hočičí“ i „klukovský“ hračky, tak jsem je směňovala se sestrama) :lol:

http://www.sbazar.cz/…128146_1.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23931
10.10.09 23:50

Zlatuško, sice neporadím, ale jen jsem chtěla napsat, že jsem si jako malá hrála nejradši s vláčkama, autodráhou a na vánoce jsem si psala o koně. Toho mi ale naši, nevím proč, nekoupili. Psala jsem Ježíškovi, že bude bydlet na balkoně… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
11.10.09 08:16

sandriku -trefa - a představ si - VLÁČKODRÁHY UŽ TOTIŽ MÁME :lol:

Prostě naše dcera bude dělat v dopravě asi… (stavby silnic a dálnic??? a železnic???) :lol:

Ale teď maj ve školce autodráhu, a ona si chudinka nikdy k ježíšku nic neřekne, je jak Lenin a když už něco řekne, tak třeba „pastelky“…
Tak jsem se jí zeptala, jestli třeba autodráhu - a to se jí rozsvítila očička…

laducho - TAKY JSEM CHTĚLA KONĚ, NEMÁM HO DODNES!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
11.10.09 08:33

Ahoj,
zkus silnice od Wadera :wink:
Třeba tady: http://pojdmesihrat.cz/…i_ulice.html
Tohle je teda s garážema, ale prodávají i samostatný silnice, vč. autíček. Značky to má taky :wink: Máme doma, kluci jsou z toho nadšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
11.10.09 09:11

gandelion tak to je bomba!!
už jsem si to rozklikla - ty značky - ÚCHVATNÝ!
Právě jsme tady s dcérou dodělaly papírové značky… pícháme je zatim do polystyrenové desky, na kterou si namalovala voskovkami a temperami silnice a koleje, a do toho bodáme značky na špejli…

• tak to je přesně pro nás. DÍK!!!!!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
11.10.09 20:13
  • rozuzlení:
    Wader silnice už je koupená. Opravdu ale opravdu mě překvapil ten poměr velikost krabice : cena - čekala jsem cenu tak 2× vyšší.
    Díííííík!!!!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
11.10.09 22:09

Zlatusko, jsem ráda, že jsem mohla pomoct!

Taky jsem prvně zírala na tu cenu, my jsme měli jako první obr garáže s asi 1,5m silnic a přišlo mi to hrozně levný! Na to, jak moc si s tím kluci vyhrajou :lol:

Tak ať se princezničce líbí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama