Poraďte eshop s botami

2193
2.4.16 00:07

Poraďte eshop s botami

Ahoj holky,
poraďte mi prosím nějaký eshop, kde nakupujete boty. Koukám na eobuv.cz a nějaké bych si tam i vybrala, ale vrtá mi samozřejmě hlavou, jestli se nedají někde sehnat ještě levněji (prostě ve stylu "a zadarmo byste to pani nechtěla??? :mrgreen: )
Díky za tipy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
2.4.16 00:15

Jestli ti záleží opravdu na ceně tak zkus botovo cz kde se dají sehnat docela levně a ještě cz bfashion com tady jsou opravdu levné, ale kvalitu nevím :nevim: mám z tama žabky už asi dva roky a drží, ale nenosím je často jelikož jich mám hodně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
2.4.16 00:22

@Bonnie7 mně právě připadá, že na té eobuvi jsou takové „lepší“ značky a spíš si koupím jedny balerínky Merrell za 1800 Kč než troje noname za pětikilčo. Ale každopádně díky za tip, podívám se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
2.4.16 00:26

Aha. no ja ty shopy az tolik neznam. nakupuju spis v kamennych prodejnach. snad ti poradi nekdo jiny :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
2.4.16 00:44

Zimní jsem kupovala na www.bosonozka.cz, fajn je www.lesniskritek.cz či www.detskaobuvberanek.cz, boty mají na neobuto či u běželů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
2.4.16 01:49

@Fjodorka děkuji za tipy, které už zanedlouho také využiju, teď jsem ale myslela na botky pro mě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3395
2.4.16 07:15

@Martinik ja kupuju na bfashion, danea, casnaboty, glami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
2.4.16 08:19

@Martinik Já kupuju poslední dobou na http://damske-boty.zoot.cz , a to nejen boty, ale prakticky všechno oblečení :).
Výhoda je, že Ti to pošlou zadarmo a když Ti něco nesedí, tak to zase zadarmo pošleš zpátky a peníze máš skoro obratem vrácené na účtu.
Ale v levných věcech moc nejedou.

• Nahlásit
  • Citovat
11406
2.4.16 09:39

@Martinik na neobuto mají pro dospělé, ale ono se spíš vyplatí kupovat vivobarefoot nebo campery v zahraničí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7605
2.4.16 10:01
@Martinik píše:
Ahoj holky,
poraďte mi prosím nějaký eshop, kde nakupujete boty. Koukám na eobuv.cz a nějaké bych si tam i vybrala, ale vrtá mi samozřejmě hlavou, jestli se nedají někde sehnat ještě levněji (prostě ve stylu "a zadarmo byste to pani nechtěla??? :mrgreen: )
Díky za tipy :D

www.botatex.cz

Mají tabulku velikostí a není problém s vrácením či výměnou. Aha, ale koukám, že chceš pro sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
2.4.16 10:08

@pannda díky, sháním botky pro sebe, ne pro malíska :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
2.4.16 11:33

@Martinik http://www.shopalike.cz/ tam jsou boty a slevy ze všech eshopu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11483
2.4.16 11:50

@Martinik Hodně nakupuju na zoot.cz, mám s nima dobrou zkušenost. Ale že by to bylo zrovna levný, to ne. Ale boty se zatím nezničily, a nosím je celkem dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
2.4.16 11:54

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s www.jadi.cz ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama